Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dziadek do orzeszkow

Zalety związku ze szczupłą dziewczyną nad związkiem z grubaską

Polecane posty

Gość wytarcie tych hektarow
recznikiem- bezcenny cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moge opylic
4 pizze jako przekaske a i tak nie przytyje ani grama. taki gatunek. od zawsze nosze rozmiar 36/38, waze 57 kg i chcialabym przytyc ze 2,3 kg bo jestem drobna. a mam juz swoje lata (31 skonczone). grubasem nie bylam i nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w drugą stronę
staram sie byc obiektywna,nie oceniam ludzi po wygladzie i tego samego wam życzę,ja nie musze sie odchudzać,moze dlatego jestem tolerancyjna,wasza zlosliwosc wynika chyba z tego,ze wiecznie siedzicie na dietach,na zarcie jedynie mozecie popatrzec ,nie lubicie grubych ludzi,bo wiecie,ze w glebi jestescie tacy sami i jedynie glodówki pozwalają wam na utrzymanie wagi. Nie rozumiem dlaczego zalujecie anorektyczek,a nie rozumiecie ludzi w nadwagą,to tez najczesciej choroba "duszy"nie ciała. To co napisalam na poczatku to jedynie reakcja na kretynski topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ja jestem szczupła
i już punkt pierwszy jest nieprawdziwy: nieraz jem więcej od mojego męża :D I wcale się nie odchudzam, ani nigdy tego nie robilam, co zawsze wzbudzało zazdrość w moich mniej szczupłych koleżankach :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoJakWoli
dla mnie też nie ma znaczenia czy ktoś jest szczupły czy troszkę ma gabarytów (tylko bez przesady, np. powyżej 110 kg jak któś waży bo wtedy to jest choroba, nie potępiam takich ludzi, tylko troszke szkoda mi ich jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ktos ma problem
z rozuminiem normalnego jedzenia, jak dla ciebie jedzenie normalnych ilosci i nie obzeranie sie paroma hamburgerami to glodowka, gratulujemy wiedzy grubi sa grubi od pochlanianego jedzenia a pieprza wszyscy o jakichs schorzeniach, to na rente won i zajmowac miejsc pracy, skoro tacy uposledzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś gruba
a ja wręcz przeciwnie, byłam kiedys gruba ale zeszczuplałam dośc mocno :D i wiem ile teraz kosztuje mnie utrzymanie malej wagi. i to prawda, że grubsze sa mniej aktywne i sie pocą (choc dbaja o higiene) i nic im sie nie chce. ale uwazam tez ze troszke dobrej woli i checi i mozna wygladac calkiem fajnie. wiem to z autopsji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zawsze szczupła
dziewczyna jest ekonomiczna jeśli chodzi o jedzenie. Ja jem dużo więcej niż mój chłopak (wyższy o 25cm i cięższy o 30 kg), w dodatku nie ma dla mnie dnia bez czekolady a cały czas jestem szczupła i utrzymuję wagę na tym samym poziomie (sport uprawiam umiarkowanie). do autora: 1. Czy miałeś kiedykolwiek grubszą dziewczynę? 2. Co to dokładniej znaczy "gruba dziewczyna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kres życia...
ech...każdy ma inny gust..ja jestem bardzo szczupła i miałam do tej pory dwóch partnerów,a mam 20 lat a moja siorka cioteczna (jest dwa lata starsza), ma troszkę nadwagi a zmienia facetów jak rękawiczki, i co w tym strasznego?nic..zresztą te osoby z większą oponką sa bardziej otwarci i towarzyscy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciało ma nie być
ani grube ani chude tylko ma być zdrowe i sprawne i to jest ideał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kres życia...
"ani grube ani chude tylko ma być zdrowe i sprawne i to jest ideał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kres życia...
"ani grube ani chude tylko ma być zdrowe i sprawne i to jest ideał" ZGADZAM SIE Z TYM W 10000000000000000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te Pulchniejsze dziewczyny maja wiecej miejsca do calowania .............Kochanego ciala nigdy nie jest za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kres życia...
prawiczek - troszzke nadwagi to nie znaczy ze jest nie wiem jak otyła, tylko ma zaokrąglenia gdzie niegdzie, biuścik i te sprawy, ale nie jest z niej jakiś wieloryb odrazu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto te arealy chce calowac
poza dewiantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba ktos ma problem - z rozuminiem normalnego jedzenia, jak dla ciebie jedzenie normalnych ilosci i nie obzeranie sie paroma hamburgerami to glodowka, gratulujemy wiedzy" szczerze? nie znam ani jednej kobiety ktora bylaby w stanie zjesc kilka hamburgerów. najwieksze babskie zarcie jakie widzialam np w McDonaldsie to zestaw BigMaca, normalny, nie powiększony. i to akurat jadła szczupła dziewczyna. obżeranie się ogromnymi zestawami z kilkoma hamburgerami to widok z Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy wszyscy ochujeliście
Czyli że jak szczupła dziewczyna ma biuścik, to z automatu ma nadwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zal mi Ciebie.... porażka..że też takie osoby, żyją na świecie.. Czy dla Ciebie naprawdę liczy się tylko wygląd? Jeżeli dziewczyna przytyje, to ją zostawisz? Egoista..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko ze to wsrod
facetów jest wiecej osob z nadwagą i otyłością niz wsrod kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie z maeryki a z
lubelskiego maca. jakies 90 kg pochlonelo 3 hamburgery i potoczylo sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania45 prowokujesz
?????😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniu schudnij a zobaczysz
ze szczupla dziewczyna to jedrne pelne cialo, z biustem, pupa, biodrami i talia. dlaczego dla grubasow szczuple sa gnatami? tluszcz ci szare komorki topi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy dla Ciebie naprawdę liczy się tylko wygląd ? Jeżeli dziewczyna przytyje, to ją zostawisz? " Nie rozumiem tej dziwnej argumentacji. Nie liczy się tylko wygląd ale on również jest istotny. Po co człowiek ma udawać, że taka kobieta go podnieca? 🖐️ Jakby się roztyła i nie chciał nic z tym zrobić to oczywiste, że każdy normalny facet by ją zostawił. Jeżeli wstępuje się w związek z osobą szczupłą to ma się prawo wymagać by taka pozostała. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop nie pies na kosci nie po
leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kres życia...
niektórzy faceci to padalce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×