Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adzienka86

ubezpieczenie dodatkowe dla kobiet w ciąży,świdczenia pieniężne po porodzie

Polecane posty

Czy jest jakaś firma ubezpieczeniowa gdzie mogę sie ubezpieczyć,zeby dostać jakieś pieniądze po porodzie jeśli już jestem w ciązy? Większośc takich ubezpieczeń trzeba wykupić przed porodem ale w moim przypadku jest już na to za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć ubezpieczenie grupowe w pzu płaci za narodzenie dzieca pod warunkiem,ze sie wykupi polise przed zajsciem w ciazę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki, juz pisze. po pierwsze, jest to ubezpieczennie GRUPOWE, czyli zawierane w zakładzie pracy. masz umowe jakakolwiek? macie w zakladzie pracy ubezpieczenie grupowe? i tak: jesli macie, a nie przystapilas gdy bylo zawierane ubezpieczenie w zakladzie lub gdy przyszlas do prac, to rzeczywiscie, karencja jest... to sprawa wiadoma. zeby nie bylo wyludzen. a jesli nie macie ubezpieczenia w pracy, to mozna je zawrzec gdy zbierze sie grupa min. 3 osob. wtedy nie ma karecji na urodzenie dziecka... mozesz tez przystapic do ubezpieczennia jako wspolmałzonek jesli masz meza i jesli twoj maz ma w zakladzie pracy ubezpieczenie w pzu. nie mozna przystapic do ubezpieczenia jesli jest sie w danej chwili na zwolnieniu. w zaleznosci od oferrty, miesiecznie placi sie ok 45-50 zl. dostaje sie tez roznie-w zaleznosci jaka masz ofert. srednio ok 700-1000 zl. ale mozna i 1300-1500-to juz wypasione grupowki to jedyna mozliwosc. w ubezpieczeniu indywiduwalnym nie dostae sie kasy za ur dziecka pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne za tak rozległa odpowiedz :) Mąż ma w pracy ubezpieczenie grupowe w pzu ale ostatnimi czasy nie płacił składki wiec nie wiem jak to będzie. Mam nadzieję,ze jednak uda coś sie zalatwić,bo wiadomo,ze jakieś dodatowe pieniadze przy dziecku by sie przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka83
mam pytanko ,jestem w ciąży tj.5m-ąc i chciałam was zapytac czy ktoś z was opłacał ubezpieczenie dodatkowe , aby dostać pieniadze po urodzeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×