Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Jeśli będzie trzymać go zamkniętego na stałe w piwnicy, to jej charakter nie będzie miał wpływu na trwałosć takiego związku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Top za długo był na górze . Wszyscy juz wiedzą. Nie masz po co wracać na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim sensie płytka ? :classic_cool: klon uzasadnij swoją wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abu uczcić to wydarzenie postanowiłem zmienić trochę swoją stopkę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem jedynie, że jej uczucia w stosunku do nas nie są zbyt głębokie. Ale jestem przekonany, że po przeczytaniu przez PŚP mojej stopki to sie zmieni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wrócić do pracy, albo przejść na zasiłek dla bezrobotnych. Cóż za dylemat... Później zmienię stopkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z prawdziwego/poważnego ;) życia 🖐️ Dawno tu nie zaglądałam. I widzę, ze dobrze robiłam, bo jak czytam różne rzeczy to stwierdzam, ze faktycznie wiele osób na Kafe pisze z braku zajęc lub braku życia realnego robiac z siebie idiotów ( lub będąc nimi) Gimnazjum przy niektórych wymięka ;) Takie tirli-tirli po chińsku ;) Pozdrawiam moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu 🖐️ O nikim wartym uwagi. Tylko o niepoważnych ludziach, którzy uważają sie za inteligentnych, ciekawych i zabawnych. Ale nie ma po co ich wyprowadzac z błędu, bo i tak nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PŚP jak zawsze yntelygentna :D I stara sie byc w centrum uwagi 💤 pokazujac nie koniecznie swoją dobra :O stronę, o ile takową posiada :O A tak powaznie powrót do zcytania Kafe po przerwie uświadamia jacy porąbani ludzie tu siedzą ( nie wszyscy oczywiscie, ale większosć) Tematy, wypowiedzi. Dzieciarnia straszna. I dziwić sie, ze później mówią w wiadomosćiach o jakiś "gwiazdkach, słoneczkach" i innych, skoro tu poziom sie tak zaniżył robiąc z niektórych doroslych głupoli, a co dopiero dzieciarnia, która chce byc cool :O Nie bierzcie sobie tego do siebie :classic_cool: Dzieciuchy bez życia 🖐️ Moi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×