Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

widzisz zosiek , zapomnialam ,ze mamy nowa ,zapomnialam pseudo sorry janow..... obiecuje poprawe , ciesze sie ,ze kasia ,widzi to tak jak my bo ja juz sie balam ze walcze z w iatrakami, ,gdzie jest nasz kolega Mario ,hej Guru gdzie jestes , wczoraj , bylam 2 godz, na przepustce na zakupach , wiecie damskie zakupki , dobrze mnie to zrobilo , kupilam sobie mnostwo super nowosci z kosmetykow , ciuchy , super buty dziewczyny , ZU firmy i MOLINI ale odjazd m mam nadzieke ,ze stad wyjde bo na razie po pokoju smigam , ciuchy to naprawde odjezd ale napisze jak bedziecie chcialy , najbardziej ciesze sie z nowego IPHONE 3GS poprzedni mialam 3g ale ten to komputer ja sie zakochalam w moim telefonie , ok i moge w nocy pod pierzynka pisac ! jutro przyjezdza moja fryzjerka ,zeby mi zrobic pozadek z wlosami , poniewaz mamy nowego lekarza ale przystojny , ma moze 34 lata .ale co tam moze byc , wysoki , super ubrany ,zadbany i slore ma taka jak hindus pomieszany z biala , jest taki meski , i nie pali , duzo mi tlumaczyl na temat cpania champix dlatego odstailam , pozniej sie odezwe bo wlasnie beda mi z nowu zagladac , do krtani ale pozwolil slonczyc , jednak codziennie inna kreacja szpitalna swoje robi ,a teraz dziewczyny wiosna ,ponad 30 stopni , takze na krociutko papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, koleżanko, TO TY TAKA CHORA JESTEŚ???????????????????? Widać wracasz do zdrowia: fryzjer, ciuszki, buciki... A mąż o tym wie???????????? :):):) (o lekarzy oczywiście) Jeśli nie to może się dowiedzieć (od nas) :):) Nie ma jak życzliwe przyjaciółki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ,to on mnie tak rozpieszcza,zeby mi chumor poprawic , on wie ,ze nic tak na mnie nie dziala jak dior, chanel , givenchy, eskada itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama powiedz jak masz dolek to idziesz po ulicy wchodzisz do sklepu a tam bizuteria SWAVRSKI , od razu buzka sie smieje i dzwonisz do meza i mowisz , kochanie takie ladne , no ale wiesz troche za drogo ,a on jak slucha tego glosu zbitego psa to mowi ok , kup sobie jak potrzebujesz! i tak to sie unas odbywa dziewczyny , jednego nie lubie to diamenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj sie smial ,ze ja tak nim handluje , ja mu na to ze to twoja propozycja , to on barzdzo chetnie , tylko wiesz ja musze miec zastepstwo , to on nie bardzo na to zastepstwo dla mnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO ,GDZIE JESTES!!!!, JANOWIC A TY GDZIE WY JESTESCIE , KONIEC PRACY WSZYSCY DPO PISANIA FORUM OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO ,GDZIE JESTES!!!!, JANOWIC A TY GDZIE WY JESTESCIE , KONIEC PRACY WSZYSCY DPO PISANIA FORUM OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! na poczatek!!! prosze mi tutaj nie gurowac!!! jestem nie smialy facet, takie rzeczy to nie dla mnie!! mario wystarczy!ok? dzieki, zes mnie wysluchal, i wydobrzala siostra nasza!!! niech se gada.... scierpie tego TANDECIAZA , DIORA ,GUCI CZY INNEGO, FAJASIARZA, DLA KYOREGO BIEDNE DZOECI W CHINACH, ZA MICHE RYZU, TYRAJA CALY DZIEN!!!! TYLE Z POLITYKI. pieprzyc to!!!!! Rheia nie mam do ciebie nic.....ale te 30-stopni moglas sobie darowac!!!!!!!!!!!najpierw, omalo nie umarlem,zamartwiajac sie !!!teraz, bedziesz mnie gotawac, na miekko w australijskim upale??? doktorka ci daruje!!! bo wiem jakie to dla was wazne,(podobac sie) nigdy nie staralem sie tego zrozumiec bo to podobno, NIEMOZLIWE!!!! ha ha ha pamietasz mowilem ci kiedys ze mam patent ,jak pozbyc sie smrodu, z torebek, za skory w ogole???? trzeba je wywalic na smietnik!!! i kupic nowe nie do konca bardzo drogie wazne aby bylo wszystko nowe nawet majtki!! wyprubowalem!!! mialem odjazd, nowy pachnacy ,zestaw ala mario!!!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz znikam do tyrki!! o 21-ej, wroce na wieczorna spowiedz.....wlasnie daty misie nie zgadzaja, dopiero dzisiaj mija 15-ty dzien jak nie pale!! to koszmar ie wytrzymam tego, co za brak odpowiedzialnosci............ pomylic sie o jeden dzien!!!!! wszystkie statystyki ,szlag trafil.....wszystko na nic.....trzeba od nowa, wszystko jescze raz wyliczyc !!! ile minut, ile szmalu, sekund, i co najwazniejsze..... ile nie wypalonych papierosow... hm ha ha ha ha haah.....ale odjazd...mam to w dupie, ile??? dla mie wazne , zawsze bylo jak !!!! jak? na luzie, tego wam zycze!!bede sie powtarzal, ale musze pojeczec, z radosci jak kocur jakis, czy cus......pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno!! woecie ze nikt w to nie wiezy z enie mam glodow!!!! od jutra robie im skret kiszek. moze sie odpirdo///a!!! Mysle ze to taki spoleczny przymus ,,MUSISZ CIERPIEC,, chore jakies, ale zobacze jutro czy im przejdzie jak zaczne swirowac!!!! a jestem w tym swietny, nawet dostalem, dyplom na starym forum!!! najlepszy swir, ala debil !!!robie show i basta.....chyba juz mi odbilo.....pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmok, cmok. Jestem porażona ogromem zmian w formie i treści. Percepcję mam porażoną total. Nie spałam dziś w ogóle, czytałam Was i .... teraz zwoje nie są kompatybilne. Od 5.09 / 1-szy dzień na Champie/ szwankują, nie oliwiłam, jak wy po jedzonku. Dora - nie popadnij nam w zakupoholizm ;) Kochana, też słyszę/ słyszałam głosy anielskie, jak karta napakowana i szeleści w portfelu. Ja na stresik w lepszych = przedmałżeńskich czasach uderzałam do/ na : - SPA seansik/ kosmetyka, depilacja, peni/manikur/, - nowa bielizna / nie La Perla , ale jednak.../, - buciki, - kino / seansik nocny 3-4 filmy DVD - ambitne, i ... ten pokój w oparach ....dymu, nie seksu :( - książki/ płyty, - szminka/ błyszczyk - ja lubiłam Clinique, E. Lauder /alergiczka, - wycieczki - niezmiennie, od lat zawsze Kraków ! Tylko samotnie, trakt filozoficzny przez Kazimierz / tam ładowałam akumulatory /, - 2-godzinna kąpiel z książką i fajkami w pianie, solach ........, - nocne rozmowy przy winku, fajach - o życiu - z psiapsiółką. I zawsze fajki w tym stresie były ! Gdy się człowiek urodzi z nadwrażliwością na Życie, ta fajka potrafi utrzymać ! Co jeszcze ? No oczywiście miłość, motyle w brzuchu, fruwanie, głupawka......... Teraz - to już tylko kąpiel została z przyjemności, czasem książka - i komp. I Wy !!!!! Zakupy ? Second hand - excusive.....:( Na początku jest ciężko - potem się człowiek dostosowuje do pułapu. To tak, jak z naszym rzucaniem - dostosowujemy się. Dora! Wszystko, co zapragniesz, abyś tylko się czuła szczęśliwsza. Kochana, masz słońce dookoła ! Jaką to energię daje ! Zdrowiej, zdrowiej mi. A jakie Wy macie odloty antystresowe ? To tyle, trudno tak 3 tygodnie opisać, włączam się na bieżąco. Mały u taty - a ja przy laptopie. Tulę Was mocno / z humorem, to u mnie nie najlepiej - dziad znowu wniósł Apelację do Rozwodu, co wiąże się z 5 tys. w plecy i 6 mies. dodatkowym stresem/, Ale nie dobił mnie jeszcze ! Tylko ile wytrzymam ? kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - nie wiem, jak to ująć .... Słów brak, choć ja to wiedziałam z autopsji i pisałam na forum, że wychodząc z palenia / i innych nałogów/ wychodzą wszelkie utajone choróbska, przyczajone tygrysy. Nikotyna jest dla nich tlenem, kiedy jej zabraknie atakują. To jest tak duże obciążenie dla organizmu ! Pisałam, jak pierwszy raz bez wspomagaczy wychodziłam - na żywca i co ? po tygodniu operacja !!!! Ale nikt mi też nie wmówi - i mówię to świadoma / ? /, że Champ nie powoduje u nas wszelkich poważnych zaburzeń. Bomba tykająca cyk,cyk i .... buch.... Słyszałam wiele głosów o rakach przełyku, krtani, krwawieniach, płuc. Sama mam Anginę od miesiąca, nieżyty, różne infekcje, brzuch zaraz eksploatuje, stany deprechy itp. Dora - Angina, bakteryjki wszędzie - rozumiem, ale to , co Ty przechodzisz.......................... Pisz, kochana. Ja nie wiedziałam ! Dopiero nad ranem, jak doczytałam do końca te 30 stron !!!! Jestem z Tobą. Tak bardzo mi Was brakowało. Ja drżę codziennie o swoje zdrowie, wiem, że to jest igranie z ogniem. Mam 40 -41 ? i 3 letnie dziecko do odchowania ....... Zawsze możesz pisać na maila, jeśli masz potrzebę. Weekendy są najgorsze i jeszcze ta jesień.... A, i jeszcze z newsów - 5 kg przytyłam / a końca nie widać /. Cóż.... było się kiedyś Miss Kolonii i Obozów ....:) W związku z powyższym idę sobie rybkę udusić , szpinaczek - kolacyjka. Tak.... i faktem jest, że momentalnie się wpada w inne nałogi - wychodząc z jednego. A to winko pomaga bardziej na stres, zajadamy stres, ciuszek nowy, chłopaki to pewnie w sex uciekają.... Chociaż ciężko to widzę na Champixie u nich :) Może się mylę ? Sex z żoną się liczy, oczywiście :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ze tak was zwolalam , na razie jestes tylko ty , ale sie ciesze poniewaz mozemy nadrobic zaleglosci ,>ja juz 5 tyg , jestem bez glosu , nie pytaj ile chemi we mnie w paowali >nic nie pomaga , migdaly usuneli, co 2-gi dzien zabiegi , >cuda wianki a nic nie pomaga . mialalm glos wczoraj przez 3 godz i pzniej totalnie zero , ja powoli mam tego dosc , pytam tych przystojnych dukow lekarzy czy to od Matrixa NIE , dziwne ale ja po tygodniu rzucenia , zaczelam tak chorwac , >przeczytalam doslownie wszystko co mozna bylo o tym leku >dobrz to nie wyglada , moja kolezanka >ja ja namowilam> bierze 3 tydzien Matrixa jest potworem , nie moge z nia rozmawiac> poprosilam ,zeby odstawila , ale musze tutaj dodac , ze ona bierze Zoloft 100mg antydepresyjny lek b. silny , tlumaczylam ,zeby odstawila tamten na okres brania tego > nie moge do niej dotrzec >jak jest sama ze soba to tylko spi>probuje jej pomoc ale dzisiaj mnie odwiedzila i nie moglam z nia rozmawiac > dwie osobowosci ta nowa jest potwor ta stara >przyjaciel > rozmawiam przez tel ale nie chce ma 100 innych rzczy do zeobienia > moj punkt , ja wiem ,ze champix jest przyczyna mojej choroby , nie bede sciemniala was i siebie wiem , ze moze doprowadzic ludzi do zalamania nerwowego , i nie jest to lek dla kazdego kowalskiego , uwierzcie mi , ma okropne dzialania uboczne , sami widzicie a ja jeszcze musze kolezanke ratowac boje sie , zeby sobie cos zlego nie zrobila , ona nie ma wplywu na to ,ze jest nie przyjemna , wyzywa, potrafi reke podniesc i pchnac , mowi slowa , ktorych nigdy z jej ust nie slyszalam i nie chce isc na konsultacje do kolegi , poniewaz uwaz ,ze ja ja mam za wariatke a znamy sie cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za bledy ale ja jak wpadam w trans pisania to tak wlasnie sie dzieje , Mario pojdz do Coles i kup szmate do podlogi i skad ona bedzie z chin , wszystko tam jest produkowane , czy to moja wina , a kazda kobieta chce zostac kobieta i lubi dobre ciuszki i inne rzeczy ja jakbym zaczela wymieniac to tak jak kaka ale , na spa mnie nie wolno a ,jak tobie napisze ,ze bylam na tyle glupia zeby kupowac kremy z kawioru , la prerrie to zadzwonisz do psychietryka ! ale bylo i tak az czlowiek sie przekona co jest dobre dla jego skory , a ja jestem potwornym romantykiem , kocham ksiazki te pachnace nie z inter. kocham muzyke , koncerty , robie na drutach i to pieknie , to bylo na studiach i tak zostalo , robie mnostwo rzeczy , zupelnie normalnych ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani jakies seriale w tv leca czy co sie wyprawia umnie 4.06am gdzie wy jestescie , to ja solidarnie nastawilam sobie budzik na 2am i pisze sama ze soba , czy to nie terapia PISZECIE , CZY MAM SIE ZMYWAC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz, wiemy jakie skutki uboczne ma Champ, a z premedytacją bierzemy. Wiemy, że to jest dla nas jedyna szansa, by rzucić. Ja nie wiem, czy bez dawki dam radę , przy tym obciążeniu od 3 lat stresem, później bez fajki. Czy nie lepiej to rzucić już teraz ? Mam jeszcze na tydzień piguły. Moja ciotka / psychiatra nota bene / po 3 tyg. odstawiła, ale to " samica alfa ", mocny charakter ! K Rheia - jak wyniki ? Wal !!! Ufam, że jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam.... Weszłam sobie na Wolnemedia .pl - ciekawe dokumenty, jak zwykle o Świńskiej Grypie /S F/. Pod żadnym pozorem nie brać szczepionki !!!! Ja nie wezmę, najwyżej mnie wyrzucą do Getta dla straceńców / tak ma być / i ... wiecie co ? Ja wierzę, że jest coś na rzeczy. A Wy ? przyjmiecie ? Już zaczynają zaszczepiać ? Sorry, rzucam tematy błahe. A tu kumpela w niedoli takiej.... Dora , chcę jak najlepiej. Co jest teraz najlepsze dla Ciebie , na już ? Mario, odezwij się. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOGE TEGO CO JUZ WIEM NAPISAC TUTAJ , wybacz napisze inna droga , jeszcze nie ma 100% ale jest wesolo , dobrze ze Mario i zosiek nazywaja mnie silna , nie wiem ale jeszcze frowam po tym swiecie , to moze i jestem , doszly potworne krwotoki z nosa , mam takie rany ,ze czegos takiego nie widzialas , teraz beda brali probki z nosa , czy to ma powiazanie , ja uwazam ,ze ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA czy ja ciebie dobrze zrozumialam ,ty nadal bierzesz matrixsa ? jakie masz objawy , czy nadal tak cierpisz , co sie dzieje z toba , kazdy sie mna przejmuje a mnie interesuje jak wy sobie radzicie !? pisz mi prosze co robisz , przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ! Ty mi nawet nie mów !!!!!! Niech oni Cię ratują ! To przez Champ - ja to czuję i WIEM. Niech czytają ulotkę we wszystkich językach, Fora - był podobny przypadek krwawień. Jak można tak wypierać lub chociaż nie dopuszczać możliwości skutków ubocznych ? Ja wiem z autopsji, co się u mnie dzieje. I nikt mi nie powie, że to nie lek ! Od jutra jadę na 0,5 x1 - zmniejszam, potem co 2 dni i kończę / żeby łagodnie/. Może akurat my mamy takie wrażliwe organizmy tylko ? Trzymaj się ! Dora ! Pisz, co ja Tobie będę mówić... Psychoanalizę sobie zrobimy , choć ja fan-amator. K Jestem , dopóki nie padnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ego nam wlasnie trzeba ale wiesz oni wszystko co my powinnismy wiedziec drobnym maczkiem druuja i zobacz jak masz dostep do czerwonej ksiegi my ja tak nazywamy , wszystkie leki , a z ta kanadyjska strona i angielska to , nie byly wymysly , zobacz to sie sprawdza , , my od poczatku ,strasznie cierpialysmy ,i dobrze robisz ,ze schodzisz , poniewaz najwazniejsze jest przetrzymac pierwsze 3 tyg ,na prochach ,a poziej twoj organizm sie juz nie domaga nikotyny tylko troche pracy nad odruchami i myslami i jestesmy w domu , czy tobie chce sie jeszcze palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos malo wyraznie to zabrzmialo co napisalam , ale nalezysz do tych z wyzszym IQ [moj slynny temat } to bylo tanie , nie ma co wspominac , ja chcialabym wszystkim pomoc i jestem cierpliwa ale do czasu , wiesz jak ktos mnie z ciemnia to nie wytrzymuje , uwazam ,ze lekarze na dzien dobry powinni informowac pacjenta od a do z , tutaj tego nie ma , my nie mamy ulotek w lekach na zyczenie nasze drukuja to jest trucie ludzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę 0,5 x 2, od tak 3 tygodni /+-/, jest marnie Dora. Nie ma katastrofy, nie leżę w Szpitalu, ale.... Masa dokuczliwych objawów. Standartowo, w/g ulotki - prawie już wszystko przeszłam. Nie miałam torsji jedynie, nie targnęłam się na życie, wysypki nie miałam i krwotoków z jamy ustnej. Jak zmniejszyłam dawkę - to momentalnie łaknienie ze zdwojoną siłą wróciło. Szkoda gadać..... 5-6 kilo do przodu ! Słów mi brakuje, koncenrtacji, półanalfabetyzm. Czuję, że Mario zrobił sobie dziś free time. Wie, że wróciłam. Może na imprezkę wyskoczył wyluzować trochę. Daliście czadu Dora.... Ze szczepieniami i w ogóle newsami jestem do tyłu - 3 tygodnie bez TV / również/. W Anglii nie obowiązkowe, we Francji podobnież obowiązkowe....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! nie wiem oco chodzi??? dziewczyny za szybko , za duzo informacji na raz!! jutro sobie poczytam!!! czy wy cos bierzecie???skad wy bierzecie, ten rif !!! czy to jakis SEN ?????????? JEZELI TAK TO JA NIE CHCE SIE OBUDZIC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz , ja czytałam ulotkę i pomimo tej wiedzy biorę ! To jest rzut na taśmę !!!!! Lekarze, to u nas w większości o tym nie słyszeli. Choć 2 Internistów nie chciało mi przepisać. Mario, przytulmy Dorę razem, please.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×