Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dlugo bedzie po wszystkim

1 sprawa rozwodowa

Polecane posty

Gość nie dlugo bedzie po wszystkim

czy ktoś może mi powiedzieć jak przebiega 1 sprawa rozwodowa za obu polnym porozumieniem ,mąż idzie mi na rękę (podobno)okaże sie nie długo i narazie nie stwarza żadnych problemów ,chodzi mi o to ze sad kazał mi przynieś zestawienie kosztów utrzymania dziecka (koszty związane z wyżywieniem ,leczeniem, zakupem odzieży, nauką i t p ) ale ja nie mam żadnych rachunków !!!!!!!!!!!!!!!!jak mam to załatwić ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dlugo bedzie po wszystkim
hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie potrafisz sama zrobić takiego zestawienia? prosta tabela, opłata za przedszkole, szkołę, wyzywienie w szkole, dniówka u CIebie ile zjada ;) ile miesięcznie na syropy witaminy, ciuchy, dodatkowe..... mnie jwięcej. Musisz wykazać ile wydajesz miesięcznie na dziecko,żeby sędzia naliczył Ci odpowiednio alimenty. Im więcej obowiązkowych wydatków podasz tym lepiej. Tylko nie przesadzaj z kozakami za 250 zł dla 3 latka,bo pewnie adwokat Twojego exa weźmie Twoje wydatki pod lupę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętaj,że jest też coś takiego jak dentysta, ortodonta, okulista, okulary słoneczne ;) nie zawsze wszystko na kase chorych! poza tym basen bo kręgosłup krzywy a i ruchu dziecku trzeba, atrakcje typu kino chociaz raz na miesiac,żeby nie czuło się gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×