Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

figielku, nie mów, że nie lubisz świąt... tych spędów rodzinnych :O Przybrania 10 kg w ciągu trzech dni świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco....od jutra :D figielka....w żadnym wypadku tego nie zmieniaj :( chollerka :D obawiam się, że ja nie lubię Świąt :O za dużo ludzi się przewija, przy których muszę skakać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) "dużo ludzi się przewija, przy których muszę skakać" potraktuj to jako zaprawę przedmałżeńską :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerko nie lubię spędów rodzinnych , więc święta organizuję sama sobie tak jak ja chcę :classic_cool: Leniwczyku ale ja nie napisałam od którego roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon A Leniwiec skacze , bo może należy do jakiegoś kółka artystycznego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą ...... jakie kobieta ma święta ? Narobi się jak wół przed świętami , potem w święta podaj , wynieś , pozmywaj , podaj , wynieś , pozmywaj itd itp i jeszcze zabawiaj wszystkich i dbaj żeby nic nikomu nie zabrakło :o Tylko kobiecina czeka kiedy ten cały cyrk skończy się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz cholerko , a ja wszystko przygotuję i pojadę do pracy :p a niech głodna litwa martwi się co dalej :D Więc reasumując to co głowa to rozum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi :D klon :D ja skaczę z tacą, bo chodząc nie jestem wstanie nadążyć z zaspokajeniem wymogów moich gości klon....a za taką zaprawę przedmałżeńską ja dziękuję.....i tak mnie nikt nie chce 😭 ;) figlarka...cżłowiek całe życie pozostaje dzieckiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan święta racja :p Wy powiększacie swoje zbiory zabawek o lalki , a my o samochody:D Leniwcze mówisz o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz mówić o społeczności ludzkiej skoro sama do niej nie należysz :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×