Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

duch ja jestem z Podkarpacia. Trudno powiedzieć, bo u nas to przechodzi z pokolenia na pokolenie :D ( mamy to w genach ;) ) choć wiele sie zmienia, zapomina sie, dostosowuje do obecnej mowy. Pamietam jak jeszcze żyłą moja prababcia. Uwielbiałma jej słuchac. Potrafiła wspaniale opowiadac o swoim życiu, wojnie. W każdym bądz razie wile też w rodzinie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie będe czytał tyle już napłodziliście a ja PRACUJĘ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq---:D a ja udaje że pracuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch mam zarówno rodzine na Śląsku jak i na Kaszubach. Gdy pojechałam pierwszy raz nad morze nie do końca rozumialam moich krewnych :) Z kolei ze Ślaska mówia jeszcze inaczej. A my jeszcze inaczej :) Poza tym do tej pory niektorzy sie smieja, gdy mówię, ze idę na "pole" a nie "dwór" ALe na Podkarpaciu tak sie mówi. W sumie moja babcia ciagle mówi gwarą, moi rodzice mniej, ja, moje rodzeństeo wyłapujemy pojedyncze słowa, a nasze dzieci pewnie juz bedą "wyczyszczone" i nie będą jej używać. choć przyłapuje sie, ze przeciagam niektóre słowa, moduluje głos, ale to chyba najbardziej wplyw babci :) Czasami jest mi głupio, gdy np. w pracy sie zapomne :D Czy nie uważacie, ze walentynki to okropne "świeto" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU --> ja też często tak robię ale teraz jest zadanie A i zadanie B :D :D do wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam:O cholerka---a mnie strasznie denerwuje jak ktos mówi ( tak słyszy sie zazwyczaj na Podlasiu) zamiast "dałam mojej mamie" mówi "dałam DLA mojej mamy", :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka- e tam, ja je swiętuję tak samo co roku :D Idziemy do kina a potem na jakąś tortille czy pizze i tyle, bez fajerwerków i wodotrysków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq-no to sobie juz niepogadamy bo ja chyba dzisiaj ostatni dzień jestem z Wami:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodotrysków---widelec czy jestes pewna że chodzi Ci o WODOtryski:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka---chyba tak juz mnie tak wk...ją że mam dość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU ---> weź nie godej i zostań z nami :-) duch cafe ---> " rewq stary druchu nie spodziewałem się,ze cie tutaj kiedykolwiek spotkam " Ja tu od dawna piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba pójdę na L4, bedę odpoczywać relaksować się i przygotowywać do przyjścia na świat małego pzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może czasami zajrzę do Was:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rewq, slyszalam, ze rozdajesz fotki?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq-właśnie może na odchodne dostane fotę, oczywiście Ty tez dostaniesz w zamian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU ale chyba będziesz często zaglądac puki nie bedzie jeszcze na świecie malutkiego pezetuuu? No i póxniej też :d Po porady od cioć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czeka za miesiac impreza 😭 i znów starsza o rok 😭 Zbieram się, musze uciekac do pracy. Miłego wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
milego Cholerka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×