Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Wygram_z_Nadwaga_

26.10.09 r- ODCHUDZANIE ! 15 kg i więcej . ZAPRASZAM !!!

Polecane posty

Gość _Wygram_z_Nadwaga_

witajcie ;) ! nazywam się Julia mam 17 lat i chciałabym poczuć się piekna ,a zarazem zdrowa . Mam nadzieje ,że ktoś się przyłączy :) ! Chcę zrzucić około 15 kg ;) mam na to dużo czasu... ale chciałabym to zrobić do końca tego roku ? albo może nawet szybciej ,jeżeli mi się uda . Będę często chodziła na siłownię gdyż wykupiłam sobie karnet.. od pewnego czasu przygotowywałam sie do diety , jadłam mniej , ograniczałam słodycze ,uczeszczałam na siłownie piłam o wiele więcej wody i ten okres planuje do jutra (jutro ostatni dzień ) a od poniedziałku chcę zacząć dietę oczyszczającą ; po wizycie u lekarza wiem ze nie moge jesc słodyczy , smażonych mięs i innych typów .... od następnego poniedziałku przerzucam sie na gotowane warzywa i mieso , praktycznie bez przypraw i jogurty... i to portwa już do końca. ten pierwszy tydzień jest po to by własnie pozbyć się wody , toksyn i 3 kg ( tyle mogę zrzucić w pierwszym tygodniu ) a później racjonalniej i powoli i wiem ,że dam radę :) mam większą motywacje przez to że i moja mam będzie się odchudzać i mój tato ! więc wiem ze się uda ,wraz z tatą będę chodziła na siłownię ;) mam 166 i ważę 66 kg . więc planujęs schudnąć ok 15.. 16 ;) a później utrzymać tą wagę , lecz jeżeli będę się dobrze czuła przy np. 55 kg zostanę przy tej wadze ;) nie chcę być wychudzona ,ale też nie chcę być gruba . Moim największym problemem są moje boczki i brzuch , i nogi... typ figury mam jabłko .. ;) no więc od tego poniedziałku start . Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DREY
Chętnie dołączę, bo mam dużo do zrzucenia ok 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej tez mam podobny problem chce pozbyc sie doslwoenie tyle samo sadelka ;) mam 21 lat 167cm i ok 66 kg i od pon ruszam tzn w sumie juz w zaczelam no ale od poniedzialku planuje zaczac od diety oczyszcajacej ;) chce wazyc ok 55-53kg bo tak sie czuje najatrakcyjniej :) na pewneo sie bede odzywala ;) razem razniej ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cigiie
tez chetnie dołącze;) wzrost: 158 waga: 56.5 cel:50 a potem 48;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygrać_Z_Nadwaga
bardzo mi miło ;) ja się zaczerniłam ;) hmmm , dziś jest nawet ok ;)) ja właśnie chcę schudnąc i stać się piękną ale też również pod koniec chcę przejść metamorfozę ;) . od jutra dietka oczyszczająca , życzę wam miłego dnia ;** wieczorkiem skopiuje wam mój jadłospis na jutro ( diete-jadłospis mam od lekarza... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi miło ja się zaczerniłam hmmm , dziś jest nawet ok ja właśnie chcę schudnąc i stać się piękną ale też również pod koniec chcę przejść metamorfozę . od jutra dietka oczyszczająca , życzę wam miłego dnia ;** wieczorkiem skopiuje wam mój jadłospis na jutro ( diete-jadłospis mam od lekarza... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K a m i l a .
też dołączam. wzrost 169 waga 63.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dołączam, mamy podobne wymiary :) polecam sakanke :) kiedyś schudłam na niej chyba z 10kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie dnia: Śniadanie: pomidor Obiad: 2 kotleciki milone, kalafior Kolacja: jeden kotlet mielony , kalafior + zielona i miętowa herbata RAZEM: ok.480kcal, mało ale dziś źle się czuję jakoś :O Spalone: - skakanka 70minut - rower stacjonarny 20minut - 8 legs RAZEM: ok. 600kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze was tu już tyle ;));** ja od jutra start , moje menu na jutro : śniadanie : szklanka wody z witaminami i jogurt naturalny z lyzka plaktków owsianych . w szkole : jabłko , 2 wody . na siłowni po szkole ; poverade jagodowy :) bo uwielbiam ;P i stawia mnie na nogi na siłowni .. obiad : sałatka z pomidorów ( pół pomidora pokrojonego w kostke .. i do tego sok z cytryny ) 4 pieczarki . kolacja ; jogurt naturalny . a dzisiejszy dzien nawet dobry , ide zaraz wypic pol szklanki wody przed snem ;) trzymajcie się ;** do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wygram_Z_Nadwaga
UWAGA ! dziś wielki start ;) życzę wam miłego pierwszego dnia , i mam nadzieje ze mi tez miło minie ;* idę zjeść jogurt , odezwę się później . papa; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie dolacze. moje topiki sie gubia gdzies... mam 164 wzrostu, wagi nie znam. odchudzam sie z powodu moich ud. chce sie pozbyc cellulitu i ogolnie schudnac. na diecie jadam malo. tak jak ty. pierwsze i drugie sniad zawsze pumpernikiel, czasem jajko potem salatka jakas albo gotowane warzywa. z tunczykiem albo jajkiem wieczorem jakis owoc. nie jem nabialu i slodyczy, planuje odstawic pszenice - nie sluzy mi. plan na dzis - rano jak zawsze, potem fasolka szparagowa z majo i kawalkiem kurczaka, jabluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dziś poszło dobrze ;) tylko zero ćwiczeń bo się źle czuję od jakiejś godziny 10 .. jutro będzie mały problem , i jutro zjem jakoś troche inaczej , bo muszę wziąść dwie kanapki na wycieczke i są wymagane ;/ ech ;p i bede musiala je zjesc , ale to najwyzej nie zjem kolacji i obiadu ;) dam rade ;p trzymajcie sie moje panny ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziś zjadłam ok .800 kcal , bo zjadłam do tego 5 pieczarek gotowanych i na obiad dwa kawalki miesa gotowanego ;) zamiast pomidorow bo nie miałam w domu ;) ale i tak jesetm z siebie dumna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DREY
Cześć. Byłem dzisiaj na siłowni, na maszynach cardio i łącznie spaliłem ok 900kcal. Jadłem rozsądnie: delikatne śniadanie, łosoś z ryżem i brokułami na obiad i mała kolacja po treningu. Teraz siedzę i walczę z pokusami bo jestem cholernie głodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) mój dzień dziś nie był najlepszy , ale ja się nie poddaję , tego jestem pewna , jutro będzie lepiej . dziś już nic nie zjem i ogólnie , jest dobrze . w czwartek na siłowni . a jutro praktycznie cały dzień mi zejdzie na nauce - do 16;30 i od 19-23 . tak , że ;) dziś wypiję jeszcze 1,5 l wody (wypiłam już ok. litru . Drey , ile masz lat , i ile wazysz ? witam wszystkich którzy się do mnie przyłączyli ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś poszło nie najgorzej ;) ale jutro będzie lepiej . śniadanie : jogurt 2 śniadanie : jabłko . woda . obiad : jogurt naturalny , lub jogurt -activia , zobaczymy ;) . kolacja : kromka chleba ciemnego z odrobina salaty i fetą . i dużo picia , a w czwartek i piątek na siłownie , jak już mówiłam ;) mam nadzieje że wam idzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolek
przyłączam się dziewczyny:) moje dzisiejsze menu: 1. dwie kawy 2. obiad- pół ogórka, pomidor, dwa jajca 3. kolacja- 20 dkg polędwicy, sałaty 5 liści z cytryną i łyżką oleju Miała byc szwedzka, ale zjdalam też pół pomelo wiec juz po szwedzkiej ;( ale bede sie strac, Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babolek
zapomniałam wpisac z czego chce zrzucic. 160/ 57,5 chciałabym 53 kg, ale bajecznie byłoby 50 Kg. (mam 30 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Lat mam trochę więcej od Ciebie, bo 31. Mam 180cm wzrostu i aktualnie ważę 93kg, a miałem już 98... Chcę ważyć znowu 78kg tak czułem się najlepiej. Odchudzam się już kolejny raz w ostatnich 5 latach, zawsze za bardzo radykalnie i wiadomo - jojo. Teraz staram się mądrzej, wolniej. Generalnie stawiam na ruch i rozsądne jedzenie, bez żadnych specjalnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się przyłącze. zostało parę kilo po ciąży, których się z miłą chęcią pozbędę. Dieta niełączenia, do tego basen, bieganie, rollmasaż, schody i opiek nad próbującym chodzić brzdącem ma mi w tym pomóc. Do tego mam jeszcze w domu rowerek treningowy a w drodze jest zmówiony steperek - http://www.hellhound.pl/mini-stepper-1140-p-2406.html Cel= do końca roku 7 kg mniej.docelowo ok 15. Zobaczymy jak to będzie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostaryka ...ja 160 cm wzrostu 75 kg wagi...nie czuje sie jakos tragicznie(juz przywyklam)ale te 10 kg moglo by sie zwalic z grzbietu...nie nadazam za kupowaniem stanikow....idzie mi w klate:))Powoidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Chętnie i ja się przyłączę:) Doszłam do wniosku, że trzeba coś z sobą zrobic. Stawiam na regularnośc i zdrowe posiłki. Nie będę się głodzic, co to to nie;) Codziennie robię brzuszki, chodzę pieszo do pracy, na basenie też się pojawiam...ale mogłabym częściej;P Mam 23 lata, wzrostu 166cm, a wagi nie jestem pewna, ale coś koło 66-67kg(jest z czego zrzucac:P) Chciałabym ważyc ok. 57-58 kg. Później napiszę jak wyglądały moje posiłki:) Pozdrawiam i udanego dnia Wam życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja chce zrzucic jakies 5 kg najlepiej do konca roku, dziś jestem 13 dzien na a6w:) Od 4 wrzesnia udało mi sie ponad 7 kg zrzucic, ostatnio jak sie ważyłam było 64,3 kg, chciałabym ważyć ok 60 kg:) Potrzebuje pozbyc sie tłuszczyku który jeszcze zalega na wewnetrznej stronie ud:) Chodze dwa razy w tyg na aerobik, pije codziennie min 1,5 l wody niegazowanej, nie jem wogóle ziemniaków, stram sie nie jeśc słodyczy i białego piewczywa i zero jedzenia po 18:00. Codziennie staram sie wsmarowywac w ciało balsam ujedrniajacy:] Od dzis sie bardziej przykładam, a mam nadzieje, że w sylwestra bedzie te 5 kg mniej:) I zupełnie rezygnuje ze słodyczy, bo do tej pory zdarzały sie małe wpadki:) Trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) Drey - heh , najwyraźniej jestem tu najmłodsza ;) ale nie o wiek tu chodzi , tylko o zrzucenie kg ;) . kostarka - witaj ;) miło mi ze się przyłączyłaś . zamaskowanasamica- witaj ;) to ze masz coraz większe piersi to jest raczej atut ;) ale witaj . cynamonka86 - również witaj ;) ! czekam na twoje menu a ja tak czytając doszłam do wniosku ze też mogłabym się bardziej zainteresować a6w . hm ,od dziś zacznę ;) pewnie do 12 dojdę jak zawsze ;PP . bo ja często to ćwiczyłam , mam już bardzo mocny brzuch :) ale dalej obtłuszczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam:) Zjadłam dzisiaj: - 2 kromki pełnoziarnistego z serem i ogórkiem - 2 jabłka, banan, activia - kurczak z warzywami Zjadam pieczywko tylko na śniadanie, a potem wara :) Extravagina gratulacje wyników :) a6w jest wg Was naprawdę skuteczne? bo mój brzuch to niestety nie kaloryferek, a bojler przypomina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem a6w jest skuteczne ale trzeba się przyłożyć :) i brzuch będzie ładniejszy już po 10 dnia a z dietą to cud malina ;pp jeszcze wklepuj troche balsamu pod wieczór wyszczuplającego i będzie łatwiej . zjadłam : śniadanie : płatki ( 150 kcal ) 2 śniadanie : pół bułki z sałatą , wendliną i ogórkiem ( troszke ketchupu ) (200kcal.) obiad : jogurt (200 kcal ) kolacja : sałatka grecka , bez oliwek i oliwy ( 150 kcal ) tak na oko jakoś 700 kcal ;) i jak skończę powtarzać materiał to ćwiczenia ;) kompiel i spać :) . a jutro na siłownię . a jak tam wam dzień mija ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ćwiczenia poranne mam już za sobą tak samo jak śniadanie:) Jesli chodzi o balsamy to ja używam garniera ujędrniającego - jak dla mnie rewelacja:) Mam motywację - wbic się w swoje stare spodnie:) Jak wam idzie? pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×