Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Rybka ladaco jest chora :-o. Nic mu nie mów, ale tak między nami - podjerzewam, że biedactwo nie żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klond dzieki. Czyli wietrzyć, wietrzyć i jeszcze raz wietrzyć. A jak cos sie zacznie dziac, to od razu działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i grzać kaloryferkiem. Ale to oczywiście zwieksza koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon tylko ze u ans jest ciepło i jesli gzrje w ciagu dnia, przy takiej temperaturze na zewnatrz, to sie ugotujemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś i tak to nastąpi. Nasze Słońce zmieni sie Supernową i wtedy ..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ja ją zepsułam :D:D:D jak zawsze mądry i wszechwiedzący zastępca kierownika zaczął niszczyć dokumenty pozszywane :D:D i takim oto sposobem połamały się plastiki w środku, przemieliło je razem z papierem, nie ma co przesuwać papieru i nawija się na rolki :O ale spoko, nie jedna niszczarka w firmie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa daj se spokój... fajnie by było... ja leże ze swoimi papierami, już sama nie wiem do czego, nie mam czasu sie za to zabrać, bo głupi kierownik przed szefem oczami świeci i się przechwala jacy to jego pracownicy są super, premię na święta dobrą zgarnie a my ochłapy. No ale nic to, przecież nieważne, że faktury u mnie leżą i nie mam czasu puścić ich do księgowości, bo przecież archiwum jest number one :O:O:O uhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł...niestety nie :O Nie odpisała mi na @ więc wnioskuję, że na jakiś czas nie chce wracać na kafee....ale jeszcze poczekam trochę i do Niej zadzwaonię....bo mi brakuje rozmów z Nią 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×