Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

inteligentny---kontrolują, ale my jesteśmy na tyle sprytni i mądrzy UND YNTELYGENTNI:classic_cool:, że robimy swoja robote słuzbową i mamy czas na kafe szefowie powinni być z nas dumni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrolują, lecz my jesteśmy na tyle madrzy, sprytni und yntelygentni, że sumiennie wykonujemy swoje obowiązki służbowe i mamy jesszcze czas na kafe, niczego przy tym niezaniedbując:classic_cool: nasi szefowie powinni być z nas dumni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze kafe sie pieprzy i posty podwójnie wchodzą😭 leniwiec---ale wiesz to nie jest wielka sztuka, żeby i Ciebie grzało od środka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Leniuszku........... :D :D :D ........ PZU : okey,dobrze.... wasi szefowie muszą byc szcześliwi z waszych wykonywanych przez was obowiązków:classic_cool::classic_cool: mnie też się kafe wali szczególnie wieczór:classic_cool: .......... o kurczątko.............. wczoraj z kafe skończyłem chyba o 22:30.......... a teraz wstałem o 9:30 mam chwile i znów usiadłem......... Leniuszku możesz podac swoje gg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec--może diabeł przez gg chce Cie zapylić:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec, jeszcze nie próbowałam, moje pzu zostało poczete w sposób naturalny:classic_cool: ale wiesz ta dzisiejsza technika:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec jeszcze nie próbowałam, moje pzu było poczęte w sposób naturalny:classic_cool: ale wiesz ta dzisiejsza technika:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się kawa wylała :( zalana drukarka, papier, myszka, cały przybornik aż kapało na podłogę :O Ale mam już drugą :D:D You know I love you, I always will My mind's made up by the way that I feel There's no beginning, there'll be no end Cause on my love you can depend ♫♫♫♫♫♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum....to wolny kraj :) Ladaco...Ty wyzyskiwaczu :O PZU....myślisz, że dzisiejsza technika podoła? :D Cicha...Ty lepiej idź do domu :O najpierw orzeł, teraz kawa...a za godzinę co będzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha nic się nie martw, ze mnei taka łamaga że mam to conajmniej raz w tygodniu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec--warto spróbować, zawsze musi być ten pierwszy raz i wpis do księgi guinessa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum...a co ja...informatyk? :D Cicha....skoro planujesz się zesrać :O....to radzę Ci iść to WC :P PZU....o nie....ja się znajdę w księdze rekordów, a Ty będziesz się szczycić naszą znajomością nic z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×