Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ladaco no pewnie, tylko po co mam sie z tym tak ogłaszać. Wole zostawić ta informacje dla siebie i w odpowiednim momencie uderzyc :classic_cool: Leniwcu- jak sie spotkamy, to Ci podpowiem :D Idę, zeby Was nie zarazić :O Bawcie sie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pracuję w środę i to 16 godz. , co mi wcale nie przeszkadza :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi ten kraj podtrzymywać chociażby na ostatnim włosku :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu włosów ci u mnie dostatek , czego nie można powiedzieć o Twoim uzębieniu :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel zamiast mnie przytrzymywać, powinieneś mnie trzymać za rękę 😭 i wspierać duchowo :O figlarka...braki w uzębieniu spowodowane są zdrowym odżywianiem :O PZU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no yyyy tego ...to wlasnie mialem na mysli Lewniwiec :) tylko wyrazenie tego spieprzylem :O....skoro Twoj aniol nawial chcialem go zastapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel no, to moje samopoczucie wyraźnie się poprawiło :D Co do Anioła....no cóż...taki los :( Ale mam nadzieję, że po raz ostatni dał plamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze humorek lepszy :) co do aniola ? ja dalej swoje Leniwiec :)....one nie odchodza moze zrobilas cos ze poczul sie nie potrzebny ? moze wcale nie odszedl daleko :) czeka gdzies cicho w kącie i czeka az go wezwiesz ? wtedy wroci... one pojawiaja sie i znikaja ale tak naprawde zawsze sa przy nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel...ale ja nie czuję wspracia ze strony mojego Aniołka :( Nie wiem, czy coś zrobiłam...czy on po prostu miał dość moich humorów 😭 może masz rację, że muszę cierpliwie czekać, aż się ponownie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czujesz wsparcia ? moze widzi ze dajesz sobie swietnie rade sama.....pojawi sie gdy naprawde bedzie potrzebny :) humory ? kto ich nie miewa ..... one nie zwracaja na to uwagi :).....inaczej nie byli by aniolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel.....ok...może masz rację :) Może ja wszystko wyolbrzymiam (oby tak było:P). Wiem, że daję sobie radę sama...ale czasami potrzebne mi wsparcie Anioła....a może i nie...muszę to sobie przemyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj "odszedl" dawno temu ....ale ja wciaz czuje jego obecnosc, czasem prosze go o pomoc ukladajac w glowie listy do niego.... znalem go na tyle dobrze by wiedziec jak on sobie by poradzil z danym problemem.... moze dlatego wygrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dużo muszę się nauczyć....popełniając błędy staram się wyciągać wnioski, żeby iść do przodu....ale zawsze pozostaje jakaś zadra :( Skoro Ty sam potrafisz sobie radzić bez Aniola....widocznie przydzielono Ci lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×