Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaki był twj na

Najgorszy seks w życiu?

Polecane posty

Gość Teppic No1
W 2013 przez około miesiąc mieszkała z nami jedna koleżanka, którą facet po rozstaniu wywalił z domu, miesiąc przed wakacjami. Bzykałem ją kilka razy, bo miała niebywałe cycuszki. Jakbym wkładał w obiekt nieożywiony. Jedyną aktywnością z jej strony było kołysanie się tych balonów, a i to z mojej winy. Wychodzi, że nie tylko faceci z wielkimi pałami nie rozumieją, że rozmiar to nie wszystko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy wam się to zdarzyło ... seks z dziewczyną w lesie na polance na kocyku na boku od tyłu ...normalnie w pipkę i gdy dostała orgazmu popuściła rzadką kupę ... po prostu się na mnie zesrała. Na szczęście mieliśmy butelkę z wodą mineralną i mogłem się jakoś obmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak zawiązał mi oczy (myślałam że będzie cudownie)i powiedział że ma niespodziankę i bez żadnego ostrzeżenia ,żadnych pieszczot wsadził mi coś i zaczął imitować ruchy frykcyjne. Zawyłam z bólu i odruchowo kopnęłam go . Jak zdjęłam opaskę on leżał na podłodze a w ręku miał banan w prezerwatywie. Jeszcze się obraził i to był koniec naszego ''związku.'' Wcześniej w innej sytuacji zapytał ''jak to nie miałaś orgazmu, przecież WSZYSTKIE do tej pory miały. Coś z Tobą nie tak''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś- seksu jako takiego nie było bo miłość francuska i pieszczoty palcami- najgorsze na świecie. Całował tak jakby się niedożywiony pies dorwał do kiełbasy. Niedelikatnie, gmerał tym językiem na oślep we wszystkie strony, przyciskał dodatkowo głowę i drapał mnie zarostem w dodatku przytrzymał mnie za miednice tj.nie za biodra, tylko wbił te paluchy łapiąc za kości. A jak już włożył mi palce do środka- to samo. Machał nimi na wszystkie strony, okręcał, albo pchał do końca w taki sposób że jego nadgarstek uderzał w moje kości (nie to że jestem jakaś koścista no ale cóż). Później ten "specjalista' wymyślił sobie że jak mi włoży palca w tyłek to będzie miło. A zatem: trzymając palce lewej dłoni we mnie, z wielkim rozmachem wepchnął na oślep nie nawilżone niczym palce prawej ręki do mojego tyłka. W międzyczasie "pieszczoty" moich piersi polegały na złapaniu mnie za sutki i potrząsaniu nimi, albo wciskaniu palca w miejscu sutka. Cóż po tym już nie byłam miła i do seksu nie doszło, zwyczajnie się wkur... ble SWOJĄ DROGĄ CIEKAWY TEMAT:) MOŻE JAK KTOŚ TO PRZECZYTA- BĘDZIE WIEDZIAŁ CZEGO NIE ROBIĆ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×