Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cat-cora

Pomysł na łazienkę?

Polecane posty

Naprawde. Bariere ochronna niszcza mydla i detergenty. Czysta woda moze tylko wspomoc mikrokrazenie i nawet wspomoc odbudowe tej naturalnej bariery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam ci ikeę tzn. szafki
umywalki, baterie umywalkowe, lustra. zamiast wanny wygodniejszy może okazać się obszerny prysznic (z głębszym brodzikiem jeśli masz w domu maluszki). baterię prysznicową kup jakąś lepszą, żeby na dłużej starczyła (np. hansgrohe). a i nie kładź w łazience białej fugi (i podobnych jasnych kolorów) bo mycie jej to morderstwo, a brudzi się szybciej niż czyści i to dosłownie tak że robi się czarna w okolicach gdzie jest najbardziej wyeksponowana na działanie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że nie ma to jak wanna. chcesz to i w niej weźmiesz prysznic bez problemu, a najlepszy relaks to kąpiel:) Za to zainteresowały mnie te prysznice bąbelkowe. To trzeba jakoś kupić w całości czy to jakaś część i czy jak raz to kupię to mam na stałe? To duzy wydatek chyba w końcu a takie rzeczy jak montaż? jak wydajność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 w 1
Ja za wszelką cenę starałbym się mieć w łazience zarówno wannę i jak i prysznic. Ja wolę szybki prysznic, żona lubi relaks w wannie, ciężko o kompromis ;) Da się to pogodzić, tutaj: http://2w1.notlong.com udało się zmieścić bardzo sprytnie mimo małego metrażu łazienki. Uważam, że kombinowanie w tej kwestii to gra warta świeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Ale jeśli łazienka jest mała, to ciężko o miejsce i na wannę i na prysznic. Jedynym wyjście, jest zabudowanie wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze, że te mikrobąbelki brzmią dość kosmicznie;) Mam nadzieję, że kosztują już mniej kosmicznie, a że działają już jak najbardziej realnie?:) Remontujemy łazienkę w naszym mieszkaniu i zastanawiamy się nad tym... proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena może do najniższych nie należy, ale trzeba po pierwsze wziąć pod uwagę spore korzyści zdrowotne, a po drugie, że jest to też spora oszczędność na kosmetykach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest to dość duży wydatek? Ale powiedz proszę czy trzeba potem jakoś to uzupełniać? Jestem sobie w stanie sama to zamontować? Jak to wygląda? Takie domowe SPA byłoby świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jest to dość duży wydatek? Ale powiedz proszę czy trzeba potem jakoś to uzupełniać? Jestem sobie w stanie sama to zamontować? Jak to wygląda? Takie domowe SPA byłoby świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na stronie aquauroda. Mozna sie tam wszystkiego dowiedziec. Osobiscie, jak juz nazbieram kase, kupie sobie Besty. Juz teraz to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...czyli to jest proste w obsłudze i jedynie trzeba raz na jakiś czas wymieniać pojemniczek z witaminami. Coraz bardziej mi się podoba to urządzenie. I te bąbelki:) coś cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rog
Jeśli skłaniasz się jednak w stronę wanny (dobry wybór) to aby zaoszczędzić miejsce i naturalnie wykorzystać przestrzeń w małej łazience to proponowałbym ustawienie wanny w rogu, jak tu: http://wannawrogu.notlong.com ta konkretne łazienka jest dość duża - chodzi o pokazanie ustawienia wanny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że cena do najniższych nie należy z tego co mówicie:) Ale ja sobie jednak wejdę na tą stronę i sprawdzę te bąbelki. Chyba wanna z jacuzzi mimo wszytsko wyszłby drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórko, najlepiej wejdź na stronę, tam się dowiesz wszystkiego. A pojemniczek z witaminą C możesz, ale nie musisz zmieniać :) oraz: taki pojemnik jest tylko w urządzeniu BiWash ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta witamina C to jakie ma właściwie działanie dla skóry, wiecie może? Czy po prostu ma wnikać przez skórę do organizmu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki temu, że BiWash jest wyposażone w zbiorniczek z witaminą C, dodatkowo wymacnia kondycję skóry i włosów. usuwa też szkodliwy dla skóry chlor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uczulenie na chlor... Dlatego moja skora wiecznie wyglada na przesuszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówmy mało lecz konkretnie
nigdy nie rezygnuj z wanny na rzecz kabiny. moze i ladnie wyglada i zajmuje mniej miejsca ale ja tak zjebalam sprawe u siebie w mieszkaniu,lazienke mam ladna ale czasami jak wracam z pracy wyjebana to nie mam sily stac w kabinie, ma sie czasami ochote polezec w wannie i odpoczac, nawet nie wiesz jak za tym tesknie.. zrob se zwykla wanne i wlasnie tak jak tam mowil ktos wyzej, zaslonki alboprzesuwane drzwi zeby nie ochlapac lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Tak jak pisałam, zamontujesz kabinę a potem będziesz żałować, że nie ma wanny. Najlepiej przecież wsiąść prawdziwą kąpiel. A jak już wiemy prysznic też można sobie sprawić całkiem fajny i to taki z kosmicznymi bąbelkami, i wcale nie jest mniej wygodnie raczyć się nim nie w kabinie lecz w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, wanny też bym w życiu za nic nie oddała;) Ale jeśli tych mikrobąbelków nie trzeba koniecznie instalować w kabinie, a można w wannie, to i tak nie ma problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potwierdzam. Wynajmowalam kiedys mieszkanie, w ktorym nie bylo wanny, tylko prysznic. W pewnym momencie (mieszkalam tam prawie 2 lata) to zaczyna uwierac. Poza tym, drzwiczki zamontowane w kabinie cholernie trudno bylo doczyscic. Tez zawsze bede polecala nawet najmniejsza, zabudowana wanne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi zainstalowali sobie wypasiony prysznic, Taki wręcz na cztery osoby żeby zobrazować jak to wygląda:) Teraz koleżanka jak widzi wannę to prawie płacze ze zgryzoty, że nie ma najmniejszej nawet wanienki. No a że remont mieli niedawno to nie będą kłuć całej łazienki przez najbliższe kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nji, wspominasz o drzwiczkach, które trudno doczyścić... A co mają powiedzieć ci, którzy zamiast drzwiczek mają przecudne zasłonki, które uwielbiają wręcz przyklejać się do ciała w trakcie kąpieli? To dopiero jest radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Dokładnie. Albo przyklejają się do mokrego ciała, albo w drugą stronę - wcale nie osłaniaja łazienki przed zachlapaniem, więc ja stawiam jednak na drzwiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienka
w mojej lazience zastosowalismy takie rozwiazanie. mamy prysznic w wannie, wiec kiedy mam ochote biore prysznic a kiedy potrzebuje relaksu biore kapiel. na wannie mam zainstalowany taki szklany parawan http://www.plumbworld.co.uk/aqualux-euro-framed-2561-15412 jest przezroczysty wiec nie zmiejsza optycznie lazienki, plus mam zainstalowana zaslonke prysznicowa, ktora zasuwam podczas brania prysznica, nie musze sie martwic ze zachlapie szklany parawan i nie trzeba nic wycierac. potem go z powrotem zasuwam i widac tylko kawaleczek jak jest zwiniety. zaslonka ma wszyty magnes u dolu wiec do niczego oprocz wanny sie nie klei. dla mnie to rozwiazanie jest idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest chyba najlepsze rozwiazanie z mozliwych. Myslalam tylko, ze wanne sie zabudowuje w calosci. Pomylilam sie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, dwa w jednym. A zasłonki prysznicowe są ohydne. Takie ceratki, które i tak nic nie dają. A ja chciałbym bardzo mieć w łazience ogrzewanie podłogowe. Super wyjść z wanny na cieplutkie kafelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veelvet
Dla mnie to fanaberia ;) nji - mozna zabudować całą wannę, moi znajomi mają zabudowaną całą, wygląda to całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×