Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

PODAJ MU PELNY NAMIAR...... BO PODALAS ..RHEIA...ALE BEZ NAZWY ? NIE WIEM ZGLUPIALEM ? LUDZIE ODBILO MI :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO98
TAK JEST !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - to dyplomacja ! Nie chciałam agitować . Będzie chciał - to znajdzie. No, chyba że nie - tak, jak Wy moje polecane .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TO..... TO, SAM SAM ? ZE NIBY CO ? ZE JA SAM CO ? SOBIE SAM ........TO ROBIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIO98
BANDERAS MNIE PRZESALDUJE.....NIE MOGE SIE GO POZBYC MUSZE GO ZRESETOWAC......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNIE , WSZYSTKICH TUTAJ DAWAC ALE PO MOIM POWROCI WLANIE MNIE ZABERAC PRZYSZLI , I CZEKAJA PONIEWAZ KAZALAM BO MUSZE SOE Z WAMI POZEGNAC , STRASZNIE NIECIERPLIWY NAROD OK BYWAJCIE ,ANTONIO , BADZ GRZECZNY , KASIKA TEZ , ZADNYCH MADRYCH RZEY NIE ROBCIE PA , JAK MNIE SWIATU ODDADZA TO NA PEWNO SIE ZAMELDUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czas tak miło leci bez fajki . rheia, - / normalnie zapytałabym, czy Ty już zgon jesteś ? / A niech ku...a będzie normalnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnaj Rheia - miłych odlotów, spóźniłam się na pożegnanie.... Tak szybko odeszłaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- - - - - --------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile zes pociagnela ? chyba se naleje..mam wodke,,czysta :-( piwko..tez co proponujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co teraz będzie ? Jak Rheia odeszła ? Czy świat ma jeszcze sens ? ;) i nie dowiem się już nigdy kiedy mój rycerz się ujawni .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robmy stypy :-(.....napijmy sie za zdrowie...nas wszystkich i wybudzenie..rheia.......co by jej pirdol...li fajny TUNNING...:D ZDROWKO........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODKA..CZYSTA.......JESTEM...KOPNIETY.... LEKKO...ALE JADA WTY M RADIO JAKIS JAZZIK FUNKY,,CZUJE SIE SWIETNIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE PILEM 50 DNI TO ZA DLUGO STAOWCZO.......:D TO NA DRUGA NOGE...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOCHA, CO ROBI ? RODZINNE KLIMATY, ONA JEST NORMALNA...NIE TO CO MY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, ja to kontroluję .... / też tak mówią !/, tylko ty nie pojedź za bardzo - bo momentalnie, niezauważalnie się wpada w drugi nałóg / ten sam ośrodek w mózgu - nagrody /, ale co tam , jeśli tylko przy sobocie .... Mnie się już skonczyło, co za ból ! Czym zabić teraz ból duszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - mam na podglądzie, jak coś... Chyba nikt już nie wejdzie, szkoda.. Jest tam kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×