Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

POWTORZE....TO STRACH WYZWALA W LUDZIACH EMOCJE KTORYCH NIE JESTESMY W STANIE KONTROLOWAC. WYZYLAS !!! DOBRZE TO UJELAS JA ZRESZTA PODOBNIE. WIESZ PRACA W SZPITALU ODCZULA NA PEWNE SPRAWY,ALE TO NIE ZNACZY ZE NIE CZUJESZ ZAWSZE CZUJESZ TYLKO NIE ZAWSZE DAJESZ PO SOBIE POZNAC...TUTAJ ROBIMY PRAWDZIWA JATKE!!! JEST DUZO LUDZI KTORZY NIE MOGA TEGO WRECZ CZYTAC......TWOJA HISTORIA..... TO KOSZMAR................ Z JEDNEJ STRONY A Z DRUGIEJ OPOWIESC O MILOSCI WOLI ZYCIA.... WIELU ASPEKTACH O KTORYCH ZAPOMINAMY W BIEGU..SRAMY....JEMY MOJA KOBITA LUBI POWIEDZENIE SPIESZMY SIE KOCHAC LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZA... ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madrze mowi twoja zona , podoba mi sie to powiedzenie zapytaj czy moge pozyczyc , i masz racje mario , ludzie nie chca tego sluchac i zostawmy to ja sie bede kontrolowala zeby wam ,glowy tym nie zawracac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto to są inni ? Odkąd przejmujecie się tym ,co inni powiedzą ? No chyba nie będziemy scenariuszy pisać pod publikę ? Ja chcę PRAWDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO FAJNIE ZE WSZYSTKO WRACA DO NORMY...KAKA MA RACJE...JA TEZ CHCE..... TO NASZE FORUM, ROBIMY CO CHCEMY TAK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co uwas slychac , czy to ja przegonilam kake ? , nic nie rozumiem , dlaczego? pisz kaka , tyle ile moge zniesc to wal co jest grane , wiem ze bardzo emocjonalnie podchodzisz i dlatego ,ze to bylo naprawde nie dla uszu innych moze jak bede sie czula lepiej to napisze maile do was jezeli pozwolicie i napisze wam jak i co sie zdazylook?zgadzacie sie , ja nie wrocilam na forum ,zeby siac nie zgode ,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GWARANTUJE WAM ZE PRZYJDZIE TAKI DZIEN ZE WLASNIE INNI LUDZIE KAKA PODZIEKUJA ZA TO ZE JEST TAKA STRONA BO MOZNA TUTAJ NIE TYLKO ZUCIC PALENIE MOZNA SIE NA PRZYKLAD ZUCIC W WIR ZYCIA..... :D GDYBY KTOS NA PRZYKLAD ZAPOMNIAL ZE ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie mnie zabieraja na ct i nie wiem ile to potrwa normalnie 20 minut , jak wroce i jeszcze bedziecie , to napisze wam wiecej skoro tak nalegacie ok? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest , jak jest. Martwiliśmy się - jak słychać mieliśmy czym.... Słuchajcie, cieszę się że już jesteś Rheia. Poczytasz sobie spokojnie nasze wypociny póżniej, ja będę musiała kończyć. Muszę dokumenty do prawnika przygotować na jutro, przelewy zrobić o i ile jeszcze powinnam... Będę jutro ok 10.00 rano do 12.00 on-line, jak ktoś ma ochotę. Pogadamy Rheia jutro. Ty umiesz akcję podkręcić..... Powoli Pa,pa Nie palcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnę za jakiś czas do Was, jak uwinę się z robotą. Nie piszmy po mailach - to rozwali wszystko... No chyba, że Rheia masz takie życzenie - ja to zrozumiem... No, to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NA PRZYKLAD, UWAZAM ZE NIE WSZYSTKO JEST DLA WSZYSTKICH ! KATEGORYCZNIE JESTEM ZA PROPOZYCJA RHEIA :D WIEM KAKA O CO CI CHODZI ! ALE WTEDY TO BYLY MOJE MAILA :D NIE BOJ SIE ..CHOC BYC CIEMNA DOLINA........JA CIE PRZRPROWADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k Może macie rację. Czy tylko ja jestem taka ekshibicjonistka ? Słuchajcie, nie obiecuję, że potem będę. " O której będziesz ? Będę, jak przyjdę " - lubię tak mówić. Jutro poczytam rano i będę on-line ok. 10-12., gdyby coś..... Poza tym zażyłam ten Relamax, Zen herbatkę i ... to zaczyna działać ... Pa, pa, kotki małe dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to nie do Twoich poszukiwanych maili piłam., jakie maile były ? Dziś nie piłam w ogóle... Tak .... Spowiedź skazańca/ popaprańca : dziś: Nie piłam, Nie paliłam, Czekałam na znak życia od Rhei....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPAPRANCA, SKAZANCA POWIADASZ ? TO DLATEGO NIE POWINNO SIE DO NIEKTORYCH W OGOLE NA MAILA PISAC CO BY POZNIEJ NIE WYSLUCHIWAC ELOKWENTNYCH PRZYTYKOW :D ULZYLO CI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem , nie wiem na jak dlugo ale jestem , dzieki mario za wsparcie , ja uwazam ze kazdy z nas ma prawo do prywatnosci , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCZYWISCIE, MROCZNE TAJEMNICE :D PIKANTNE SZCZEGOLY :-) PRYWATNE AUDIENCJE !! CZESTO WARIACTWO KOMPLETNE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZNAM TAKIE POWIEDZENIE!!! Z TOBA MOJ KOCHANY TO JA BYM NA WOJNE NIE POSZEDL.... OCZYWISCIE WIESZ DLACZEGO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO JEST GRANE MARIO ,?ACZORAJ MIEKISCIE SZMPANSKA ZABAWE , CZYZBY MOJE WEJSCIE WAM JA POPSULO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROSZKE LEPIEJ JEST DZISIAJ!!!! WCZORAJ Z KAKA LECIALEM GRUBO !! POMOGLA JAK ZAWSZE !! MYSLE ZE JA JEJ TEZ MAM PROBLEMY NATURY EMOCJONALNEJ NAZWIJMY TO JAK KOGOS NIE ZABIJE PRZEZ NAJBLIZSE KILKA DNI TO BEDZIE SUPER !!!!!!! ALBO JAKIS KARK MNIE NIE ZATLUCZE !!! NIBY NIE CHCE MI SIE JARAC!!! ALE MAM NERWY.....STRASZNE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE TO NIE TY !!!! MYSLE ZE KAKA MA PRZEROST FORMY NAD TRESCIA !! SZUKA MILOSCI..A GRYZIE JAK DJABLI..... NIGDY NIE WIESZ CO JA WKUR..I MASAKRA!!!!!! MYSLE ZE JEST ZBYT INTELIGENTNA I SIE ZE MNA NUDZI PIEKELNIE :D CHOCIAZ WCZORAJ BYLISMY POSTRZELAC !!! FAJNIE BYLO,,NIKT NIE ZGINAL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAUWAZYLA M CZYTAJAC , ALE CO TAM RAZ SIE ZYJE , JEST OK , TO MINIE MARIO , MNIE TEZ DOBRZE NIE SZLO I NIE IDZIE , O FAJKACH NIE MYSLE DZISIJ ALE WYMIOTUJE , CZUJE SIE JAK WYPLUTA Z BRZUCHA KROKODYLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×