Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Cholera, mam podłe wino, ale zawsze coś :classic_cool: Trzeba rozkręcić klimat, bo dzieffczynki trochę zamulają :classic_cool: Znasz taki kawałek: "Mama, ja żulika lublu" ? Nigdzie go kurrwa znaleźć nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagrania nie zrobiłam :O Karteczka wisi u nas, jakby co, resztę się poinformuje, że mamy nowy home sweet home... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one poszły juz lulu:o:p musimy byc cicho ,zeby ich nie zbudzic:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest tu jeden miłosnik Cugowskiego:p Noc Komety pewnie zna..na..na...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijaczyno wstrętna, Ty, Ty... :classic_cool: Ale wiesz, że ten wczorajszy wyłudzacz jajek to nie byłam ja ? :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej ruda woda na myszach czyli wyspiarski bimberek: ost po curacao zeby myłam i myłam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi kiedyś musisz kobieto opowiedzieć, jak to się stało, że Ty się w tej pooszczy znalazłaś i żyjesz sobie z rodziną. Kręci mnie to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem:o ale on sie w Ciebie wtapia:o sa momenty ,ze stanowicie dla mnie jedność:p chociaz on i mnie niezle nasladuje:D czasami nie odrózniam jego podszywow od tego sama pisalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, dziwny koleś, ale mniejsza z tym, zważywszy, że wie gdzie mieszkam itd... :O Mam psa, jakby co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...to było tak...uciekłam sprzed ołtarza:classic_cool::p a ze wawka okazala sie dla mnie i dla mojego niedoszlego męza za mala,bo w pewnej dosc specyficznej branzy oboje dzialamy to ja sie ewakuowałam:p letnisko rodzice mieli ,a ze robote nieopodal znalazlam to sie przenioslam ochoczo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatki były okropne bo ja nieprzyzwyczajona do zycia na odludziu bez multikina ,metra i tym podobnych jak sie okazalo pozniej pierdoł:classic_cool::p ruda woda byłaby calkiem calkiem gdyby nie ten zapach....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę iść zapalić z wrażenia :classic_cool: Wypytam Ciebie o wszystko na mejlu w stosownym momencie, takie historie uwielbiam 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantycznie to jest w filmach:p a rzeczywistosc to sa min 23 st w chwili obecnej i dziki za płotem:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...na maila podam wiecej szczegółow:classic_cool: ale jakby co tez mam psa:classic_cool:,ktory swiata poza mna nie widzi :classic_cool::p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco teraz opowiadaj o swojej tesciowej:p co takiego kiobita zrobila ze jej nie lubisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazna..ważna...skoro toba takie emocje na jej wspomnienie targaja..to wazna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×