Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwiec problem w tym, że ja nie mam zamiaru nikomu w tyłek włazić, nie lubię ludzi, którzy tak robią, sama tak nigdy nie robiłam i nie mam zamiaru robić. Problem w tym, że wszyscy w firmie mają o mnie zdanie takie, że jeżeli zatrudnił szwagierkę to ona musi mieć z tego powodu profity. A wcale tak nie jest!! Zarabiam najmniej, i na każdym kroku dowalają mi do pieca :(:(:( I żadnych specjalnych przywilejów nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu z M..? to było dawno temu na śmietniku, ale chyba usunęli, bo było troszkę niecenzuralnie chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było chyba jeszcze na wakacjach :O Zaczęlo sie an innym topiku, a póżniej przenioslo sie an smietnik, czy nicki zablokowane. Nie pamętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha.....nie przejmuj się. To po prostu zazdrość, a im bardziej będziesz się starała, tym bardziej dostaniesz po doopie :( więc Olej TO!!! :( chollerka.....pewnie usunęli, bo szukałam, ale na śmietniku pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palancie ogłuchłeś co ci te
damy powiedziały.Masz spierdalać w podskokach ,ośle jebany.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie....róznie, ale mały daje znać od samego początku:classic_cool: a co tam u Was;0 mało Was tu dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
miejsca. Ludzie, nie będąc jedynym gatunkiem na tej planecie, dzielą ten świat z milionami innych żywych stworzeń, wraz z którymi współistniejemy tu od zarania. Jednakże to Ziemianie-ludzie panują na Ziemi, najczęściej traktując innych swoich ziemskich towarzyszy jako zaledwie przedmioty. http://www.peta.org/feat/ChineseFurFarms/ind ex.asp CICHO...... masz piękną stopkę i trzeba by powiększyć do takich rozmiarów,ze ci co negatywnie się do was odnoszą od razu przejrzeli na oczy. Piękna Zawsze Uśmiechnięta Wszystkim miłego dnia i wekeendu.🌻 widelec bardziej miarkuj co mówisz,mozesz większe szkody wyrżądzić tej tajemniczej osobie.( choć kontrowersyjnej) Śpioszek🌻 widelec🌻 figiel🌻 wszyskim pozostałym 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student z nieprzyjemnego
Przepraszam cholerka ❤️🌻 śpioszek masz teraz tłum nie znam wielu🌻 proszę nie wymieniac tego,którego dawno nie ma.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Student ...dzięki za pozdrowienia :D Odwiedzaj nas częściej :D PZU u Nas bez zmian :D dogryzamy sobie wzajemnie :D Dziś pustki, bo wszyscy jeszcze śpią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mał -Y. Czyżbym coś przeoczył ? Zdecydowaliście, że będzie chłopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) Najpierw do oranżady. Że niby dlaczego mam miarkować słowa, i w stosunku do kogo? :O Leniwiec 🌻 cześć przy piąteczku :) Cicho - 🌻 PZU- jak rośnie małe Amplico?? Klon- Ladaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich umizgach- ciężka praca und harówka :O A teraz w weekend niestety znów będę musiała dużo się uśmiechać i udawać że wszystkich lubie (to mi przychodzi szczególnie ciężko) u teściów 😭 :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIdelec - rozpocznij hardkorowy trening okazywania sympatii na Ostrej Siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, wybierałam własciwie dla siebie przez kilka tygodni, teraz już nie mam wyjścia, muszę jechać 😭 Ladaco- ty masz doświadczenie w tej kwestii. Jak wytrzymywać z teściową :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec ---> Trzbeba mieć samochód na tyle duży aby zmieściła sie do bagażnika. Reszta to już kwestia improwizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Ladaco, przez kafe przewinęła sie już cała twoja rodzina, a teściowej jakoś nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×