Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
swiat stanal na glowie, ewidentnie. czasem sobie mysle, ze polska powinna byc jeszcze panstwem policyjnym, jakb tak jednego i drugiego postraszyc pala, jakby poczyli nad soba bata, to moze by sie opamietali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się już boję tramwajem wieczorem jeździć... Ostatnio wracalam skądś z koleżanką i jechało w wagonie z nami dwóch kolesi, nagrzani jak meserszmity, zaczęli palić faje w środku, pluć po wagonie, potem weszło jeszcze dwóch i zaczęli tym wagonem huśtac. Ale normalnie bałam się zwrocić uwagę, chociaz serce w gardle :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bat nie bedzie nigdy straszakiem tylko kara smierci ktora powinna obowiazywac ....zawsze sie za tym opowiadalem i bede nadal sie opowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tak samo kabel. widelec, na twoim miejscu chyba bym sie zapadla pod ziemie ze strachu:o nie wiem co sie dzieje z ludzmi, cos strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kiedys takie akcje byly po prostu niedpuszczalne . pewnie, ze tez byly rozboje, zabostwa i takie tam, ale nie z takim natezeniem, kurde:o nie wiem kabel, czy z tym batem masz racje. kiedys pewne rzeczy byly po prostu nie do pomyslenia, a teraz? gowniarz naklada kosz na smieci nauczycielowi, inny dzga czlowieka w tramwaju. Nie jestem za zastrasznaiem, biciem i ponizaniem, ale jak widac niektorym przydalaby sie taka terapia wstrzasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec ....no fakt....to było jeszcze za dnia :O ale najgorsze jest to, że to małolaci tak się zachowują...i przyznam Ci się, że bardziej boję się zwrócić uwagę młodym dziewczynom niż facetom :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś wiedziała. Kurwa w tej stolicy to takie cudaki mieszkają że masakra :O Laski to takie typowe "Praskie niunie" włosy heban, dupa na wierzchu, solara, faja w zębach i stek bluzgów. Np. kilka dni temu pod Arkadią wsiadają 3 dziunie w wieku max 14 lat, no i jedna nie zdążyła fajki spalić, więc rzuca "Kurwa, ja pierdolę, nie zdążyłam nawet kurwa fajki zjarać przez ten jebany w dupę trajtek, no ja pierdole" :O:O I jak tu dziecko wychować? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co leniwiec, nie raz z kawalerem rozmawiamy, że kurde, po slubie jak będziemy myśleć o kupnie mieszkania, to gdzieś na uboczu żeby jak najdalej od tego bydła :O bo tego się inaczej nazwać nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochani 🖐️ chyba nie ma sensu nadrabiać,więc czytam tylko bieżącą stronę. Cholerka zajmowała sie swoim życiem i domem. Tymi realnymi :classic_cool: Ja nie należę do żadnej bandy. Jestem osobą fizyczną, mam własna działalność :classic_cool: ;) A hasła o jakichkolwiek bandach na kafe mnie śmieszą Niedlugo okaże sie, ze są tu tez mafie i nie ruszam sie stąd a ktoś chce mnie wyrzucić? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I jak tu dziecko wychować" - zacznijcie od dodania kafeteria.pl do stron zablokowanych. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec....i słusznie :O ja też chcę kupić mieszkanie w W-wie...ale coraz bardziej się zastanawiam nad tą decyzją :O ciągle z nią zwlekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu jeden chollerek w przedszkolu, drugi w domu, bo ma katarek. Ogląda "potwory i spółkę" :classic_cool: a mam ma czas na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam rytuał porannego picia kawy przy kaffe :) Kawaler o 8 wychodzi do pracy, ja na jego miejsce do łózka biorę kawę i komputer i mam dwie godziny z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka🖐️ no wlasnie, i wez tu normalnie wychowaj dziecko. az strach pomyslec, jakich znajomych bedzie miala moja mloda w wieku 15 lat. ja jej wpajam normalne wzorce obcowania w spoleczenstwie, ucze ja mowic 'przepraszam, prosze, dziekuje', ucze ja szacunku do starszych, szacunku do czyjejs pracywpajam w nia to, ze samo sie w okol niej nic nie zrobi, ze jesli chce cos miec, musi na to zapracowac. ale jak widac inne dzieci maja bardziej lajtowe mamy. np sytuacja z zeszlego tygodnia: Idzemy do przedszkola (4 min drogi z domu). No i po drodze idziemy obok blokow. Sniegu po kolana, koles zajmujacy sie podworkiem odsnieza, chodniczek piekniutki, czysciutki. Przy wyjsciu z klatek od odsniezania zrobily sie 1.5m zaspy. No i ide ja z Zuza, a przed nami inna mama z chlopcem w jej wieku. Chlopiec wlazi na te zaspy, az z jednej spadl, staczajac caly ten odsniezony snieg spowrotem na chodnik. Mama? Zero reakcji, nic sie nie stalo, chodz synku, otrzep nozki:o Zuza tez chciala polazic po zaspach, powiedzialam jej, ze nie wolno. Przebolala, choc nos juz spuszczony na kwinte. Pol dnia pozniej, wracamy w p-la, ta sama droga, te same zaspy, ten sam facet, ktory odsnieza, ta sama mama z chlopcem przede mna. Mloda tez mi sie wyrwala i poleciala cala szczesliwa w te zaspy, oczywiscie staczajac jedna spowrotem na chodnik. No, doigrala sie i poszla do pana, przeprosila go i wie, ze juz wiecej nie bedzie lazic tam, gdzie nie wolno, bo bedzie ja to potem kosztowalo duzo wstydu. A chlopiec do dzis gania i rozpierdala to, na co ktos inny pracowal jeszcze kiedy on przewracal sie w lozku na drugi bok. I takie przyklady moge mnozyc i mnozyc. uwazam, ze jest za duzo poblazania, juz od samego poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka... :) 🖐️ poranna kawa to jak raj z reklamy herbaty :) cholerek 1 wroci z przedszkola drugiemu film sie skonczy i ....i juz po raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jezu, ale mnie dzisiaj wzielo na te dlugie wypowiedzi, dobry dzien mam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka mój M opowiada mi jak ostatnio widział dzieci w wieku moich samych!!!! na dworze :O Tylko ze tam totalna patologia jest. Aż szkoda tych dzieci. M podszedł do nich pomóc im, bo te dzieci miały problem z rowerem, spadł im łańcuch i bały sie, ze ich mama będzie zła. Tak dziękowały M za pomoc. M mial draze w samochodzie dla chollerków i dał tym dzieciom. Mówił, ze nie mógł patrzeć na to. My jestesmy tacy, ze gdybyśmy tylko mogli przygarnęlibyśmy wszystkich. Ja też sie boję na kogo wyrosna moje dzieci. Staram sie je dobrze wychować, ale wiadomo. Życie jest zyciem. Poza tym mamy doskonały przykład tu na forum , na kogo niektóre osoby/osoba wyrosły. Aż zal patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×