Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

ja zawsze pierwsza do takich numerow ok koniec zaloby , bierzemy sie do zycia , ja juz przy was zasypialam , czy wy nie macie sumienia mnie tak zanudzac , wy przy swieczkach , muzyczka , lampka winka , a ja slonce po oczach juz przazy , rano , nic tutaj romantycznego nie widze , nawet jedyny pielegniarz poszedl z pigulka ,ale nie wiem gdzie?......mario co ty na to , ty jestes najlepszy rzucaj kosci na stol ,tylko nie swoje , ja jeszcze zamierzam irlandie zobaczyc ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ!! JOVANNA!! KAKA TY JASTES ,NIEMOZLIWA :-) JA JUZ SIE ZLALEM, W KALESONY!! ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia nawet tak nie mów - jaki numer?? Po prostu sie przyplatalo, ale kto jak kto, Ty sobie z tym poradzisz - jesteś silną kobietą - zobaczysz ze będzie dobrze, a za jakis czas będziemy sie wszyscy śmiali przy dobrym winie wirtualnym, ale juz bez papierochów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo , czy wy przy swieczce tez piczecie ,dlatego tak wolno to idzie , ludzie jest takie cos w scianie nazywa sie wlacznik elektryczny do swiatla ,smialo to nacisnac i bedzie widno ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO ALE MNIE ZALAMALES NAJPIERW ROBISZ Z SIEBIE SEKSAPILA ,A POZNIEJ Z GROBEJ RURY,ZE TY KALESONY NOSISZ , CHLOPIE , ZALAMKA , I TERAZ BEDE MUSIAL SIE Z PALACZEM POGODZIC NIE WOLE DO ZAKONU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jak w każdym nowym związku musimy się dopasować. Kto śpi od ściany, gotuje, wyrzuca śmieci. Trzaskanie drzwiami i ciche dni- wpisane w namiętność. I zazdrość. Czasem ktoś będzie opuszczał scenę w akcie, usuwał się w cień - dla dobra pozostałych ;) Tylko czy mnie przyjmiecie, czy nie rozbiję tych silnych fundamentów ? Może Samiec Alfa dla mnie jeszcze jeden - dla równowagi. Doświadczenie mile widziane. Choć poprzedni Samiec Alfa był 7 lat młodszy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZYWALIŚCIE MOŻE ??? Powiedzcie, że tęsknicie chociaż troszeczkę za mną :(:( Powoli wynurzam się z garów, trochę będę obecna Ale tu ruch się zrobił. FAJNIE TAK :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOVANKA dzieki za pomoc i solidarnosc , kasia a ty co ? a moze ja lubie zabawki na baterie , takie rozne kolorowe ja jestem jeszcze malutka......,a kalesony zmien bo bedzie capilo , higiena tego ciebie uczyli prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie nie mam zadnych skutków ubocznych, jeden dzien bol glowy i tyle. Czuje sie w 10 dniu naprawde switnie, baardzo duzo energii - jak na haju, ale to mnie nie przeszkadza ;-) poza tym jest tylko lepiej. Juz lepiej oddycham, nie mam az takich duzych kolotan serca jak wczesniej, aż sie boje za gladko idzie. Moze troche jeszcze zmiennie nastroje, ale jak na razie zadnej depresji - choc to moze i pogoda i slonko tez tak na mnie dzialają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, weszłam na te wypociny księgowego Palacza , i on tam zdanie takie zaczyna : " po pierwsze primo ..." Guru jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIEK WITAJ , ZOSTAW TE GARY DLA CHLOPA ,ZEBY WIEDZIAL ,JAK MY KOBIETY CIEZKO PRACUJEMY WALCZAJAC ZMYWARKE DO NACZYN POCZEKAJCIE , JA TAM MLODSZYCH NIE ZA BARDZO ALE ONI SIE DO MNIE CALE ZYCIE LEPIA , MUSIMY DAC OGLOSZENIE ,ZE POTRZEBUJEMY 3 PRZYSTOJNYCH ,ZADBANYCH ,INTELIGENTNYCH ,NIE PALACYCH , FACETOW DO FORUM podania beda rozpatrywane przez komisje damska ok, mario moze tez doradzic , mario zwoluj irlandczykow do forum , a 7 lat u faceta roznicy to tak jak 7 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKA MUSIMY OTYM POROZMAWIAC!!!! TY JESTES DZIKUS JAKIS :-) JA SIE ZACZYNAM BAC :-( CZY TY JESTES DOMINATEREM??? JAK MOJA ZONA?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanca - Ty nawet nie wymawiaj takiego słowa, jak Depresja ! Kochana, to odchłań i jeszcze na nas spadnie. Spoko, jeszcze się myjemy, wstajemy czasem z łoża, patrz Mario nawet sypia z żoną / choć nie jestem pewna czy to nie przenośnia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FACECIK ALA TOY ? DORADZIC ? NIE MA MOWY, NIE BEDE WASZYM ALFONSEM!!!! NIE MA MOWY ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka no wlasnie mówię ze u mnie nawet jej nie widać, zadnych zlych stanów, zadnych objawów, poza lekkim rozkojarzeniem, wszystko jest ok. dlatego mowie ze moze za gladko idzie, albo po prostu mój organizm akceptuje ten lek w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie jacy jestesmy popularni , czytaja nas wszyscy , dobrze ,szkoda ze nie maja odwagi pisac , a moze jeszcze pala tylko udaja ze nie bo ciagle te same wypow. kto to wie , mario i kaka co miedzy wami za nie zgoda panuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×