Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

A wracając Mario do tematu Gejów w ciemnych okularach : Miałam znajomego, jechał na 3-go z nami na wczasy i nagle w samochodzie z kosmetyczki wypadła mu kredka do oczu i tusz / bezbarwny na szczęście/. Dyplomatycznie przemilczeliśmy temat...... Ale mam otwarty umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STAD TA AGRESYWNA POSTAWA, BRONI SIE PRZED CZYMS CO JEST NIE UNIKNIONE,TO BARDZO NATURALNE ZACHOWANIE. HA HA HA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyraznie sie gubie , chyba swiatlo pozapalliscie i nie nadazam teraz, kto mieszka na za dupiu jovanka? mario my bysmy z ciebie nigdy alfonso nie zrobily , my pozadne czasami..ty rozumiec co ja pisac? a zosiek to typowa pozadna zana , ale mnie wstyd , myje te gary dziewczyna , wez to wp...l do zmywarki tez sie umyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod tym co napisala Kaka - wolnośc dla wszystkich - bo chyba to mialas na mysli ;-) Ja lubie gejow - to najlpszy przyjaciel kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zaczynam sie gubić - nie mozna za wami nadazyć - tylko Mario sie co chwiel przebiera ;-) Co to jakis pokaz mody czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham gejow i zgadzam sie z wami , moj fryzjer jest gejem w moj sprzedawca w ulubionym butiku tez itda w pracy co drugi ,mario a ty sie przyznales ze rajstopy nosisz pare dni temu , jezeli potrzebujesz doradcy ,no wiesz czy pomadka czy blyszczek to my rzedem stoimy do pomocy nie wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADEN POKAZ! POPROSTU MAM KOCIOL W GLOWIE.......KAKA PRZECIEZ WOLNA JESTES ? DLATEGO TWOJE WYPOWIEDZI SA TAKIE SWOBODNE I ZROZUMIALE, PRZEMAWIA WLASNIE WOLNOSC.JESTEM ZA JOVANNA......A NAWET PRZECIW HA HA HA WALESA MNIE WSZEDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, strony mnożą się jak przez pączkowanie. To co z konkursem na facetów? Ja mam propozycję, nie przyjmiemy tego który odpowie na pytanie (spalimy drania) Oto pytanie: - Dlaczego pan młody przenosi żonę przez próg? Kto wie, niech odpowie A zmywara nie jest gumowa, zaraz ładuję drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pigula przyszla myslala,ze ja placze a ja wyje ze smiechu to ,jest najlepsze lekarstwo , teraz zadzwonie zeby przyszla mnie slipki zmienic/mario napisalam /slipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, Ty się tak nie przebieraj często z tej bielizny, bo w końcu opłaty zacznę pobierać ..... Może przesadziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RUMAKU?? KIDYS PONTIAC FIRE BIRD(GADAJACY SAMOCHOD) TERAZ SZKODA LEZ :-( CZY CHODZILO CI RACZEJ CZY WSIODLE?? CZY NA OKLEP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja bardzo chętnie wczesniej poczytam, zanim podejme decyzje, ale tutaj ludzie strasznie chorują i ostatnio umierają przez powiklania - az strach z domu wychodzic, ale dlatego poczytam co znawcy piszą na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre pytanie , no dlaczego MARIO ODPOWIEDZ BO TO JAKAS MESKA TAJEMNICA ! JA POTRZEBUJE ZASTRZYKU NA WSTRZYMANIE SMIECHU , ZOSIEK JAK MASZ TYLE GAROW TO KAZ SOBIE JESZCZE JEDNA KUPIC , JA TAK ZROBILAM Z LODOWKA ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdźcie na Wolnemedia.pl Tam było masę dokumentów o szczepionkach / wywiady z dziennikarką austriacką = w archiwum, dziś 2 inne wywiady. Trzeba poszukać w Topliście itp. Super rzeczy tam puszczają. Wejdę i podam Wam namiary na tę Austriaczkę - to mnie powaliło, miało moc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO CZY TY NA PRAWDE MIALES RUMAKA O IMIENIU PONTIACK BO JA MIALAM SUPER KONIK , ALE TY I KAKA OJ , KASIU WYBIERASZ SIE DO IRLANDJI W NAJBLIZSZEJ PRZYSZLOSCI CZY MAM SZUKAC KANGURA? MARIO, JAK BEDZIESZ SIE TAK CZESTO PRZEBIERAL TO ZONA TOBIE KOMPA NA GLOWIE ROZWALI . NA BANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM DO CZYNIENIA, CODZIENNIE ZE SWINSKA GRYPA!!! I WIECIE CO?? ONA TYLKO SWINIE ATAKUJEH AH HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bierzemy si za austryjakow ja ich nie lubie ale linz mnie sie podobal , jaka szczepionka ?od wscieklizny bedziemy sie szczepic , jovanca cos ty tam wymyslila , myslisz ,ze juz musimy? tak zle z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×