Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Hej ! Nie mogłam wcześniej. Nie będę też długo, wczoraj nadrobiłam... jeszcze muszę przelewy porobić, takie tam - z doskoku będę wpadać, na podglądzie powiedzmy do ....1.00. Czy Winteer to Jolie 24 lat - od emotikonów ? Gratuluję drugiego dnia ! Wczoraj czekaliśmy na Ciebie. Jest dobra zasada - poczytać sobie całe Forum - od początku. To jest kopalnia wiedzy , praktyka czyni mistrza ! Proponuję zacząć od pierwotnego Forum " Champix - tabletki dla palaczy " / tam stawialiśmy pierwsze kroki/, potem to. Zawsze pytaj, ja przerwałam parę dni temu / ze względów zdrowotnych / i mam straszne głody, nerwowość./ Kupiłam właśnie nowe - Astress, Relaxmax...,herbatkę zieloną Zen Chai z Teekanne... Człowiek już wszystkiego się chwyta. Rozumiem, że nie zgrzeszyłeś Mario w głodzie. Brawo ! Szkoda, że to nie wiosna- lato pobiegałoby się w napadzie . Co z Rheią ? Odezwała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZKODA ZE NIE WIOSNA :-( POBIEGALO BY SIE.......RHEIA...NIE ODEZWALA SIE..ONA Z ZOCHA MA JEKIES, PRYWATNE KONSZACHTY ......CHYBA ? A TY WIDZE W KONDYCJI, BIZONA ?......NIE NIE POLEGLEM.....I NIE MAM ZAMIARU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to cofanie stronę wcześniej i znów na aktualna, żeby nowe posty wskoczyły !!! Rheia, co się dzieje ? Bardzo się martwię. Zosia, a Ty , jak się czujesz? Inni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNIO, JAK UMIERALEM Z ZAMARTWIANIA SIE ....TO BYLA NA ZAKUPACH.......MAM NADZIEJE ZE TYM RAZEM JEST PODOBNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MOZNA ZE STUDNI TYLKO TAK WYCIAGNAC !!!!!!!! IINACZEJ NIE WYLEZIE........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROZMAWIALISMY WCZORAJ OSTRO, ALE NIE SADZE ZEBY KTOS MOGL CZUC SIE URAZONY................RACZEJ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kaka to ja :P nie no ide sie polozyc... a forum poczytam ale nie dzisiaj... pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Jak dojdziesz do siebie, to liczę na Ciebie w naukach Reiki. Weszłam na stronę, wstępnie poczytałam- pokieruj mnie. Spisałam parę nazwisk , pytanie czy wyższy jest drugi czy czwarty stopień ? Ja zawsze takie klimaty New Age kumam - Zen, buddyzm. Kulturę wschodu, Japonię. Mam obsesję na punkcie KIOTO - Kamiennych Ogrodów. Jak byłam mała, ojciec tata był na delegacji i poprzywoził masę zdjęć, pamiątek.... Sake oczywiście /fuj/. Chciałabym kiedyś tam pojechać - afirmacja nowej ja - tak, pojadę tam już niedługo !!! A teraz Hit ! Mój były miał dziewczynę Japonkę /4 lata/, ale w Londynie mieszkała. Wypaczyła mu obraz mentalny nowoczesnej, kobiety. On ma obraz Gejszy. Ona o 5.00 wstawała, żeby być gotowa, śniadanie itp, jak on - władca i pan o 8 oko podniesie... Tak , Kioto.... Jeszcze Lizbona, Sycylia. widział ktoś Lisbon Story , W. Wendersa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie zapomniałam o Was i o konszachty to czemu nas podejrzewacie? :O Ja po prostu nie mam siły. Teraz wpadłam poczytać, żeby lepiej mi się spało. Od wczoraj nie wstawałam z łóżka, temperatura 35,5 stopnia, dobrze że w wannie się nie utopiłam. Oby tylko jutro było lepiej. Poza tym zanim Was przeczytałam (ze zrozumieniem ) to już jestem wykończona. Jakiś rekord ilości stron padnie niedługo. A teraz poważnie; Odkąd zaczęłam brać po jednej całej tabletce to żyć mi się nie chce: ani ręką, ani nogą, do tego jeszcze przeziębienie; oj, koniec mój będzie :D Apatia, marazm, oj, ciężko. Dobrze, że Was można poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaka, nie musisz cofać strony, żeby uaktualnić wpisy. Na pasku, tam gdzie jest adres są ikony: - strzałka - tam rozwijasz pasek adresów - potem takie dwie zielone - najedziesz mychą to pisze "odśwież" lub nacisnąć klawisz F5 - potem jest czerwony krzyżyk Żeby odświezyć stronę wystarczy ten zielony zawijas nacisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolie - to musisz się na weekend wyłączyć, żeby te..120 stron /na 2/ przeczytać. Ja 40 stron całą noc 1,5 tygodnia temu czytałam. Jak książkę się czyta... Nie będzie lekko, obserwuj objawy - bedziemy dawać ci wskazówki itp., a może przejdziesz przez to, jak po maśle / albo czekoladzie, lodach straciatella, czekoladkach Lidla ? Rheia - byłam wczoraj do zabicia ? Sorry.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha kochana, zapomniałam o tym, a ja się tak męczyłam !!!! No tak, tylko spać można, jak się nas czyta i te doły... Ale Zocha, ja powoli zaczynam zmieniać optykę - teraz będę do przodu. " Ja niczego i nikogo się nie boję, bo jestem Sam, Sam "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia pewnie bidula odsypia ciężkie chwile. Po narkozie może dali jej coś na sen i przeciwbólowego. W końcu sen jest najlepszym lekarstwem. Dziewczyna na pewno wytrzyma i wróci do nas szybciej, niż się spodziewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zasypiam dlatego, że Was czytam ;) Zasypiam, bo słaba jestem i nie chce mi się machać łapkami po klawiaturze. Nie gniewacie się chyba.? Poza tym wiesz, 5.50 wstawanko i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.WENDERSA, LIZBON STORY.... KIOTO GEISZA SYCYLIA SAKE NEW AGE ZEN BUDDYZM REIKI...NO I OCZYWISCIE,,AFIRMACJA, JAJA SOBIE ROBISZ ? CHCESZ MNIE DO GROBU WPEDZIC ? ZA DUZO INFORMACJI NA RAZ :-( CZUJE ZE MAM ZWARCIE........JUZ PO MNIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja , mam inną koncepcję. 1. Lekarze/ mąż / rodzina - zabrali Jej laptopa, telefon itp, odcięli kontakt / dla jej dobra / ze światem. Albo uciekła , ludzie czasem w skrajnych sytuacjach znikają, zmieniają tożsamość... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOW MI ZE TO PO MELLISANIE MASZ TAKI LOT ? BYLAS U WROZKI ? :D CZY WZIELAS LOS WE WLASNE RECE ? ROBISZ SIE NIEBEZPIECZNA ? UWIELBIAM RYZYKO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna jestem, otwarta na świat, trochę oczytana, naoglądana, nasłuchana, i teraz....napakowana /kg/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM ZE I TAK MIALA DUZO SWOBODY, JAK NA JEJ STAN ,MOZE ZECZYWISCIE ODEZWIE SIE DO NAS, PO GWIAZDCE??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha - 5.30 ? To jak Gejsza mojego ? Oni uwielbiają takie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYLI NIE DLA MNIE, UMARLA BYS PRZY MNIE Z NUDOW :-( ALE PALEREK MASZ FAJNY, CHETNIE SIE DOLADUJE :D..JAK POZWOLISZ, OCZYWISCIE....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×