Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
no dobra, to ja zycze panstwu milego popoludnia. dzis juz chyba nie zawitam, bo teraz do pracy, a potem na poszukiwania stroju motyla jutrzejszy bar karnawalowy dla mlodej😭 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaicie, mamy od wczoraj nowego pracownika, nazywa się Jan, lat 25. I ten to Jan wychował się w Nigerii, potem doktorat zaczął robic w niemczech, wiec teraz rżnie szpanera jakich mało. No jak mnie wkurza to głowa mała. Rżnie obcokrajowca i co drugie słowo wplata coś po angliszu, np. "och, dziękuję, pełfekt", "o, naprawdę? pełfekt" z takim pedalskim akcentem :O Do tego wprowadzał zmiany do dokumentu których nie zapisał, i teraz muszę użyć magicznej kuli żeby wiedzieć, jakie zmiany zostały naniesione :O Jakby tego było mało, to ręcznie naniósł poprawki na jakimś świstku papieru i podrzucił mi je na biurko żebym wprowadziła do komputera bo on "już jest spóźniony na lanczyk z Dziewczyną" :O:O:O Oj chyba długo u nas nie pobędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec....co masz problem :O jak rozumiem, on jest na wyższym stanowisku niż TY :O tylko od poczetku nie daj się wrobić w wykonywanie za niego pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest, on jest tu zatrudniony na okres próbny jako nie wiem kto, ani to wykwalifikowany prawnik ani student, nie wiem co on tu robi ciapciuch jeden :O Nie dość, że nie ma podstawowej wiedzy z zakresu komputera to jeszcze się panoszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty mu powiedz ajm soły ja nie odpieldalaju za nikogu łoboty:classic_cool:, kasdu łaborajet za siebiu:classic_cool: I tym optymistycznym akcentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, wyszedł "na lanczyk z dziewczyną" tylko ciekawa jestem, za co za ten lanczyk zapłacił, bo zostawił portfelik, i niestety nie mam jak wykonać połączonka do niego bo rozładował mu się telefonik :D A jaki cwaniak, powiedział szefom, że idzie do Sądu a nie na lanczyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie teraz, za świeża sprawa, powiedzą że się na niego uwzięłam. Ale sukcesywnie będę podkreślać jego potknięcia :D Nie no, a tak poważnie, to coś mi się wydaje, że będą jeszcze przez niego kłopoty :O Do weekendu pozostało: 74h 18m 04s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ z lodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłam się oprzeć
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłam się oprzeć
rewq-cóż to za smutna mina w tak piękny poranek, czyżbyś przechodził kryzys wieku średniego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiem z kim gadam , to nie odpowiadam !!! :D :D :D :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłam się oprzeć
rewq--juz mnie nie poznajesz:O jest nas dwoje:classic_cool: nie moge pisać pod czarnym bo wczoraj sioę pożegnałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czułem ... że agentka ubezpieczeniowa ale nie byłem pewien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogłam się oprzeć
🌼 zawsze wierzyłam w Twoja yntelygencye:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×