Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ugly beast

Wasze najwstydliwsze sytuacje z ukochanym. Warto powspominac

Polecane posty

"gdzies bylo napisane" Pewnie w Fakcie lub Bravo. Mówiłaś, że nie czytasz. Wiek mamy dwudziesty pierwszy, a pięćdziesiątego nie dożyjemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie napisałam..., potem napisałam... nie zbliżaj się dzisiaj do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz mnie za glupia i tylko chcesz mi dowalic to nie komentuj wcale moich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak masz mnie za glupia" nie mam "to nie komentuj wcale moich wypowiedzi" właśnie WYPOWIEDZI - nie wieku, rzekomych nałogów etc., ale WYPOWIEDZI krytykuje się poglądy, nie adwersarza - i nie traktuj swoich wypowiedz tak śmiertelnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaads
kiedy mama mnie nakryla z jej kolega:) ale bylo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brand new lover 5768678
moja znajoma robila koledze loda a on prostowal jej wlosy prostownica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaads
ja widzialam mame jak robi laske znajomemu z urzedu - sama sobie palcowke zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj - nie chciałabyś w szale uniesienia mieć malinkę zrobiona prostownicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak
polecam wam stronkę erotyzmoczamikobiet.pl jest tam wiele ciekawych artyków, opowiadań, fotografii czy filmików, które mówią o tym co nas, kobiety podnieca, co jest dla nas zmysłowe i piękne, o czym fantazjujemy i czego pragniemy. Portal jest dla kobiet,ale mysle że faceci mogą się z niego sporo nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittykittykitty
wiem, że stary topic, ale nie mogę się powstrzymać, żeby tego z siebie nie wyrzucić;D byłam u mojego chłopaka Pakistańczyka który mieszka w Londynie. poszliśmy razem do cukierni. piliśmy kawkę, a mnie zachciało się loda malinowego. dał mi więc swój portfel i powiedział żebym sama poszła do kasy i sobie kupiła (nasz stolik dzieliło od niej dobre kilka metrów). poszłam tam i już miałam zamawiać, gdy stwierdziłam, że może on też ma na coś ochotę. wiadomo, że w naszym języków pojęcie loda ma dwa, zupełnie różne znaczenia;D coś mi się pomieszało w głowie i mając na myśli całkiem niewinne krzyknęłam do niego na całą parę (żeby usłyszał): "do you wanna blowjob???". wtedy zdałam sobie sprawę z tego co palnęłam;D ja - czerwona ze wstydu, on - oczy jak pięć złotych i nie wie co ma myśleć i gdzie się schować, żeby nikt nie pomyślał że to do niego, kasjerka i goście - konsternacja na maksa. i weź tu potem wyjaśnij że to wszystko przez wieloznaczność słów w języku polskim;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wtopa ale najlepsza jaka znam. moja kuzynka z mezem kilka dni po slubie leza na lozku i nagle odwraca sie do niego i pyta czy ma cos w nosie. miala takiego gluta ze meza zmulilo zerwal sie na rowne nogi i zwymiotowal zanim wybiegl z pokoju a ona zaraz po nim jak zobaczyla te rzygi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdfbdyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
przez ostatnie prawie sie posikalam piszcie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie;D topic goes up!
up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×