Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

rewq- przeciez ja nie mialam zamiaru Cię obrazić, powiedziałam co myślę, a ty już wnerw :D Za dużo bierzesz do siebie, wyluzuj :):) ladaco "mam w doopie to ze oni w odwecie za moje smiecenie tam przychodza tu i robia dokładnie to samo" No widzisz, a my nie mamy w doopie że oni przez ciebie śmieca u nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco przeczytaj te wpisy jeszcze raz i przemyśl. Nie obrażałeś nas, ale doskonale kierowałeś rozmowe. Słuchajcie, dajcie sobie spokój. Naprawde to co sie dzieje byłoby śmieszne, gdyby nie było tak żałosne :O Ktoś chce zrobic nam na złosc, ale to nie ma sensu. A niech sobie piszą, że mamy cos tam przy ziemi, czy coś :O Dla mnie to jest śmieszne. No i co tym pokazują? Nic. To jest tak głupie, że sie w glowie nie mieści. Juz powiedziałam. Takim zachowaniem ten ktoś sam wystawia sobie świadectwo. nie zamierzam dyskutowac z takimi osobami, bo dla mnie nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jednak zaluje, ze ide dzisiaj pozniej do pracy:o chcialam tylko niesmiale zauwazyc, ze teperatura w koncu wskoczyla na plus:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zachowujesz sie, jakbyś poczuł sie pierdolnięty z kopyta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pomarańcza maja racje na mój temat :-) to faktycznie percepcja koleżanki Widelec jest wątpliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewqu- bardzo mi przykr, ale swoimi wypowiedziami tylko potwierdzasz to co napisałam. Lubię cię, ale mimo wszystko nie rozumiem i odrobinę przyznaję rację pomarańczom. Ale czy to powód, żeby pisać, że to podłe? Bynajmniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, mozemy juz skonczyc temat?? i mozemy sie umowic, ze od dzis kretynow z degeneruchow bedziemy ignorowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym bede pisać sobie o szarlotce i niech mi skoczy ten komu to nie pasuje 😴 Skoro ktoś sie podnieca takim czymś 😴 Żenada 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pomarańcza maja racje na mój temat to faktycznie percepcja koleżanki Widelec jest wątpliwa Rewq, nie pogarszaj sytuacji, ja cię proszę :) To już nie można mieć swojego zdania, nawet jeśli jest tożsame ze zdaniem pomarańczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oranże tylko napisaly
ze rewq bardzo przejmuje sie tym co sie o nim pisze. Bo gdyby bylo inaczej to pozegnalby je po dwoch zdaniach. On nie dosc ze tego nie robi to jeszcze ma fochy, bo inni z tego tematu dyskutuja z oranżami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, to z ta szarlotka mnie zbilo z nog:D:D:D:D:D:D:D:D Len, a gdzie mi bedzie lepiej??:classic_cool::D:D rew, widelec - dajcie juz spokoj, prosze was, noooo. to juz nawet ladaco sie odbrazil:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok, ladaco dal sie troche zwiesc, bo nie wiedzial kto to byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a mnie odwozi do pracy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to zupelnie jak Lubis:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem krótko i na temat : doszedłem do wniosku że wystarczy zamknąć okienko tego durnego forum i zająć się relanym zyciem. Poziom dyskusji na kafe ostatnio mnie mierzi , powoduje tyko jedno-zniesmaczenie :-( Niestety zrozumienia nie znajdę chyba również tutaj :-( widelec ---> no cóż , masz takie prawo , skoro to co piszą gimgówna i frustraci to dla ciebie wykładnia prawdy na mój temat :-) to też troszkę ciebie opisuje :-) to nie jest podłe ale do najmilszych nie nalezy tym bardziej że jestes w błędzie , no i nie potrafisz jakoś uzasadnić tej swojej refleksji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, ale nadal bedziesz grzeczna dla swojego pana i wladcy w domu? obecasz to?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale wiecie co, mimo wszystko, pomijajac Deg., jest taka jedna osoba, ktorej glupota mnie poraza, i z ktora w gruncie rzeczy uwielbiam dyskutowac:classic_cool: tylko dlatego, ze kocham uwydatniac czyjas tepote:P bez nickow, ok?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, ja poprosze, taki kawalek od scianki blachy:D Ladaco, nie trzaskaj tylko drzwiami:classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq- śmiem stwierdzić iz grubo przesadzasz, biorąc pod uwage fakt, że sam w tym dyskusjach zawzięcie bierzesz udział własnie na takim a nie innym poziomie. Poza tym stwierdzenie, że to co mówią gimgówna jest dla mnie wykladnią wiedzy na twój temat to też przesada. Mówię ostatni raz, nie mam zamiaru się z tobą kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ladaco😭 nie rob mi tego😭 a derby?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewq --> Wiemy jakie jest kafe. jedyne co mozemy zrobić to nie zmienić sie na jego obraz i podobieństwo. To zależy od indywidualnej postawy każdego z nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, owszem:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×