Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

MYSLALEM, ZE PORWALI MNIE CI SAMI CO RHEIA ? ALE WIDOCZNIE, NIE !!!! NIESMACZNE ? JASNE RADIOTERAPIA ITD.TO JEST SUPER ... JAKBY CHODZILO O FRYZJERKE..... JA JESTEM KUR...A NIE SMACZNY..... PODKRECILES MNIE.TO MASZ ............... POZDRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ciebie podkrecil z ns jak ciebie nie bylo , ? rozumiesz cos zosiek , bo moze ja cos misbelam , czy ty wiesz mario , co to jest radioterapia ,ze nabijsz sie z tego , teraz to ty mnie pokreciles , nie bylo ciebie , i nikt nic zlego tobie nie zrobil , zebys byl jak waz jadowity i plul jadem , juz dosc tego jadu umawialismy sie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale mam dosc znoszenia plucia na mnie przy pierwszej lepszej okazji , jak bedziesz mial cos madrego do powiedzenia to mozesz napisac , pa zosiek spij smacznie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA ZOSIEK, NIESMACZNE SA PORWANIA UFO A DLA MNIE ROZMOWY O RADIOTERAPII...MASZ JAKIS POMYSL ? MOZE NICH SIE WYPOWIE ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLUCIA ? NIE ZAWSZE SIE WSZYSCY ZGADZAJA, Z TYM CO AKURAT MASZ DO POWIEDZENIA ......KAZDY KTO SIE SPRZECIWIA,JEST WROGIEM ? WCHODZE DO NETU,PIERWSZE CI WIEDZE,TO RADIOTERAPIA !!!! TOBIE SIE TO WYDAJE NORMALNE ? MNIE NIE !!!!!!!1 JAKIES PYTANIA ? CZASEM MAM DOSC,TY NA PEWNO TEZ.... WOLISZ UDAWANIE ? TRUDNO.......... POZDROWIENIA.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, jeśli Ciebie uraziłam to przepraszam, jest mi przykro ale nie zrobiłam tego z premedytacja. Niestety uważam, że wszystko co pozwoli wrócić do zdrowia jest konieczne i trzeba to znosić z dumą. Nie miałam nigdy radioterapii ani chemii, ale Rhei to takie teksty myślę, że nie ułatwiają leczenia. W końcu jest pod opieką lekarzy a nie znachorów, nie wpuszczają jej jaszczurek by krwi jej utoczyły. Taki jest proces leczenia. I wydaje mi się (przepraszam Rheia, że w Twoim imieniu mam czelność mówić) że chory zniesie to i jeszcze inne rzeczy aby wyzdrowieć. Jeśli tylko nikt jej nie będzie dokuczał i ciągle uświadamiał, że to wszystko to gó...o. Sorry, poniosło mnie. Nie każdy, kto się sprzeciwia jest wrogiem To nie są moje nawet sugestie a co dopiero słowa. Czy radioterapia jest normalna - TAK, jeśli pozwala wyzdrowieć. Może z racji wykonywanego zawodu jesteś nadwrażliwy - zrozumiem. Ale to Ciebie nie upoważnia do takich tekstów. Jak człowiek chory to nawet gó..o zje aby tylko pomogło. A nie nam oceniać, czy zrobił słusznie czy nie. Niech je jeśli tylko pomoże. Ale cholera, daj spokój. Rheia potrzebuje spokoju a jie kłótni. BĘDZIE ZGODA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ BYLAM WCZORAJ W KINIE, NO SUPER FILM... NA OBIADEK DZISIAJ FAWORKI... NO ZA CHWILE, MAM RADIOTERAPIE DZISIAJ O SMAKU BANANOWYM :D MONHTY PAYTON ? JA NIE MOGE, PRZEPRASZAM... POWINIENEM POWIEDZIEC ...AHA RHEIA ZNACZY ZE TERAZ SLUCHASZ RADIA ?? A NA JAKICH FALACH? DUNAJU ? MAM ROBIC Z SIEBIE IDIOTE ZE NIC NIE CZUJE..... JESTEM NIE DO UROBIENIA.......... JESTEM SOBA !!!!! PLUCIA ? ZATANOW SIE ,KTO NA KOGO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NADAJE SIE DO TEGO, SORYYY.... ZA DUZO DLA MNIE......ZA DLUGO W TYM JESTEM... MUSZE ODPOSCIC NA JAKIS CZAS,,,,,,ZAJRZE ZA JAKIES DWA DNI SORYYYY DZIEWCZETA...POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentować i wdawać się w polemiki. Może masz rację. Twojej wrażliwości nie znam. Mogę tylko za siebie mówić. Ok. Mój pogląd - skoro dziewczyna nie ukrywa, że ma redioterapię to nie widzę powodu by udawać że tematu nie ma. Właściwie to nie ma. Taki jest proces leczenia. Kropka. Normalka. Sorry, jeśli Ciebie Rheia uraziłam, ale takie jest moje zdanie. Ja wyłączam konpa. Jest późno dla mnie, idę spać. Nabiorę dystansu Trzymajcie się. Zostańcie w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi , witam wszystkich , nastepny dzien bez papierosa , najtrudniejszy dzien w moim nie palacym zyciu , na okraglo komus zalezy ,zebym , zaczela palic z powrotem , ale nie udalo sie , ja przeszlam dzisiaj pieklo z wielu wzgledow ale nie chce wam opisywac szczegulow , poniewaz sa ludzie , ktorzy nie maja problemow ale uwielbiaja je robic , ale mnie juz nikt wiecej nie z prowokuje , przepraszam zosiek ,ze wczoraj nie odpisalam ale musialalm dojsc do siebie , poniewaz z nowu sie pomylilam , i po odkryciu prawdy szok byl straszny wolalam nie pisac , ale nie gniewam sie wrecz odwrotnie dziekuje ze bylas ta jedyna , ktora stanela po mojej stronie , poniewaz wiecej nas nie ma , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co słychać w szerokim świecie. Rheia, co się stało? Dlaczego ten dzień był koszmarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Tak, tak nie mam honoru... ;) To ta od urojeń , nałogów itp. Już nawet nie piszę, że idę się kąpać - może mam nerwicę natręctw ? ;) 5 lat psychologii /w tym klinicznej / i cholera ... nie zauważyłam. Piszę, ponieważ to jest Forum dla wszystkich - i widzę , że Ci wszyscy boją się wchodzić , gdyż mogą się poczuć zdominowani, nieważni ? Pozdrawiam wszystkich, stare wygi , nowe Jovancę, Jolie od :P, Pamika- tak , poczytałam wczoraj - Basię 27 i wielu , wielu innych, którzy z tremą zerkają zza kurtyny. To jest forum dla Was, dla nas . Piszmy, tylko tak sobie pomagamy. Płakałam 2 dni - przeszło, rana nie zabliźniła się, ale życie trwa dalej ... Myślę, że już w życiu nikt mnie nie obrazi. Trzymajcie się i bez fajek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przechodzilam teror sama ze soba palc czy nie zapalic i tak sie szarpalam do 23 pm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam Urodziny. Zapraszam wszystkich na Party. Składkowe. Każdy przychodzi ze swoimi marzeniami, problemami, planami, przemyśleniami, lękami , urojeniami /? - sorry.../, wachlarzem uczuć , potrzebami itp. Ja przyniosę tym razem Liptona - Green Tea... :P Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ... Palić - nie palić Być, albo nie być Mieć albo nie mieć Oto są pytania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek to jest glowny problem tutaj , ona na nasze pytanie odpowiedziala, brak wszystkiego i dlatego ta zazdrosc , rozumiesz moj punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy to nie są dla mnie zbyt skomplikowane tematy. Życie jest wystarczająco skomplikowane, żeby jeszcze samym sobie dodawać dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym dobrze rozumieć wszystkich z forum / 3 -4 osoby ?/, żeby logicznie prowadzić konwersację, ale - ostatniego postu nie rozumiem. Szczerze mówiąc nawet nie chcę - wyczuwam złe intencję, a ja chce się stawać lepszym człowiekiem.... Ale moge o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie jeszcze nie stal lepszym czlowiekiem po 3 dniach , cuda sie nie zdazaja , czyzbys tego sie nie uczyla , ?hahahaha zaloz swoja strone tutaj nie jestes mile widziana , po tym co zrobilas , wole nie pisac z nikim jak z w....i, zrozumialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę determinacji w rzucaniu, w wytrzymaniu bez fajek. Na Champixie od 05.09 , od 22.09 bez fajki. Od paru dni bez Ćhampixa / ukrucony z powodów zdrowotnych /. Dobranoc. Dzięki za wejście bez zaproszenia, nie zniżam sie do tak małych pobudek, jak np. zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, wiem, że źle się czujesz i dbałam o Ciebie przez 2 ? miesiące, ale o tym, czy jestem wa.. ..ką nie Ty osądzasz - na szczęście. Czytać z uwagą, pisać logicznie i poprawną polszczyzną - wolność myśli i słowa dla wszystkich - i będzie lepsze zrozumienie. Nie obrażać pozostałych , szanować się, taki standartd. Cieplutkie pa,pa - dla WSZYSTKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO , POTRZEBUJE CIEBIE , A DOKLADNIE MUSZE TOBIE COS OSOBISCIEPRZEKZAC , KIEDY WRACASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×