Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

cześć Leniwiec, a kto grał na tym koncercie? Mnie tyłek po wentylkach nie boli :] obejrzałam w kinie jakiś mało ambitny film pt. "Walentynki", ofkors, potem wyjście ze znajomymi na żarełko i się skończyły wentylki :) Ale mi się nie chce pracować :O ALE ... Do weekendu pozostało: 105 h 16m 19s :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq----sądziłam, że to samo przez się się rozumie :P widelec.....koncert zespołu IRA...ale nie wiem, czy znasz :P to zespół moich lat młodości :D w kinie też byłam na AVATORZE :D w złotych tarasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec- chyba na Avatarze :P:P Też na nim byłam, ale juz z miesiąc temu :D A Irę znam, owszem, ale niesamowicie wkurza mnie wokalista, więc nie słucham, poczekam, aż będzie Akurat albo Zabili mi Żółwia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERKA POOOOBUUUUDKAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chciałam iść do kina, ale coś to się w moim "mieście":O stało, że kino które mieli zamykać nagle się ożywiło i nie było nawet 1 wolnego miejsca na "randkę w ciemno" :(:(:( no i takim to sposobem objeździliśmy całe miasto w poszukiwaniu wolnego stolika, bo Misio miał potrzebę zjedzenia pizzy :D no, ale udało się, ostatnia restauracja i wolny stolik:classic_cool: zasiedliśmy sobie w Kleopatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ---->>>> a co się stało że głowa nie trzyma się i opada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś szefa, żby cię obudził. Oni to mają obcykane na jakichś kursach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka --> Byłbym bardzo zaskoczony gdyby tak sie stało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> Pragnienia misiów trzeba zaspakajać. Inaczej wracają do Mamy Niedźwiedzicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon ja z kolei jestem bardzo zaskoczona, ze tak się nie stało :classic_cool: Wiec ładnie prosze :classic_cool: abyś przemyślał sprawę i ustosunkował sie do mojej prośby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kobiety zawsze potrafą wywołać w nas uczucie, że jesteśmy im coś winni ? Uczą was na zajęciach dodatkowych dla kobiet ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×