Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ja do zębologa udaję się w piateczek :D mam taką dziurę w zębie że mi całe żarcie się tam mieści :D :D :D pj będzie kanałowe leczenie chyba ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eurydytka...może Ty poszłaś do weterynarza a nie do stomatologa :O Jak ja miałam usuwany dodatkowy ząb -mam małą szczękę i się nie pomieścił w rządku :) -to gdy przestało działać znieczulenie, nie czułam bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja, koleżanka, i napatrzyłam się na jej ból i cierpienie wystarczająco, zupki dowoziłam i tak dalej :o 1,5 tyg siedziała spuchnięta :o Przy zębach mądrości wszystko zależy od ułożenia i od korzeni :o A znajomej przy usuwaniu zęba mądrości naruszyli nerwy na języku i rok nie miała czucia w połowie języka :o A ja odkładam i odkładam ze strachu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od konwersacji to jestem JA Fan to taki zakochany chłopaszek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniawiec, tak a propo s zębola, daj spokój :O. komu jak komu, ale tobie tępota nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, z dobrego wzoru mała korzysta, nie ma co się dziwić :D siemano banany (((:classic_cool:))) Jak dobrze, już środa, pierwsza zmiana, słońce włazi w okno, szefostwo na wyjazdach, lepiej być nie może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź mnie nie wkurviaj zdzira :O Ja nie dość, że nie mam prawie wcale urlopu bo się księgowej coś poyebało, uparcie twierdziła że przysługuje mi 26 dni, wzięłam sobie kiedyś trochę , to teraz okazało się że mam jednak 20 :O z którego zostało mi niewiele, to jeszcze moje zayebiste koleżanki w pracy zarezerwowały sobie już w GRUDNIU!!! jedna cały lipiec a druga cały sierpnień i połowe września. A ja kurva chyba będę tu tyrać całe wakacje :O:O:O Pierdolę, od poniedziałku bedę szukać innej pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak nie dostaniesz urlopu to właściwie mozecie zaszaleć i zaplanowac wyjazd na Hawaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ racja :) Ale na Turcję, którą planujemy na połowe września, to już dostanę :D Kurva jak ja nie lubię kobiet, no nie potrafię z nimi współpracować, choćbym nie wiem, jak się starała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się w koncu zbuntowałem i na znak protestu zacząłem pracować w weekendy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nam ktoś ładnie tematełe z pomarańczy wyczyścił" Teraz nasze wczorajsze posty wyglądają jakbyśmy cały dzień jechali na psychotropach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałem, że jestem ostatnim Polakiem bez skanera w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:01 [zgłoś do usunięcia] psychiczna kafezdzira kafezdzira@tlen.pl'; Moje wyniki: Andrzej Lepper 72,46% Bo się odkocham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×