Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

mawronka go rzuciła :O:O 🖐️ ja też smutna jestem, w końcu to jedna z moich par.. :( jeszcze się okaże, że żadnego sukcesu w BM nie odniosłam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się u niej skończyło... bliskości w sensie fizycznym w tej znajomości zabrakło... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niczym niestety to ona nie chce z jakiś powodów i jedno spotkanie tego by nie uratowało tutaj potrzeba by czegoś co zadziała na dłuższą metę (mówię tu o przeprowadzce... o ile ona będzie chcieć) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest to trzecie że nie jesteśmy blisko siebie i się jej zauroczenie wypaliło i nie chce spotkania aby spróbować bo nie wiadomo co będzie skoro dzieli nas taka odległość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj weekend burzliwy był :O Najpierw pochlałam się z matką, Później przyjechał jej facet po czym wyprosiłam go grzecznie z domu, Później pokłóciłam się z M., nie chciał cham wyjść jak wyganiałam, więc sama wyszłam do parku po ciemaku posiedzieć. Potem wróciłam do domu i chama nie było więc zabrałam dupę w troki i poszłam do kina na "księżyc w nowiu" :D Wczoraj byliśmy w pseudo-galerii w Piotrkowie i wyszłam z media z monitorem lcd 23" z tunerem tv :P Tak na prezent dla mamusi ;) bidulka tam w tej holandii przynajmniej sobie tv poogląda, no jeszcze tylko dokupię jej cyfrę+ i będzie gites :D:D:D:O😭;):(:(:):(:(:classic_cool: A ja właśnie zostałam z kredytem na rok czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco Cicha...widzę, że weekend baaardzo ciekawy był :D a Ty po alkoholu agresywna się robisz :D mmmm....a może mi też byś kupiła jekieś TV?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×