Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

mega dystans to permanentny i naturalny stan mojego ducha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec, ja widze, ze nasza postawy zyciowe sa bardzo do siebie zblizone:classic_cool: cicha, ok, rozumiem. No to co brzoskwinki i kabanoski, czilałtujemy sie, czy obrazamy sie na siebie, zeby bylo ciekawiej i powazniej?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przez was przygryzlam sobie warge:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ---> obawiam się że JA sobie odpuściłem i wyszedłem z topika po krótkiej wymianie zdań :-) zaś ty pozostałaś obojętna na moja prośbę o zgłoszenie "śmieci " do wykasowania i dobrze się bawiłaś z tym towarzystwem . Myslałem że bardziej ci zalezy na innych gościach na swoim topiku , a nawet nie odniosłaś się do mojej prośby . :-) a tekst " twa wola " tylko pokazuje że moja obecnośc tu ani ciebie ziębi ani grzeje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oho, czyli bedziemy sie klocic. spokoj juz kurva:o widelec, cholerka, wezcie im cos powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S P O K U J!!!!!!!!! Chyba nie dacie sie sprowokować tym śmiesznym ludzikom :O Dajcie sobie spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, czemu napisalas ''spokoj'' przez 'U''?:classic_cool: to w nerwach, prawda?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....tylko wyjaśniamy sprawę :O rewq---nie wiem, czy zwróciłeś uwagę, ale mnie nie było na topiqu :O wiem też jedno, że zgłaszanie do usunięcia tylko Trolle prowokuje--lepiej jest ich olać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, prowokujesz:classic_cool: a ja wlasnie przeczytalam, ze mamy pyski przy ziemi:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, podwiazcie krawaty chlopaki, a dziewczyny niech poprawia makijaz. czytaja nas:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq- jakoś ostatnio w ogóle nie moge cię zrozumieć, i dostrzegam trochę prawdy w tym, co pisza oranże " No to było poniżej pasa :-) ale nie skorzystam z zaproszenia do kłótni :-) powiem ci tylko jedno : to co piszesz jest podłe bo pozwoliłem sobie zwrócić uwagę Leniwcowi to zaraz się na mnie rzucasz :D no cóż .. ty mnie tez rozczarowałaś , a skoro mnie nie rozumiesz to ja nie odpowiadam za poziom intelektualny twoich szarych komórek i sposób postrzegania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i zajebiscie:o wezcie sie jeszcze kurwa monitorami porzucajcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, zacznijmy sobie skakać do gardeł. Ale będzie ubaw :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" rewq----nie przeginaj " Leniwiec kto tu przegiął pierwszy .. widelec czy ja ? :-) Może więcej obiektywizmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×