Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość a kakao kto wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra chollerka
21:23 [zgłoś do usunięcia] cholerka... (chollerka@interia.pl) ale napiłabym sie gorącego kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolm i diabel pij te kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty diable namolny
jaki desznik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn nie bedę tłumaczyc CI czegos tak oczywistego. Uważam po prostu, ze powinne byc pewne ograniczenia wiekowe, bo dzieci tu wchodza, czytają różne głupoty, żyja tym czym nie powinny i później mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka... -----> nie da się kontrolować wieku uczestników forum metodami administracyjnymi. W praktyce dzieci mogą dzisiaj dotrzeć w internecie do każdej treści, jeśli tylko potrafią przeczytać kilka zdań ze zrozumieniem. Tylko ich rodzice mogą mieć na nie wpływ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon jesli zalezałoby to ode mnie dzieci miałyby ogólny zakaz dostępu do internetu ( na odcisk kciuka, czy coś ;) ) bo niestety rodzice nie zawsze kontrolują to co one czytają, gdzie wchodzą. Później zyja bardziej tym życiem wirtualnym, niż realnym. Czerpią stad często niewłaściwe wzorce i później mają problemy, nie potrafią sobie poradzić z niczym bez wcześniejszego skorzystania z internetu, sprawdzenia, co im tu poradzą. Napisałabym iwiecej, ale ja dzis nie piłam jeszcze kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka... -> zgadam się z tym na necie jest pełno "cfaniaczków" którzy tylko tutaj się popisują a tak naprawdę leczą swoje kompleksy a potem inne dzieci próbują być równie "cool" i robią z siebie w realnym świecie idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Student z śmietnika
🌻 Cholerka pogardziłaś moim wspaniałym wczorajszym kakaem😭😭😭 jestem sfrustrowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×