Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

To wyłącznie kwestia resocjalizacji potencjalnego partnera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw musiałabyć precyzyjnie zdefiniować swoje oczekiwania. Począwszy od "niesiorbania" przy jedzeniu, aż po wysokość zarobków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon...ja aż takich wymogów nie mam :D Ma mnie kochać i już :D Levviatan...Brdzisz tak, bo miałeś farta zainteresować się mawronką z wzajemnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wkurwiają w tej firmie :O:O:O spędziłam pół dnia w archiwum porządkując segregatory. Taki burdel, że paranoja. Jakby wpadła kontrola to firma chyba do końca swojego żywota by się nie wypłaciła :D:D:D:D kurz, obdarte ściany, połowa papierów luzem, porozwalane od sasa do lasa na regałach... ehh ciężki bój tam stoczę, bo ma być wszystko na tip top do świąt 😭 jeszcze do tego cała jestem w kurzu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...ja tak na pocieszenie powiem Ci, że jak mnie w pierwszym miesiącu pracy skierowali do pomocy w archiwum, to nabawiłam się alerki na roztocza, gdzyby itp. 😭 ale teraz nie muszę sprzątać w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Leniwczyku ! dziś w obawie , że przegapię jakiś program o produkowaniu potomstwa włączyłam tv już z samego rańca :D A tak ogólnie to wiesz ! pracę zaraz kończę to i pozwoliłam sobie pobudkę Wam zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za pobudkę :O Tak się darłaś, że nie było mocnych....musiałam wstać 😭 ;) Czyli dziś znów nie będzie Cię na kafee, bo legniesz w pościeli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee !!! trochę pospałam w nocy :p i nie myśl , że tak łatwo pozbedziesz się mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho i ładnie to tak śmiać się z kobieciny ? :D :D :D Leniwczyku no spełniam Twoje marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×