Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzesełko do karmienia

krzesełko do karmienia czy macie takie????? baby design

Polecane posty

widze ze one sa praktycznie te same tylko czy ten drugi ma wkladke redukujaca dla amlych dzieci ?? ja mam takie krzeselko innej firmy ale identyczne i bardzo sobie chwale wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Pepe i jestem bardzo zadowolona. Nie ma wkładki redukcyjnej ale za to ma mocno odchylające się siedzonko. Spokojnie dla 5-6 miesięczniaka będzie :). Minus takich krzesełek zajmują sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzesełko do karmienia
dzieki za odzew miejsca nie mam duzo ale czy w ogole krzesełko jest przydatne ????? moj maly ma 5 miesiecy wazy 8kg czy te foteliki są dosc obszerne nawet dla wiekszych dzeci w sensie grubszych ??? bo gdzies czytalam ze jakas mama skarzyla sie ze dziecko nie miesci sie do krzesełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam krzesełka drewniane, potem można podstawkę zdjąc i jest stolik do rysowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma teraz niecałe 15 miesięcy i ma jeszcze baaardzo dużo miejsca. Myślę, że i 3 latek by się zmieścił. Regulowane odchylenie, odległość tacki, możliwość zdemontowania tego bolca od spodu, który prztyrzymuje dziecko pomiędzy nóżkami. Jest lekkie. Mi się przydaje. Nie jestem przynajmniej ja cała opaprana jedzeniem, tylko większość trafia na stolik, poza tym zdejmowana górna tacka, co ułatwia mycie. Materiał jest fajny, nie widać tego chyba na zdjęciach, ale ono jest z takiej jakby hmmm folii, ale dziecko się do tego nie przykleja i nie poci, a dużo łatwiej się zmywa. Doskonale się to myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzesełko do karmienia - dwa razy tak :) Mam podobne - bardzo sobie chwalimy. Po pierwsze mała szybko nauczyła sie sama jeść. Fotelik jest ceratkowy - ogromny plus bo mozna wszystko szybko zetrzeć i nie zostają plamy. Fakt, zajmuje niemało miejsca, ale na długo wystarczy i to naprawdę pożyteczny mebel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mamy :) super sprawa maly ma 15 ms i jeszcze duzo miejsca caly z ceratki takze w utrzymaniu jest super:) taki polecam ja mam jakis zwykly za ok 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, cena zabójcza, ja mam takie same, a połowę tańsze, jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ceny wiedze zabójcze maja moje z wkładka "bambi"kosztowało 245 zł a mój synej ma 16 miesięcy i ze spokojem tam siedzi i nawet ma miejsce zeby suię krecic a wazy ponad 12 kg nie nalezy do chydych ani do grubych ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam drewniane i bardzo sobie chwalę:) mozna je rozdzielic i ma się i krzesełko i stolik praktyczne i tańsze niz te plastikowe:)polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz "deliaktne" podłogi to weż krzesełko z kółeczkami. Wygodna sprawa, dziecko mozna łatwo przesunąć nie wylewajac dziecku zawartosci mieseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×