Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

MOJ WUJEK TEZ ZREZYGNOWAL ,PASKUDNA HISTORIA OD TAMTEGO CZASU NIGDY NIE BYL W KOSCIELE , DZIECI BYLY CHRZSZCZONE PO CICHU NA ZAKRYSTI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iesz mnie temat wiry zawsze pociagal i czytam o wszystkich wiarach i mam swoje zdanie , ktorego tutaj publicznie nie wypowiem , tylko jedno jestem wierzaca. ale drogi ludzkie roznie sie rozschodza , mojej nauczycielki corka , dziewczyna jak modelka , skonczyla mature , tez miala isc na medtcyne , po roku sie spotykamy a ona w sukmannie > nie wiem czy to poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, jezeli ona to czuje i w to wierzy a musle ze tak jest!!! to zostaw to,nie masz na to wplywu.musisz uwiezyc w to tak jak ona to zrobila!! i zapanuje pokoj miedzy wami, bo musle ze tsgo wam najbzrdzej brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem , ona chcila sie dowidziec jak ja sie czuje moj tata i braciszek ,teraz rozmawiaja z profesorem ,takze mozemy kontynuowac , masz podrowienia , ona jest wa wdzieczna, ze mnie pomagacie , kazala przekazac buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam, bo akurat jestes zajeta. POwidzialas WIARA to MILOSC ty to wiesz, tylko musisz uwierzyc.Wiara gory przenosi, tak to prawda, mysle ze dlatego tak znosze odstawienie papierosow, BO W TO WIERZE, BO NIE CHCE NA PRAWDE PALIC!!!!! BEZ WIARY NIC SIE NIE UDA, NIE MA ZNACZENIA, NAZWA TWOJEGO BOGA!!! MOZE INACZEJ CHODZA PO ULICACH, LUDZIE WYGLADAJACY JAK DUCHY,,JACYS DZIWNI!!!! TO LUDZIE BEZ WIARY!!! ZALAMANI,,NIESZCZESLIWI, BIEDNI SA......TY JESTES CZLOWIEKIEM, WIELKIEJ WIARY, SKORO JESZCZE NIE ZESWIROWALAS!!!!!!!!!!! MILOSC TO WIARA, WIARA TO MILOSC!!!! ale wiesc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ,,kto tu komu pomaga???? to nie jest ,tak do konca,ja tobie podziekuje osobiscie, jakbedziesz ze swoim chlopem weuropie, to sie na kawe spotkamy,tak czy owak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wychowana w wierz katolickiej i kocham stare europejskie kaplice , koscioly , zupelnie puste , wtedy moge sie modlic , i skupic nad moja modlitwa , i czuc to swiete miejsce ,ta atmosfere , niestety nie moge chodzic do kosciola jak jest mnostwo ludzi , poniewaz zapach swiec zmieszanych z zapachem 100-tli perfum , zle na mnie dzial i mdleje , dlatego ja to robie po swojemu , jak kidys odwiedzilam kosciol w czestochowie , bylam przejazdem , to jadac kabrioletem w nocy juz na autobanie zobaczylam spadajaca komete i wyobraz sobie ,ze wygralam w lotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok size 34-36 wzrost 151cm , dlugie blad wlosy .mam piekna siostre , tylko malutka ale zajeta , ona jest tez rozrywana przez facetow ich maz tez nie odstrasza ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka???? co ty male jest piekne!!! nie mozna tego owszystkim powiedziec :-( ha ha ha znalem, kiedys podobna istote!!!!! bylo fajnie!!!! bom nie zawysoki??? z twoim chlopem byloby ..........zabawnie nie powiem, ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ktos chcial o champix czegos sie dowiedziec????? to prosze zapytac, bo my tutaj rozmawiamy,na rozne tematy. Powiem tylko ze, w tym czasie nikt nie zapalil, a o to chyba chodzi??? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO wszystkiego mozna sie przyzwyczaic , ja na nia mowie z metra cieta , ona na mnie ze umnie to widac nogi , nogi , nogi ,a pozniej burz wlosow ale czarnych i duze oczy jak wyglada twoja zona, ?opiszmi ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz goscia??? ten zbok, doktora przyszla, ici w oczka zaglada??? podaj jakies szczegoly!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ,ze napisales zapomnialam wziasc moja dawke ,dzwonie po pigule co one dzisiaj ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooogi??? czrne hairs, lal!!! tez nooooogi wlosy bardzo ciemny blad,wlasciwie to szatynka by mogla byc :-) ale kto disiaj pamieta orginalny kolor wlosow, swojej zony??????? chyba ze pod pacha,,,,,,jak zarosnie ...co tez sie nie zdarza czesto ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jest pielegniarz mily ,przeprosil mnie , ktos im zachorowl i szukaja w agencji ,kogos na noc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok , zona jest najwazniejsza , ja w tym czasie zapytam o moja kolezanka zosiek , jak sie czujesz napisz jedno zdanie albo popros meza , jestes ok ? buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzięki za miłe przyjęcie. Wiem jak trudno jest skończyć z paleniem więc postanowiłam Was wesprzec. Co do smokerade którego używał mój tata (w sumie jeszcze używa, ale mam nadzieje ze już niedługo bo zmniejsza liczbe łykanych kapsułek) to ja wcześniej też o nim nie słyszałam. Dopiero jak znajoma dietetyczka powiedziała mi o CaliVita kiedy szukałam faktycznie dobrej jakości zestawu witamin dla ciężarnych to przejrzałam całą ofertę i znalazłam też smokerade. Faktycznie jestem z taty bardzo dumna bo wiele razy próbował rzucić palenie ale nigdy mu się to nie udawało. Czy ma silną wolę- myślę że gdyby ją miał taką silną to wcześniej by mu się udało przestać palić, ale się nie udawało ani z tabletkami ani z plastrami. Kiedy się dowiedział że będzie miał wnuka postanowił jeszcze raz spróbować- dla siebie i dla malucha. Bez większej wiary. Jako że wcześniej tego specyfiku nie próbował to stwierdził ze może warto i na szczęście się udało. Pierwszy tydzień bez papierosa był trudny bo działało przyzwyczajenie, brakowało mu czegoś w reku i w buzi, po prostu czegoś było brak, ale starał się poszukać sobie jakiegoś zajęcia i jadł jabłka :D Kiedy się udało czułam się jakbyśmy wszyscy wygrali w totka. Absolutnie nie twierdzę że wasz środek jest nieskuteczny, bo to nie jest moim celem. Po prostu chciałam podtrzymać na duchu bo wiem że to równie ważne. A o smokerade można sobie poczytać np tu: http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,385781,smokerade,suplement,diety,90,tabl.html Trzymajcie się cieplutko, wpadnę co jakiś czas zobaczyć jak Wam idzie wytrwałość w postanowieniu "Żyję bez papierosa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki KOSTARYKA ,gratulacje dla ciebie poniewaz jestes wpaniala corka i nowa mamusia i kazdy rodzic zyczylby sobie takiej corki , ja biore champix ale jestem w szpitalu po operacji krtani , strun glosowych i zmiejszylismy na 0,5mg jest ok , ale Mario rzusca na zywca jak my to nazywamy jemu champix nie sluzyl , i nie pali juz 7 dni ja ma latwiej wiec nie pale 32 dni , i o 10 lat za pozno za to sie wzielam teraz czekam na wyniki z patologi , nie mam glosu wszystko mnie boli ale ta strona i rozmowa z przyjaciolmi pomaga zeby zapomniec , bardzo dziekuje za adres na ten lek ja bede musiala zejsc zupelnie z champix ale jeszcze nikomu nie mowilam , i niech ci Pan Bog w zdrowiu i pieknym zdrowym babay wynagrodzi ,ze wrocilas i podalas nie wiedzac o mnie nic te strone , thank you. love rheia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)sorry za bledy ale pisze na lezaco ,zapomnialam pozdrowic tate i zyczyc jemu wytrwalosci , jeszcze raz pozdrawiam i zostawiam was zyczac duzu zdrowia i prosze nie zapominaj o nas jestes naszym pierwszym , gosciem takze zajmujesz w forum szczegolne miejsce ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilem! 30 minut,niezly cas, sluchaj czy ty przypadkiem nie opisywalas,, kangura za oknem???? ha ha ha wiesz dlugosc tych nog mnie zaniepokoila!!! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz jak milo kostaryka wrocila i podala nam strone z tymi ziolowymi lekami ja spruboje ,jak u ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty dzisiaj masz wolne ? czy czeka ciebie praca ? martwie sie o zosiek , myslisz ,ze zapalila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do pracy na za godzine. Mozemy jeszcze chwilke pogadac, ten net chodzi jak dziki, po 3wpisy na raz 10 minut pozniej,czy ja mam zwidy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×