Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

zdzirson orencz ---> zajebisty smęt. Nawet ja bym lepszego nie strzelił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
zdzirka :( wszystko co moge to 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
Dzieki.. spoko, nie pocieszajcie mnie, narazie jestem w stanie ostrego wkurwienia, nie smutku. Mam nadzieje, ze zanim dopadnie mnie to drugie, bedzie juz piatek popoludniu i zapije ten kwas siara, w sensie winem albo czyms w ten desen. Ok, wydalilam to z siebie, teraz piszcie co u was:) Macie snieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt istotny
byl :) ale cichaczem nad ranem sie zmyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie nie ma śniegu. Pewnie drogowcy są tym bardzo zaskoczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
a ja tak marzylam, zeby bylo bialo jak wstane rano😭 ale spoko, mam chociaz przebitki slonca :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
widelec🖐️ :D jam se sterem, zaglem i okretem....czy jak to bylo:classic_cool: dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o tym, że wcześniej ktoś je usunął :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no, strasznie mi się to nie podoba... ale jak pociął na kawałki? gdzie reszta? zdzirson- ale mam dziś straszny dzień, musiałam wstać o 6, koleżankę co u mnie nocowała odwieźć na drugi koniec miasta (tłok, duszno, korki i żyganie:O ) i dziś do 19 w arbajcie :O 😭 leniwcze- to że nie ma śniegu to na pewno twoja wina- tak myślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec...a pewnie że moja :P ja nie lubię zimy 😭 bo ja straszny zmarźluch :O my też nie wiemy, dlaczego temate jest pocięte 😭 to jakieś złe moce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knsDLm
leniwiec skoncz pierdoolic bo ten temat zalozylas sama i wlasnie z ta data jaka jest (byly dwa takie same topici) i nie wkrecaj ludziom ze temat jakis pociety i nie ta data w pierwzsym poscie tamten temat usunelas a ten sie zostal zeby lgac to tez trzeba umiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirson orencz ---> wg moich najnowszych wyliczeń do końca świata zostały jeszcze trzy lata jeden miesiąci 16 dni. Musisz się jakoś przemęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, nie kumam. Raz jest leniwiec z małej, raz z dużej, tematełe wyraźnie zaczyna się od 28.10.09 :O:O Strasznie 😭 Nieważne. Gdzie jest Figiel i Chollerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresyjna atmosfera panuje dziś na wszystkich topikach. Nie będę was pocieszał, bo wiekszość kafeterian, których usiłuję wyciagnąć z dołka zawsze popełnia samobójstwo gdzieś pomiędzy moim 9 a 10 postem. Przy takich statytykach powiniennem chyba znaleźć sobie inne hobby. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×