Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamjol

AukcjeKredytowe Program Partnerski

Polecane posty

Gość kamjol

•Program Partnerski :: Strona główna AukcjeKredytowe :: Program Partnerski •Program Partnerski :: Formularz rejestracyjny http://www.aukcjekredytowe.pl/progra...rski/rec/2/348 •AukcjeKredytowe :: Strona główna Aukcje Kredytowe - pierwszy polski serwis aukcji produktów finansowych •AukcjeKredytowe :: Formularz rejestracyjny http://www.aukcjekredytowe.pl/2/348 W Programie Partnerskim serwisu AukcjeKredytowe.pl dostępne są następujące produkty finansowe: Kredyty hipoteczne - przeznaczone na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Kredyty refinansowe - przeznaczone na zmianę banku finansującego zakup nieruchomości, czyli na zamianę jednego kredytu mieszkaniowego na inny, tańszy. Pożyczki hipoteczne - pozwalają uzyskać środki finansowe na dowolny cel (nie mieszkaniowy). Udzielane pod zastaw hipoteki lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Kredyty gotówkowe - kredyty w kwocie od 500 do 50 000 zł z przeznaczeniem na dowolny cel. Nie wymagają zastawu na nieruchomości. Wartość kredytu zazwyczaj zależna jest od wysokości dochodów kredytobiorcy. W Programie Partnerskim AukcjeKredytowe.pl możliwe są dwa poziomy współpracy: Poziom pierwszy - polecaj serwis AukcjeKredytowe.pl internautom i zarabiaj prowizję od kupowanych przez nich produktów finansowych Poziom drugi - polecaj nasz Program Partnerski i zarabiaj prowizję od zysków poleconych Partnerów. W drugim poziomie PP, prowizja należna Parntnerowi wynosi 5% od przychodów uzyskanych przez jego grupę poleconych Partnerów. Np. Średnia kwota kredytu hipotecznego = 300 000 zł Średnia prowizja w PP = 0,4% = 1200 zł Prowizja poziomu drugiego wynosi 5% od 1200 zł czyli = 60 zł Aukcje kredytowe cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Działanie takiej aukcji polega na tym, że to klient zgłasza chęć zaciągnięcia kredytu, a banki prześcigają się w ofertach, obniżając prowizje lub dając dłuższe okresy spłaty. Wynik aukcji jest dla banku wiążący, natomiast klient może się wycofać w każdej chwili z podpisania umowy. Pozdrawiam wszystkich i zainteresowanych kieruję na linki na początek postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flionik
Mam pytanie do innych partnerow,ilu macie zarejstrowanych klientow?Ilu z nich otzrymalo kredyt?Kto z was dostal od tego prowizje.Ja pomimo zarejstrowanych ponad 100 ,mam 0 zl. prowizji,jakos ciezko mi uwierzyc,ze nikt z tylu zarejstrowanych osob nie otrzymal kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varttt
Duże szanse na stały i atrakcyjny zysk daje instytut dr Volla i ich True Health ( http://truehealth.eu). System partnerski oparty o nowoczesne i jasne zasady, z kodem rabatowym który jest przekazywana dalej zupełnie anonimowo. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć więcej to można na ich dni otwarte się wybrać choćby w Krakowie, czy Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×