Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Zdzira...Ty i tak zachowałaś się :classic_cool: Ja bym jej nawsadzała :D Co do Widelca...to widocznie robi karierę i nie ma już czasu na kaffe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie i ja bym tej pani nie miło coś rzekła. Ni mniej, ni więcej zachowałaś się w stosunku do tej furiatki bez zarzutu. : ) Takimi ludźmi nie należy się przejmować. Większość matek nie ma jak wyżyć się w domu, bo mąż czasu nie ma, to muszą na kimś innym rozładować nadmiar emocji ; ) Pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTD--- nie przejmuj się, ludzie już zapomnieli, że można w spokojny i sensowny sposób wymieniać zdania.Po "nuworyszach" można spodziewać się wielu rzeczy, przykre to ale prawdziwe. Najlepszy sposób to opanowanie i ściszanie głosu. Nie zazdroszczę ci, oooo nie. Nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi, a wiesz, ty musisz być :classic_cool::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam zapalenie strun glosowych" Zdzira, to znaczy, że poza kafe nie mozesz nikomu przyzwoicie napyskować. Co za stresogenna sytuacja :classic_cool: Leniwiec, nie wdając się w szczegóły, pojawienie się na rynku e-papierosów stwarza zupełnie nieprawdopodobne możliwości zatwardziałym palaczom takim jak ja. Wczoraj ujrzałem przyszłość wszystkich palaczy świata :classic_cool: I były tam e-papierosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie widzę, że jak mnie nie ma przez dłuższy czas, to od razu zaczynaja wiecej pisać. Czy powiniennem z tego wyciagnąć daleko idące wnioski ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też was kocham. Cieszę się, że w końcu to sobie wyjaśniliśmy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak właśnie wyznaje, to coś w tym musi być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 5. cala noc snila mi sie ta szmata niemyta z wczorajszego dnia " Szmatę trza zawsze wypłukać bo potem śmierdzi :-O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się już od Ciebie nie odczepie :D ale suka ta baba co miała do Ciebie pretensje , co to chory człowiek nie może być ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PTD --- skoro dzień zaczęłaś z lekko podniesioną adrenaliną, to przeszłabym do innego tematu :):):) Mieszkasz w Łodzi ? Może zajrzysz na topik, to zadałabym ci pytanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzirka już pytania nie mam, uświadomiłam się w necie:):):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirka jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mamy jakie s wspólne częstotliwości :D :D Ja do kina na Robina który huuud bo nic nie jad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka milczysz? więc nie wysyłam:O:( Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie:P Jolkaza to nie są moje wiersze,za tępy jestem na tak wspaniałą proze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka nie zapomnij jej przemywać uszu rumiankiem i kręcic kolczykami! bobasek- nie odzywam sie, bo ten program nie wszedł mi an kompa :( Zawiesił sie komputer podczas ściagania i bede próbowała jeszcze raz jutro, bo to trwa ponad godzine, a dziś tyle czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×