Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Niestety Mario, ośrodek uzależnień w mózgu jest jeden na wszystkie... Jeśli masz skłonności - a mamy, to lecisz, jak burza w inny. Dlatego łatwo wpaść w alkohol, inne. Oby mi to piwo nie zaczęło smakować. Cel jest jeden - znieczulić coś tam, lekarstwo na chorą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta przedostatnia wiadomość , to do mnie ? Mario, kochanie , prosto. Nie mam wejścia na wysłane , nie pamiętam. Uwierz, możesz jeszcze prościej... Tylko pilnuj interpunkcji i włącz opcję słownika - czasem, to naprawdę ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny ,zabral mi komputer bo sie w kurzyl ,ze ucze jego jakma swoj job wyjonywac , to po pierwse , pozniej trzeba bylo przedyskutowac jak ,gdzie i ile . i tutaj z nowu byl PROBLEM a jak w koncu juz tylko anastazlolog zostal to internet siadl w tym exlusive hospital , no to mnie wk.....o , BYLAM ZLA JAK DIABLI , sorry ludziki kochane , zazraz jade , zebym byla gotowa na nocn sesje , dobrze ,ze to nie oczy i pakce tym jak sie obudze bede nadal mogla ruszac , mam nadzieje , ze nic extra nie utna JEST TAKIE PRZYSLOWIE STARO POLSKIE , NIE MARTWCIE SIE NIC MNIE NIE BEDZIE ZLEGO DIABLINIE BIORA , TO CHYBA TAK ? ok , wiecie i tak wiem ,ze wam jeszcze nie dam spokoju ale nigdy nic nie wiadomo t/dobra zaczynam" ile tego podpisalam na cos wielkosci , orzecha wloskiego , takze teraz przemowienieokt to zly znak zdanie nad tym przeskoczylo na dol , a to moze moja mama? ciesze sie ,ze was poznalam OGROMNIE , zeby nie wy kochane ludziki , nigdy bym na tym champixie nie wytrzymala tak dlugo , wasza pomoc mentalna i wsparcie jest bezcenne , to tak jak dar!, i nie martw sie kaka uzaleznieniem od nas! sa gorsze ok? popisz sobie , z jakimis facecikami , uwazaj na perwers , to moze sie trafia , nie wiem nie probowalam to moje pierwsze forum i koniec , duza buzka ,musicie bezemnie wytrzymac , pare godzin ale na powaznie to zaszczyt poznac tak wspaniale osobowosci jak wy , oczywiscie nie pomijajac Zosiek , czekajcie na mnie i jak to mario mowi , zeby mi tam nie palic.:):):) dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj znac, kiedy sie obudzisz !!!! zrobie ci kawusie, pogadamy sobie..ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! O ! Nasz mały Gigolo wstał ! Don Juan się obudził. Nasz jedyny baranek wśród owieczek niewinnych.... Mały Gigolo - to Net ! Nie Real. Net wyzwala w nas potężną siłę, uczucia, głupiejemy czasem. Ale to każdy musi przejść sam. Gigolo, ogarnij się !!!!!!!! Wracam wieczorem. Ma mi tu być NORMALNIE !!!!! Spokojnie, żartobliwie i pojedziemy sobie na imprezkę w nocy. Czy się ktoś dołączy ? Szukamy na gwałt nowego samca do Forum - nasz mały Gigolo pomału już świruje z nami kobietami. No Rheia - wracaj do zdrowia ! To jest najważniejsze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu mi lepiej!!!! :-) ulzylo mi, strasznie ci dziekuje, ze zdjelas ze mnie ten ciezar!!! :-) normalnie ???......z tym bedzie problem :-( ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiek ??? ratunku, ty jako jedyna, rozumiesz mario!!! ratunku... czego ona chce ? ode mnie............zebym sie wykastrowal ??? nie ma mowy ha ha ha ha ...no tak rheia, cos tam wyciac, a mario na maxa, po calosci ????? i tak nie za duzy, ale zawsze to lepiej......jak nic!! ha ha ha chca mnie pozbawic mojej, natury.......ratunkuuuuuuuuu........no wlasnie ?? max ,gdzies ty ? pomoz !!! dawaj butle whisky, i znikam z tego haremu.. ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kacika alfonsika :-) masz jakis problem ? kaka ? zawsze mozemy o tym porozmawiac, zaplatalas sie chetnie ci pomoge ! ktos slucha..... drugi mowi....tak ? a potem co ? publiczne przywolanie do porzadku ! moglas byc bardziej, delikatna, nie sadzisz ? pozdro... i w porzadku ! amoze to ala ,terapia ?ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rheia? siostro w niedoli.... daj znac co z toba ? do wieczora daleko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! dostalem wiadomosc od rheia!!! jest po operacji, wszystko gra na ten moment!!!........ reszte sama, pewnie napisze :-) :-):-) pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! gratuluje!!!!! jak sie czujesz?? swirujesz czy na spokojnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jestem, wróciłam itp, itp. Jovanca - gratuluje 1 dnia , jest najgorszy ! Przetrzymaj to, na Champie jedziesz ? , bo nie pamiętam. Mario - Mario, Mario , Mario .... wiesz, to rzucanie palenia powoduje wpadanie czasem w różne nastroje, kotłują się w nas skrajne emocje - musimy nad tym panować. Jeśli nie, ktoś inny musi nas do pionu postawić !!!!!! Niech będzie ludzko, czasem absurdalnie, ale ..... Boję się, że drugie forum zostanie rozwalone. Ludzie potrzebują kontaktu w tych trudnych chwilach - musimy się trochę otrząsnąć. Będę tu - na forum i tylko na forum , jeśli ktoś tam jest - to pogadajmy. Rheia - budzik zadzwonił ? Zaspałaś ? Lepiej już trochę po operacji ? Tramwaj, nienazwany odjeżdża.. W takie smutne dni, ciężko nie palić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, na matrixie i jest naprawde ok, moj 12 dzien, czuje sie super - prawie wcale mnie nie ciagnie, tylko wiecie co , zaczelo strasznie bolec w osrzelach, jakis kaszel sie pojawia - to normalne ? Tez tak mieliscie? Nie wiem czy tak sie oczyszczają płuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE!!!! Jakie ty masz wejscia!!!!! huragan......panie....co zes tam znowu wziela??? jovanna!! podaj nam szczegoly twojego dzisiejszego, dnia bez papierosa!! w ogole wszystko jak leci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj, po ostatnim papierosie ( wypalilam tylko 2 ) wyrzucilam wszystko - zapalniczki, popielniczki i postanowilam ze juz nigdy nie zapale , powiem Wam ze jakos za latwo przyszlo jak na takiego palacza jak ja - pierwszy dzien i prawie zadnych glodow, nawet kawe wypilam i... nie zapalilam - a moze jestem az tak uparta?? Hmm nie wazne, najwazniejsze ze moge napisac MOJ 1 DZIEN BEZ PAPIEROSA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanca- tylko nie podawaj mu od razu wymiarów i koloru oczu ;) Ten nasz Mały Gigolo.... Dziwaczeje czasem, rozumiesz - sam z nami. Każdemu uboczne inaczej idą - Rheia - wiesz - plucie krwią wszystkimi dziurami, ja - brzuch jak balon, angina 2 miesiąc - a Mario ... Wiesz, jemu paruje to tu,to tam - nie ma się co dziwić, jak sam z samiczkami jest :) Tak nam to idzie na Champixie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×