Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość Warta jaki status
???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu
i tutaj też kłótnie? Przecież na dworze silnych wiatrów nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki temu że Ty
tu jesteś Duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De....nic Ci do tego :O Ja na kafee nie szukam przyjaciół/adoratorów :D Fakt, że jest kilka osób, z którymi lubię rozmawiać i chętnie bym się spotkała....:D A to, że mam wrogów....oznacza tylko, że jestem osobą koło której nie da się przejść obojętnie...a więc :classic_cool: Jula....widzisz jaki bajzel się porobił :O Ale chociaż jest wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec myślałem żeś mądrzejsza :-O nic nie zrozumiałas :-( nie napisałem tego jako złośliwość tylko zdziwienie ... że ktoś inteligentny tu jeszcze siedzi :-) ale przeceniłem twój sposób myślenia chyba . To miłe " nikt ciebie tu nie trzyma " własnie pokazujesz ile warte jest pisanie tutaj , jak co do czego przyjdzie każdy każdego ma dupie . :D A te dyskusje na tym topiku coś wnoszą do twojego życia Leniwiec ? bo dla zabicia czasu można porobić parę innych rzeczy jak nie masz pomysłu podaj mejla podrzucę ci kilka :D chyba że wolisz bic pianę :D Jest tu kilka inteligentnch osób na tym topie i tez im się dziwię , dziwię się także sobie :-) oczywiście wiem że się ze mną nie zgodzisz :-) i zaraz zdystansujesz się do mnie i tego co napisałem ale dobrze wiesz że mam rację pomarańcza jak przystało na faryzeuszy zaraz odwrócą kota ogonem :D Pa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duch ----> szacunek u mnie zawsze będziesz miał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
[czesc wszystkim;) az strach cos napisac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz ty o żesz ty
ciekawe czy rewq jeszcze napisze, ze nie obchodzi go co sie pisze o nim i reszcie.....o zesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira :D No fakt...porobiło się :O Właśnie się dowiedziałam, że nie jestem lubiana na kafee i wszyscy mnie opuszczą 😭 Zdzirka....obiecaj że ze mną zostaniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel :D:D:D:D Strasznie się cieszę....że się pojawiłeś :D Miałam taki dobry humor...ale nieporozumienia z De i rewq mi go zepsuły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kabel🖐️ jam czysta jak lza:classic_cool: Leniwiec, ofkors, ze zostane, na mnie zawsze mozesz liczyc:classic_cool: tylko nie wiem czy bede trzymac pion, dzis weekend sie zaczyna:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniuszku :) kafe ma byc rozrywka a nie zrodlem zlego humoru.... jesli nie spelnia oczekiwan szukasz nowych wyzwan i tyle :) psychiczna :D nawet aniola czystego jak lza nie mozna znalezc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaglebiaj sie w temat bo i tak nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi.. ksenie tez zmieszali z blotem w najgorszym wydaniu...od tak dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mozemy juz skonczyc ten temat??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy...ale takiego dziadostwa nie zapomne nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!! w ludziach netu jest qrfa wiecej agresji niz w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kabel, a wiesz, kto byl glownym podejrzanym o te akcje z ksena?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D Leniwiec- ja und Zdzirka zostaniemy na pewno, namówię jeszcze chollerkę jakby chciala uciekać :P Rewq i De.- normalnie obaj jesteście siebie warci. Tu się nie przejmują co się o nich pisze, a za chwilę zawiedzione oczekiwania i łzawe pożegniania. LUdzie, to tylko kafe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec🖐️ zostaje, pewnie, ale pod warunkiem, ze skonczymy walkowac wkolko ten temat i przestanecie wszyscy na siebie warczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weź Ty się Leniwiec nie przejmuj. To są znajomości jedynie wirtualne, osoby które tutaj znamy w rzeczywistości są zupełnie inne i nie ma sensu żadne zatrzymywanie na siłę. Każdy wie co ma robić i powinien kierować się swoimi priorytetami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×