Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juzefinka finka

Czy po urodzeniu dziecka też macie BEZBOLESNE MIESIĄCZKI? w ogóle czy to dobrze

Polecane posty

Gość juzefinka finka

że tak się pozmieniło? zastanawia mnie czy nie jest ze mną coś nie tak, bo zawsze zwijałam się z bólu w pierwszy dzień @:O Mogłam sobie brać 5 ibupromów, a i tak nie pomagało, po prostu trzeba było swoje odbębnić:O Byłam totalnie do niczego, brzuch robił mi się ogromny jak w 6 czy 7 miesiącu ciąży, a na drugi dzień zawsze uczucie jakby ktoś mnie skopał w brzuch. Po ciąży jakby ręką odjął, nic nie boli, nic nie zwiastuje nadchodzącej @ jak wcześniej. @ są tak samo długie i obfite jak wcześniej (7 dni) i tylko to się nie zmieniło. Natomiast PMS już właściwie od połowy cyklu jest niedozniesienia:( Przed ciążą też mnie męczył, ale nie do tego stopnia co teraz. Sama siebie nie poznaję wtedy:( Jestem tak nerwowa, że czasem mam wrażenie, że zwariuję:O Nie wiem czy to tak wszystko powinno wyglądać? Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzefinka finka
że tak się pozmieniło? zastanawia mnie czy nie jest ze mną coś nie tak, bo zawsze zwijałam się z bólu w pierwszy dzień @:O Mogłam sobie brać 5 ibupromów, a i tak nie pomagało, po prostu trzeba było swoje odbębnić:O Byłam totalnie do niczego, brzuch robił mi się ogromny jak w 6 czy 7 miesiącu ciąży, a na drugi dzień zawsze uczucie jakby ktoś mnie skopał w brzuch. Po ciąży jakby ręką odjął, nic nie boli, nic nie zwiastuje nadchodzącej @ jak wcześniej. @ są tak samo długie i obfite jak wcześniej (7 dni) i tylko to się nie zmieniło. Natomiast PMS już właściwie od połowy cyklu jest niedozniesienia:( Przed ciążą też mnie męczył, ale nie do tego stopnia co teraz. Sama siebie nie poznaję wtedy:( Jestem tak nerwowa, że czasem mam wrażenie, że zwariuję:O Nie wiem czy to tak wszystko powinno wyglądać? Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja natomiast mam wrecz prze
przeciwnie,bo wczesniej mialam normalna miesiaczke a teraz mija rok od porodu i od pierwszej @ po porodzie mam takie ze 3 razy w nocy budze sie i myje.Lekarz mowi,ze to normalne.I tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ze po porodach okres mam bezbolesny i bardzo krotki minus ze nieregularny, co przed porodem nigdy mi sie nie zdarzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam lekarz mi powiedział, że bolesne miesiączki towarzyszą skrzywieniu macicy, po porodzie się prostuje więc nie bolą i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
mnie przez 2 moze 2i pol roku po porodzie nic nie bolaly teraz znowu sa bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×