Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

jak tam, sprawdziłaś wczoraj swojego banana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeZetUuuu o takich zrecazch nie pisze sie an forum publicznym, bo takie dzieci jak glen mogą sie zaczerwienić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Najpierw słowo wyjaśnienia. Próbowałam nadrobić to, co pisaliście przez ostatnie dwa dni, minęłam wpisy o piczach peachach, zielonych bananach i kabaczkach, i trafiłam na wpis jak rewq pisze, że wpisał się na powiedz.to PZU i chollerce. Weszłam na powiedz.to PZU i zobaczyłam, że tam jest niby wpis ode mnie, figla itp. A ja w życiu na tym nie pisałam :O:O PZU, ja nawet nie wiem, co to znaczy szczenna :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy--ale ja nawet przez chwile nie pomyslałam że to Ty,że cicha itd. ale tej szczennej suczy to im nie daruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy---no chodzi o to że jestem w ciąży szczenna suka to odnośnik kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeZet uuuu skasuj te dyurne wpisy. najlepsze jest to, ze ten niedorozwiniety osobnik wpisuje się raz za razem podajac różne nicki :D :D :D widelec- 🖐️ Ty sie takimi rzeczami nie przejmuj. Przecież wiadomo, ze to te dzieci. Bo nawet najgłupszy dorosły nie zachowalby sie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to, że teraz ta sama osoba, która podszywała się pode mnie, sama zaczyna z PZU, wpisując się jako lubić, pijawa czy ksenia. W którym województwie są teraz ferie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×