Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

NA POWAZNIE!! NIE JEST WESOLO, ZTYM GOWNEM!! NIE DOTYKAC NIC POZA DOMEM NOSIC ZEL ALKOHOLOWY!!! MYC, I SMAROWAC RECE JAK MANIAK, 40-RAZY DZIENNIE!!!! AUTOBUS!!! NIE TRZYMAC SIE NICZEGO, JESLI MUSISZ BO WYWROTKA, GROZI ZARAZ PO WYJSCIU SMAROWNKO GRUBE SMAROWANKO!!! I TAK W KOLKO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Rheia, kupiłabym drugą zmywarę ale nie mam przystojnego sąsiada, żeby ją u niego postawić. Bo do mojej kuchni zaraza nie wlezie. Taka wielka kuchnia. Jak miałam za małą lodówkę też kupiłam większą ale poszłam na wysokość, teraz kurcze muszę drabinkę podstawiać żeby do piwka dosięgnąć na górnej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO ZONY!! RHEIA TO JUZ O MALO NIE DOSZLO, DO ROZWODU Z TWOJEGO POWODU!!! HA HA HA ALE POWIEDZIALEM ZONIE ZE MASZ 58- LAT BRZYDKA JESTES, NA RAZIE POMOGLO, NIE WIEM NA JAK DLUGO.Q HA HA HA HA AH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę odszukać, ale tam jest przeglądarka - wpiszcie Szczepionki przeciw świńskiej grypie, akcja przeciw WHO i koncernom farmaceutycznym itp. Trochę jest do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tobie nie zmiernie wdzieczna za te 58 lat i wszystkie komplementy , a co zrobisz z reszty dziewczyn teraz kaka jest na topie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy na powaznie uwazajcie ,szczegolnie jak jezdzicie autobusem i trzymac sie nie mozecie niczego , no nie ja juz nie wyrabiam teraz ja ide sie przebracHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie . Ja się nigdzie nie pcham na 3. Taka piękna, romantyczna przypadłość tu zaistniała wcześniej. Ja tylko chciałam naszego samca / ale czy Alfa ? pobudzić dziś do konwersacji, On już uciekał pod pierzynkę do żonki. Dora ! To dla Ciebie ! Ale się gość dziś dowartościował przy nas .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario ja jestem za stara dla ciebie , 58 lat , kto mi pieluszki bedzie zmienial a nie mowiac o tych zebach do szklaneczki , kto to bedzie robil ty? to ok zglos sie jak skoncze 58 latHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? Temat wcześniej " zapodałam " - odstresowacze / sracze /. 9 strona ?, Walcie swoje ! Ja jestem dziś śpiąca / nie spałam przez Was / i raczej nie błysnę żarem. Ale z chęcią Was poczytam. Błyskotliwość Champ mi zeżarł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAH MARIO TO TERAZ JUZ ZONA NIE UWIERZ W ZADNE BZDETY JAK TY TAK OFICJALNIE OGLASZASZ WSZEM I WOBEC , ok pomysle jak sie rozwiode ale nie wiem kiedy to bedzie , sluchaj kaka jest wolna super dziewczyna , wez sprobuj z nia , ona tez twardy charakterek ma , co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu tzn , ze sie z lekka nacpalas i idziesz lulu? my to rozumiemy , ja zaraz tez bede konczyc bo obchod , zobaczymy w soboty i niedziele przchodza troche pozniej , tradycja jest tenis przed praca , no nie jeszcze nie moge dojsc do siebie jak dzisiaj zobacze lekarza to od razu mnie do domu wypisze ja sie cala smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARAZ ZARAZ!! WLAZLEM NA CHWILE NA 9-TA STRONE.. KUR..A JEGO MAC,,,,,,,,,TO JAKIS KOSZMAR!!!!!!!!!!!!!!!! CO TO KUR...A JEST TEN CHAMPIX?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiek a ty tez zniknelas ? jovanca co z toba , ludzie ,gdzie wasza wytrwalosc , no meldujcie sii razem pojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj te ponad 30 stron do 5 rano walnęłam na raz! To się czyta, jak książkę - dramat . To tragedia, komedia w jednym. I losy głównej bohaterki - powieki palcami trzymałam, jak ogłaszałaś kiedy wyniki będą itp. , byle do ostatniej strony, a tu wątek poboczny - Palacza się utworzył pięknie jeszcze. I konwalie, niezapominajki w powietrzu pachniały i On - ten jedyny. Przepadł bez wieści na 3 dni - płakały po nim, żałobę nosiły, już do życia pokaleczone wracać poczęły - ale - nagle powrócił Marnotrawny, osłabiony słabością, oszołomiony nagłym wybuchem - wulkanem wręcz emocji, poturbowany, skundlony - Wrócił.. i niebo się rozstąpiło i siłę mu dały, podniosły go. Itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIE SRUBE, JAK MOZNA TO BRAC? NIE MOZNA ZUCIC NORMALNIE PALENIA, ZEBY SIE WCZESNIEJ NIE ZABIC??? ALBO PRAWIE,NIE ZABIC??? CZY WSZYSCY UKRYWAJA ,TE DOLEGLIWOSCI I DLATEGO TO GOWNO JEST JESZCZE NA RYNKU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×