Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Ps. No jasne :) Jak my tam będziemy to będzie fajnie :D a teraz 🖐️ PPS> Nie zapomnij zaprsić klona, bo z kim bede tańczyć 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch cafe ---> Obawiam się, że twoje dane nie są aktualne :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo duch ma zawsze jakies dane przeterminowane conajmniej 10 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotek przyszedł
a już się z nami żegnałeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ciotek przyszedł a już się z nami żegnałeś " To sobie dokładnie przeczytaj co napisałem bo nie żegnałem się na dobre tylko do momentu az się uspokoi :-) a skoro ja ciotek to TY słodki misiu :-P , czekam na ostrzejsze teksty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spoko :-) gdyby ci ktoś jeszcze popierdywał na topiku w kolorze pomarańczy , nie zwracaj uwagi, znudzi im się . Ja ich rozumiem bo poza kafe nie mają realnego zycia :D ja już więcej nie vzytam co do mnie piszą jakies wypierdy w pomaranczach , degenesruchy i inne zjawy miłego wieczora Leniwiec ( mam masę roboty od jutra może mnie nie być jakiś czas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotek przyszedł
rewq ty nie masz lajfa poza kaffe:D i będziesz tu wpadał bo jesteś uzależniony:p a może pokaż na co cię stać i choć raz dotrzymaj słowa i słów raz już napisanych się nie wypieraj:classic_cool::p trzymamy rewq za słowo bo za co innego nie da rady:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewquś
Ciekawe jest zycie forumowej gnidy ... pisze jakieś swoje niby obraźliwe teksty , myśli że ktoś to czyta i się tym przejmuje a w gruncie rzeczy zanieczyszcza tylko powietrze gdyż na ciętą ripostę go nie stać :-) ot ... takie sobie gówienko z klawiaturą pod łapkami i kawałkiem zwisu pod majtkami . dobrą masz stopkę Leniwiec " Ci, którzy mnie obrażają, są za mali, bym słyszała ich obelgi " i tak trzymaj , ja bym dodał " nie tykaj gowna bo się nim pobrudzisz " ... och własnie ... idę umyś ręce :-) :-) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×