Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka75

razem raźniej - odchudzanie

Polecane posty

hej ja sie trzymam kobitki DZ.H kawy nie wypilam zapomnialam rano, dlatego teraz ospala jestem jak leniwiec:) lunch zjadlam, oh ten sok pomidorowy jet super i czekam na Majke wtedy zjem obiadek:P subasku i ty sie chcesz odchudzac ja ci dam taka szczuplutka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ;) U mnie dzisiaj mały kryzys psychiczny :( Wydaje mi się, że to wszystko nie ma sensu po co się tak męczyć, ogólnie psychicznie wysiadam :( Boże daj już słońce! Ale dzionek nie jest zły. Trzymam się diety i nie zamierzam się skusić na coś co jest zabronione. Teraz czekam na kolację, a póki co zapycham się herbatką (standardowo :P) Na poprawę humory stanęłam na wagę także dziewczyny jest -2,2 kg :D (wiem miałam czekać do jutra :P) Także tylko to mnie trochę podniosło na duchu :) No i mama się zapytała czy ja tak brzuch wciągam jak stoję czy taki mały mam :classic_cool: Siubasku to jest zwykły sucharek (można w sklepie kupić suchary bez cukru) przynajmniej ja stosuję takie. Szkoda że nie można coli albo chociaż wody gazowanej – z napoi można tylko kawę zbożową, chyba herbatę a przede wszystkim wodę niegazowaną (może być z cytryną). Miłych zakupów, pochwal się nową zdobyczą :P a przy okazji bieganie po sklepach spala dużo kcal. Oliwko cieszę się, że już zaczęłaś :) dasz rade na pewno :) a powiedz co ty pijesz między posiłkami? Ospała możesz być też z osłabienia w końcu mało się je na tej diecie. Widzę, że mała wymiana zdjęciami już była :P ja też się dołączę tylko muszę coś znaleźć :) Uciekam na Majkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) oto jestem :) humorek mam bardzo dobry, bo dzis od 11 do 17 w ciaglym ruchu bylam:) jestem meeega zmeczona,ale za to ile kcal spalilam i to mnie cieszy:D wlasnie zjadlam obiadek i teraz ogladam Majke:) Oliwka ja wiedzialam,ze jestes mila:):) do szczuplutkiej to mi brakuje troche, jakies 7 kg:D hehe A swoja droga to pozno jesz te obiadki, skoro dopiero teraz:) nie chce Ci sie szybciej jesc?? Dz.h.- widzisz!! super utrata wagi, wiec nie ma co smutna byc:) dzis pogoda nieciekawa, to fakt, humor mogl byc gorszy,ale 2,2 kg na minusie!!! to ja bym skakala pod niebiosa:) widzisz,ale mimo tego dolka, nie zaprzepascilas diety!! wiec silna wola jest!! super:) W miescie kupilam sobie jedynie marynarke czarna taka dluzsza, bo bardzo mi sie takie podobaja, ze mozna sobie rekawek podwinac, do spodniczki,spodni itp:) czarna, a ze przecena w reserved byla (49 zl) to tym bardziej ja wzielam :) jest fajniutka:) a Mame namowilam na sweterk, tez ladny:) No wlasnie chodzilam duzo, tak wiec kcal mysle ze duuzo spalilam:) ciekawe ile... A zdjecia, to ja wyslalam Oliwce moj profil na nk i Ona mnie odnalazla i dodala do znajomych i sie "obejrzalysmy":D a pytalam Ciebie tez, czy masz profil na NK, ale chyba nie zauwazylas tego pytania:D hihi No to ogladam dalej Maje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie widzialam jak sie Majka skonczyla, bo mialam telefon:) wiec ktora z Was by mi powiedziala?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: 6 godzin w ruchu :P Siubasku no to pięknie zaszalałaś :P Ja tez lubię marynarki, na pewno ekstra w niej wyglądasz :D A co do kcal to proszę bardzo tutaj macie link to do stronki, gdzie można obliczyć spalone kcal :) http://www.odchudzanie.yoyo.pl/kalkulator_spalania_kalorii.htm Ja jestem właśnie w trakcie kolacji :D zapomniałam zjeść wcześniej. Oliwko o której jesz kolację skoro obiad późno ci wychodzi? Za mną 2 jabłka, jestem pełna jak balon, a jeszcze kefir :P Piekę na jutro rybkę na obiad. A przy okazji może wiecie ile powinna piec się ryba (zawinięta w folię) w piekarniku? :D No tak nie poddałam się i uciecha jest większa :) czekam do czwartku żeby znowu się zważyć :P może jeszcze coś ruszy :) Zaraz ćwiczonka i kolejny dzień z głowy :) A faktycznie nie zauważyłam pytania wybacz. Mam nk ale bez zdjęcia to taki mój bunt :P zaraz wyślę wam zaproszenie mam nadzieję, że przyjmiecie :P hehe A co do filmu to koniec był taki, że Majka usłyszała że Michał wyprowadził się z domu i że spał w hotelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam sie, trzymam:) co pije, pije herbatke miedzy posilkami, wode tez ale kurcze brakujemi czasu lub zapominam zeby pic..oslabiona bylam bo kawy rano nie wypilam:) Majka nareszcie sie rozkrecila:) fajnie ja wczoraj cwiczylam na rowerku moze dzisiaj tez sie skusze ale jak pojade do polski to zafunduje sobie masaze antycel i bede chodzila na silownie zawsze rano po 1,5 godzinki:)) glodna nie bylam az tak siubasku obid zjadlam dopiero teraz bo sie znajome zeszly do mnie na kawe nie zapowiedziane :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anna_peszek@o2.pl:) zapraszam:) DZ>H nie wiem czy to kryzys ale boli mnie glowa i mam zachcianki choleraaa...grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) No to niezle sie w Majce dzialo wczoraj:D a dzis Michal powie jej,ze chce rozwodu:D widzialyscie?:D ojj juz sie nie moge 17.50 doczekac :) dz.h -wg tego licznika kalorii co podalas, to ja wczoraj spalilam ok 1600 kcal. Bo bylam 6 h w miescie,ale oki gdzies podjechalam autem, usiadlam na kawe na 15 minut, wiec policzylam sobie 4 h robieina zakupow, i wyszlo ok 1600 kcal-to mega duuuzo. Ale nie wiem czy naprawde tyle spalilam, kurde ciezko to ocenic, bo to chyba za duzo:) Ale stronka super!! Licznik trafil do ulubionych. Rybka powinna sie piec krotko, ok 20 minut?? Mysle ze jakos tak, pieklam ja baaardzo dawno, tez bylam wtedy na jakiejs diecie:D ale smialo na oko ja piec mozesz Ryba to delikatne miesko, wiec mysle ze max 20 min( jesli piekarnik jest rozgrzany) :) ale lepiej zajrzyj juz do niej po 10 minutach:) oliwka-masaze antycel?? fajnie brzmi, a na czym polegaja?? ja chodzilam kiedys na rollon:) godzine chyba to trwalo i takie kule mnie rolowaly:D fajna sprawa,ale niestety bez efektow;/ A glowa slyszalam,ze tez czasami z glodu boli:( Ale oby Twoj bol byl od pogody :) Ja po sniadanku juz, zjadlam 2 kromki razowca i mam dzis tez duzo energii mimo, ze przed @ jestem. Wczoraj nie zjadlam chleba, ale dzis juz na sniadanie mi zapachnial swiezy,wiec musialam zjesc. Wiec moj plan niejedzenia chleba padl:) W czwartek jedziemy do tesciow przyszlych ( na weekend), wiec tak i tak sie nie da zjesc sniadania bez chleba;/ A Wy co dzis bedziecie robily?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas dzis cieplo, az 5 stopni :) troche posprzatalam w chatce, a zaraz bede robila jakis obiadek, nie wiem jeszcze co :) ale chlopak w domu, wiec jesc musi porzadnie :) piszcie laski co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta a znacie taka pyszna surowe i do tego baaardzo prosta w wykonaniu :) marchewke trzemy na tarce grube oczka, do tego jablko, tez na terce grube oczka potarte, skropic to cytryna, ciut oliwy i ciut cukru! Ja poznalam ja niedawno,a jest taaaaka pyszna i taaaka syta, ze mowie Wam :) mozliwe,ze to znacie,bo to dosc znane,ale mowie, ja niedawno ja poznalam i baaardzo mi zasmakowala:) a do tego niskokaloryczna i zapycha bardzo :) hehe eureka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie na to! dziewczyna schudla 61 kg!! wyglada super:) www. vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/975871/w_id/1025310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po www. musialam dac spacje, bo inaczje nie chcialo misie wkleic, gdyz kafeteria uznawala moja wiadomosc za spam :) wiec sobie poprawcie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowełzy123
Hey moge się do was przyłączyć dziś 2 dzień kopenhaskiej jak narazie ok ( Dziś kawa befsztyk sałata z pomidorem ( więc owoc odpada)) to już zjedzone. A to o 18:P a na kolacje 1 plaster szynki i jogurt naturalny pycha ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki wlasnie wrocilam, oh u nas tak sypie wszystko sparalizowane, mnie tez o malo nie sciagnelo w jednym miejsc ale dalam sobie rade z tym dupnym samochodem!!!.grrr ja tez drugi dzien, kwa, i jogurt z szynka zjedzone czekam na odidek na MAJKE:)))) SIUBASKU- co do masazy do ja ide do masazyski tam gdzie chodze na silownie. z tego co mowily mi dziewczyny to boli bo baba cie normalnie igniata jak ciasto ale to dobrze pobudzi sie limfa. heheh i wypluka ten cellulit..hehehehhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Mój dzionek jeśli chodzi o jedzenie dobiegł końca. Dzisiaj dzień bez kolacji i póki co nie ubolewam nad tym ;D 5 dzień kopenhaskiej zakończony. Rybka się upiekła dziękuję (piekłam ją 35 min bo była jeszcze lekko zamrożona) ogólnie to nie bardzo mi podchodziła, ale czego się nie robi, prawda? Wczoraj wieczorkiem obowiązkowo skakanka i 6w także jest dobrze. Chociaż powiem, że 6w jest coraz cięższa. Dzisiaj 6 powtórzeń i 6 serii nie wiem jak wytrzymam :P Oliwko głowa cie boli bo mało jesz, ja też tak miałam i cały wieczór przeleżałam w łóżku. Teraz widzę, że dobrze było że zaczęłam w piątek, bo weekend czyli pierwsze dni w kryzysie mogłam spokojnie przeleżeć :) Teraz już tak nie mam, żołądek mi się skurczył i nawet niewielkie ilości jedzenia bardzo mnie sycą :) Cieszę się, że dobrze ci idzie, oby tak dalej ;) Siubasku mój mały brat wymyślił taką a la sałatkę :P wcześniej też nie jadłam marchewki z jabłkiem :D Oj tak tarkowana (ale na tych najmniejszych oczkach :P) marchewka super zapycha i szybko się nią najadam. Ja uwielbiam samą bez dodatków byleby była soczysta mmmm … A dzisiaj miałam marchewkę na śniadanie ;P Cieszę się, że pomogłam. Ta stronka jest dobra bo liczy każdy wysiłek :P ciekawe czy dobrze :P:P Jejka 61 kg! Podziwiam dziewczynę, ale wygląda świetnie :) i niech ktoś mi powie że ludzie nie patrzą na wygląd. Malinowełzy123 – a już myślałam, że zrezygnowałaś, fajnie że jesteś, trzymam kciuki i zapraszam :) Powiedz mi moja droga, który raz zaczęłaś walkę z kopenhaską? Ćwiczysz? Majka się już na dobre rozkręciła, a wiecie ile odcinków będzie? W końcu się rozwodzą i bardzo dobrze, Michał byłby głupi gdyby nadal chciał z nią być, a to tak nawiasem mówiąc :P Biegnę poćwiczyć, dzisiaj trochę wcześniej bo zauważyłam że o 22 szybko wysiadam :P A rowerka jak nie było tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze sie nie zlamie:) no nic skoro ty cwiczysz to ja tez zarz wsiade na rowerek, moim klopotem jest to ze cisz duzo pracowalam i jestem moze nie zmeczona ale spiaca...hmmmmm ale nic musze sie zmusic:) witamy kolezanke:) a ta dziewczyna to jest wzor dla mnie, rany julek 61 kg zrzucic a ja z 8 mam proble co za szit:P kurcze za malo wody pije, trzeba to poprawic bo z tego co wiem to oslabia efekty diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie dziewczyny:) my nie mozemy glupich 5 kg zrzucic, a ta dziewczyn a61 kg schudla!! to prawie tyle ile my wazymy:D a wyglada teraz swietnie!! oliwka- wow to niezla masazystka. Zeby jeszcze po takiej sesji kg spadaly:D a potrfel bardzo sie zmniejsza po takim masazu??:) Ja tez nie pije duzo wody bo nie podchodzi mi wiec witaj w klubie. A moze lepiej cole zero? jest dobra. Wiem,ze to sama chemia,ale nie zabije chyba:D a zawsze to plyny jakies:D dz.h- 5 dzien,ale to zlecialo!! Wiec juz z gorki masz:) Ja nie wiem ile Majka ma miec odcinkow, ale jak dla mnie to moze sie szybko skonczyc i brzydula niechaj wraca:D bo czytalam,ze jest szansa znowu na nia:) oby oby... Ale wiecie co, ja jakos do tej Majki nie moge sie przekonac-w sensie,ze do osoby! Bo film jest oki. Ale jakos ta postac Majki jest dla mnie taka dziwna! W ogole ta dziewczyna to taka suchotnica i nie podoba mi sie:D nie to co Ulcia:D miala cialko i fajnie wygladala :) hih No wlasnie ten Twoj rowerek to chyba idzie na piechote!! :) Dziwne, bo na pewno byl kurierem wysylany to juz dawno powinien byc, prawda?? malinowezly123 no witaj witaj. dziewczyny sa na kopenhaskiej wiec bedzie Ci razniej :) napisz ile chcesz schudnac:) ile wazysz itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siubasku z tego co wiem mozna sobie wybrac 60 min za 60 zl lub 30 min za 30zl ja wezme najpierw 30 min, na wszelki wypadek gdybym miala umierac. jedna dziewczyn az silowni-tak mi terenerka opowidziala- wziela 10 zabiegow, ale miala naaprawde duzy celulit i byly efekty aa wiecie jak znika celulitu to centrymetry tez leca:) hm ja na poczatku tez do tej aktorki co gra majke mialam opory ale teraz ja lubie:) siubasku masz racje ta dziewczyna zrzucila tyle ile my wazymy....ma dziewczyna sile. ja pojezdzilam na rowerku. posmarowalam sie balsamen rozgrzew z Eveline i owinelam folia i mam caly brzuch mokry az sie leje i tak mnie tam rozgrzalo ze hej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy to nie tak zle cenowo widze jeszcze to wyglada:) kurde ciekawa jestem. A jak to sie nazywa w ogole?? Ciekawe czy u mnie cos takiego w miescie by bylo. Jak bedziesz po to daj znac:) Ja dzis jedynie brzuszki zrobilam, ale zawsze to dobre,jak to ja mowie:D Ile pojezdzilas na rowerku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie :D Pomyślałam, że jeszcze do was zajrzę. Oczywiście ćwiczonka wyszły dopiero po 21, ale jakoś poszło (hehe ziewałam podczas skakania :P) 7 dzień 6w za mną! Ale nie powiem, że jest dobrze. Dzisiaj stwierdziłam, że chyba jestem za słaba, ledwo zrobiłam 3 serię, szok. (jak nie kryzys w diecie to w ćwiczeniach ;)) O dziwo w ogóle nie jestem głodna, wręcz przeciwnie tak samo jak wy kochane nawet pić mi się nie chce, ale ja wiem dlaczego :P bo temperatura jest na plus, a ja zawsze duuużo pije jak będzie mróz :D Oj zleciało, jutro 6 dzień w sumie połowa także teraz już – chyba - mnie nic nie powstrzyma żeby ją dokończyć ;) Siubasku masz raje 61 kg, a my się męczymy TYLKO z kilkoma – porównując do tej wagi. Ciekawe są te masaże, szkoda że u mnie nie ma czegoś takiego nawet poświęciłabym kilka groszy :P jak na razie to naprzemienny prysznic na cellulit, taniej wychodzi hehe :classic_cool: Malinowełzy123 założyła wątek o kopenhaskiej więc zaprosiłam ją do nas :P Oliwko wrzucam link do tego wątku, Tequilka84 tez była na kopenhaskiej, podała mi jadłospis jak wyjść z tej diety, także zachęcam do przeczytania :) A dla ciebie Siubasku (Oliwko dla ciebie też ale za 13 dni :P:P) przepis na ciasteczka kokosowe :D Dobranoc dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Majki to mi też nie przypadła do gustu ta aktorka. Jakoś mi nie pasuje do tej roli, no i jest za chuda :D Tak, a rowerek pewnie sam jedzie bez kuriera! A przez śnieg to ciężko jest :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dz.h. no a gdzie ten przepis na te ciastczeka co? hehehe :) oby tylko ten rowerek w zaspie nie stanal, bo bedzie gorzej :) Super, ze tak pozno jeszcze mialas sily cwiczyc!! podziwiam! A slaba jestes, bo malo jesz i duzo cwiczysz Kochana:( przy kopenhaskiej to chyyba sie nie powinno cwiczyc, bo tam czlowiek jest slaby i nie ma duzo sily:( Wiec robilas a6W i jakie cwiczenia?? ja jeszcze w lozu,ale wstaje za chwile,bo ile mozna:D Jak Wasze zdrowko?? bo mnie cos gardlo pobolewa:( buu lece teraz i bede pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po sniadanku, 2 kromki razowca:) zaraz zabieram sie za brzuszki i wsiade na rowerek, bo jestem sama dzis, wiec z nudow sobie popedaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czekam na przepis na ciasteczka od dz.h.:D a to sa jakies mniej kcal?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po cwiczonkach :) energii mam duuzo i mnie nosi :) Oliwka a do Polandii na dlugo przybywasz?:) a jak tam nowa kolezanka?? malinowezly:D fajny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku makaron z serem bialym i ciut zoltego do smaku :) a na 2 sniadanie zjadlam jabluszko :) planuje jeszcze na podiweczorek jakis owoc a na kolacje standardowo jogurt:) macie jakies postanowienie na 40 dni postu??:D ja ze bede wiecej cwiczyla:) hihi mam nadzieje,ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej siubaskuu ja sie trzymam w sumie jestem tylko o 2 kawach dzisiaj, niby mam zjesc szpinak, pomidor i maly owoc ale chyba zjem tylko maly owoc:) a potem obiad, pije teraz herbatke i czekam a z moj facet da mi znak ze montujemy nowa ale uzywana kuchnie:) wynajmujemy mieszkanie wiec nie inewstujemy w takie bajery tylko wlasciciel:) do Polandu jade teraz na 11 dni, do polskiego domu jade 3-4 razy do roku:) i zawsze sie dietuje bo nie wiem dlaczego w polsce idzie mi to lepiej i szybciej...coz klimat robi swoje:) i niech mi nie mowi ze to bajaka tak jest, to tutaj przytylam i jestem w sumie bardziej spuchnieta:) a siubasku widze ze cwiczujesz, ja tez dzisiaj w pracy i teraz bede przy montazu kuchni:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×