Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

klon....ale ja powiedziałam, żebyś się otworzył, a nie ryczał :O nie wiedziałam, że to dla Ciebie to samo :P ok...ja też spadam :D miłego dzionka :D Levi...trzymaj się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxx xxx
oo nie wiedziałam ze mój topik tak ruszy..oh to urocze.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx xxx xxx
no no tak trzymac.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco, dopadł Cię kryzys wieku średniego, nie ma się czego wstydzić ;) Nie zamierzam dochodzić czy to prawda czy nie, ale powiem Ci jedno. Nie rozmawiając z nią, niczego nie rozwiążesz, a żebyś później nie żałował tego, czego nie zrobiłeś. Od problemów się nie ucieka, tylko stara się je rozwiązywać. I zgadzam się z Leniwcem. Czesto sami stwarzamy sobie problemy... koro jesteście razem, znaczy to, że coś czuliście do siebie. Czy potrafiłbyś żyć, nie wiedząc co u niej, czy jest zdrowa, czy ma jakieś problemy. Czy nie ruszyłoby Cię to, gdyby miała innego...? To tyle, bo maleństwo siedzi mi na kolanach i ogląda Muminki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Leniwcze ? i po takim przywitaniu już nikt dziś do Ciebie nie zajrzy :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani mi sie śni , bo już dawno wstałam i jestem jak najbardziej świadoma tego co piszę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewitanym a ja mam biegłych na karaku -dwie stare zołzy 😭 wiecie ci jest najgorsze??? jak przychodzą stare babsztyle i widzą taką małolatę jak ja, to sobie myślą: trzeba szperać, a się coś na pewno znajdzie, żeby móc pokazać swoją wyższość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×