Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola2424

czy to mozliwe ??

Polecane posty

okres miałam 4 dniowy a w 8 dniu cyklu kochalam sie bez zabespieczenia, a cykle mam co 27/28 dni . czy moglam zajsc w ciąże ?? teraz mija juz 8 dni od tego zajscia i coraz bardziej bola mnie piersi... czy to jest wogole mozliwe ?? z góry dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie jesteś w ciąży :) ok11- 12 dnia cyklu zaczynają się dni płodne, przy 28 dniach cyklu, jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mozna zrobic test po 6 dniach ?? wszyscy tu pisza ze po 14 dniach mozna dopiero zrobic test to jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak: ja na ulotce miałam,że wykrywa 6dniową ciąże, ale test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, bo lepiej zrobić troszkę później niż żebyś miała do okresu zrobić z pięć tych testów,bo stwierdzisz,że może za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz w zupełnosci racje to ja sobie jutro kupie test i poczekam do tej spodziewanej miesiaczki :) ale chyba to jest nie mozliwe zeby te plemniki doczekały do owulacji :) az takie bojowe to chyba one nie sa hehe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu kupiłabym test jak stwierdzisz,że nie masz okresu, bo tak to możesz wydać nie potrzebnie pieniążki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem ja doskonaleeee
Jest absolutnie możliwe, że zaszłaś w ciążę Twoja owulacja przy cyklach 27 dniowych występuje ok 9-13 dnia cyklu zależy to od długości fazy lutealnej. Plemniki żyją nawet 5-7 dni, a więc całkiem możliwe że jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga zakochana to jesczze
raz ci napisze. test wykrywa 7 dniową ciążę. Można go robić 7 dni po zapłodnieniu a nie po stosunku. Do zapłodnienia dochodzi w momencie owulacji. Skoro ty uprawiałaś sex w 8 dniu cyklu a owulacje miałaś zapewne koło 14-15 to dziś gdybyś była w ciąży byłby to 2-3 dzień od zapłodnienia i test nie wyjdzie. najwcześniej za 5-6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to jest mozliwe chyba tylko w 15 % ze doszło do zaplodnienia te plemniki ktore zyja az 7 dni to zadkosc mojego faceta to chyba nie sa az tak uparte :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby rzeczywiście plemniki żyły 5-7dni to na pewno miałabym już całą groooomadkę dzieci,a jakoś nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to ja chyba jednak jeszcze poczekam ale watpie w to :):):):) sa duze szanse ze nie jestem :):) a czy po owulacji np 2 sa jeszcze dni plodne ale mozna zajsc w ciaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniki żyją 3-7 dni
ale do tego zeby doszło do zapłodnienia nie wystarczy tylko "dobra wola plemników" potrzebne są odpowiednie warunki. odpowiednie ph w pochwie, odpowiedni śluz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze jak sie kochałam 8 dnia cyklu to 9 dnia miałam juz śluz to chyba w ciazy nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże drogiii
i co z tego, że miałaś śluz? jaki to był śluz? płodny czy niepłodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest możliwe
ola2424 (sarunia88@poczta.onet.pl) " tacy ludzie wogóle nie powinni byc na forum ;/;/" Jasne, a tacy jak Ty powinni siedzieć nad książką do biologii i słownikiem ort.! Ile Ty masz lat, że zadajesz pytania na poziomie dziewczynki z gimnazjum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze robie bledy poniewaz szybko pisze po 2 nie interesuj sie ile mam lat a po 3 zadałam pytanie i od razu powiedziała co o tym mysle !!!! kurwa dziewczyno po to jest to forum !!! nikt ci nie kaze odpowiadac ani sie udzielac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest możliwe
a co ty taka nerwowa jesteś? Prawda w oczy kole? To o tobie źle świadczy, że nie wiesz podstawowych rzeczy o których mowa w podstawówce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mowia ze to jest nie możliwe a ty stoisz przy swoim 8 dnia cyklu sa dni nieplodne przy cyklach 28 dniowych to jakim cudem mozna zajsc w ciąże !!! i kto tu jest niepoinformowany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jest możliwe
no proszę to jeszcze czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :O Gdzie ja napisałam, że możesz byc w ciąży?? gdzie, bo nie widzę?? Jezeli mój nick uważasz za odp. dotyczącą tego, że tak jesteś w ciąży to się grubo mylisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dni płodne
przy 28dniowym cyklu sa od 9-17dnia cyklu! jak byscie uwazali na biologi to byscie wiedzieli ! a szanse na ciaze itak itak zawsze sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×