Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onegdaj azaliż

Żałosne jest jeżeli w związku dominuje kobieta a facet jest posłuszny jej

Polecane posty

Gość onegdaj azaliż

Takie związki nie mają racji bytu. W normalnym związku dominuje mężczyzna ale większość decyzji podejmowanych jest razem. Pisze o tym bo znam pewien związek, gdzie facet nawet pyta się swojej dziewczyny czy może wyjść z kolegami na piwo i jeśli ona się nie zgodzi to nie idzie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tak umieć zrobić
żeby facet myślał, że dominuje :D a robić swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba tak umieć zrobić
dokladnie :D niech sobie myśli, że to on podejmuje decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalosne jest jesli którakolwiek ze stron probuje dominowac w zwiazku. Zwiazek, to partnerstwo, a nie oboz koncentracyjny. Do autora: zla epoke do zycia wybrales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kobiety maja za duzo powiedzenia. to jest jeszcze okres gdy faceci traktuja je jak ksiezniczki a one potrafia to wykorzystac. dopiero przyszle pokolenie sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwaanka
TA????????????????????? a ja mysle ze piszesz o tym bo zonka poszla do kosmetyczki a ty masz chwilke czasu zeby oderwac sie od szmaty i mopa i powyzywac sie na babskim forum hehehe kolejny frustracik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się pantoflarzami
fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha. . Jakiś taki człowiek nie za bardzo poczytalny. Lekki problem? Macie rację nie powinno być dominacji, facet wcale nie jest najważniejszy w związku . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż mylicie się niewyobrażalnie. To własnie facet jest najważniejszy w związku. Tak było, jest i będzie. Wkrótce się o tym przekonacie. :)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwwannka, zajecia w szkole juz sie skonczyly? to marsz odrabiac lekcje bo cie tato z bata strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
Dziewczyny ja uwielbiam jak na przeznaczone dla nas strony wchodza sfrustrowani faceci i pisza swoje madrosci...lubie tez jak udzielaja sie w temacie co czuje kobieta gdy ma okres albo robi loda-zajebiscie mi to poprawia humor przy kawce i fajeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosne jest jak ktokolwiek
dominuje, a druga strona na tym cierpi. Jak nie cierpi,ich sprawa. Widac autor topiku czuje sie zdominowany... Jak ci zle to sie rozwiedz, ale jak wybrales bycie sponsorowanym w zamian za posluszenstwo to twoj wolny wybor przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
co dla niektorego jest partnerstwem inny moze okreslic pantoflarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jak facet pantoflarz to pantoflarz. ale to przez glupie baby stajemy sie nieczuli. jesli by postepowaly fair to zawsze by mialy co chcialy. a tak.. chcecie wojny to macie. a na to forum moze wchodzic kazdy kto chce. jak wchodzic by mogly tylko kobiety to znaczy ze jest tylko po to aby sie pocieszac a nie rozwiazywac problemy - bo zawsze bierzecie swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
widzisz haha napisalam frustraci a nie kazdy facet a z ciebie wlasnie taki wylazl-piszesz glupie baby,chca wojny itd....... jakbys nim nie byl ujalbys to w bardziej kulturalny sposob a tak-wyszlo szydlo z wora hehe pomocniku ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie nazekam, mam w porzadku zwiazek. ale musze o niego walczyc. a piszac baby mam namysli flustratki z tego forum ktore za wszelka cene chca udowodnic swoja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
w porzadku-ale wpadles wlasnie na tym-poleciales tekstem takim jak kazdy frustrat ktory tu wchodzi sie wyzyc na co jak co jednak kobiecej stronie....nie mam nic przeciw meskim opiniom o ile sa wypowiedziane w odpowiednim tonie a nie -ty taka i owaka. wchodzicie tu to bierzcie pod uwage ze nie kazda kobieta akurat chce wysluchac meskich uwag-po to wchodzimy na strone typowo kobieca zeby pogadac miedzy soba. a jak juz musicie cos dodawac-to kontrolujcie sposob-kazdy prymitywny odzew to dla mnie przejaw 100% frustracji swoim zyciem w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie o to chodzi. wchodza na forum, sluchaja sie opinny innych bab. a pozniej stosuja te rady do facetow i dziwia sie ze nie dzialaja. a facet powie od razu bezposrednio, bez owijania w bawelne. tylko powinno byc ograniczenie na tym forum od lat 18tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
ale bez jaj-pare dni temu czytalam tutaj temat gdzie facet wypowiadal sie co czuje kobita robiaca laske!!!!wrecz wpieral ze ma z tego przyjemnosc nader wieksza niz facet!!!takim panom podziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
90% chlopa z tego forum tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euugenia
jeśli facet dominuje to też jest żałosne, najlepiej jeśli nie dominuje nikt i ps. nie liczcie już na to, że znajdziecie kobiety, nad którymi będziecie zawsze dominować, takich kobiet już nie ma, kobiety zmądrzały, teraz zamiast słuchać faceta wolą chodzić na feministyczne marsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet powinien pocieszyć, kiedy jest smutno i przyp**** jak jest za wesoło ;) Partnerstwo swoją drogą, ale we wszystkim nie da się znaleźć kompromisu i ktoś w związku musi nosić spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ex slyszalem ciagle: - zrobilbys czasem obiad (mimo, ze czesto robilem - ale jak sie przypomnialem to atak ze wypominam) - posprzatalbys, - pomogl w tym, tamtym.. ale jak bylo cos naprawic to tylko pretensje kiedy bedzie zrobione bo sie sama nie wezmie. dlatego uwazam, ze kazdy powinien znac swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joozio - popieram w 100%. Jeżeli pomimo rozdzielenia obowiązków, któraś ze stron czuje się pokrzywdzona - można wprowadzić grafik i powiesić na lodówce. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo proszeta opcja tez n
prosty przyklad z mojego zycia(zaznaczas zwiazek jest udany nikt nie czuje sie pantoflem) autor napisal ze facet nie musi o nic pytac tak wiec-moj pan z ktorym mieszkam jedzie dzis na popijawe z kumplem na caly weekend ale zanim zaplanowal to NAJPIERW ZAPYTAL CZY NIE MAM NIC PRZECIWKO!!!!!juesli to dla kogos przejaw pantoflarstwa to zycze powodzenia w zwiazku....dla mnie to partnerstwo i przejaw liczenia sie z 2 strona a kto twierdzi inaczej to chyba nigdy nie byl w powaznym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba.
onegdaj azaliż napisał: " Facet jest głową rodziny a jak nie to same sobie zarabiajcie Jeśli facet zarabia na utrzymanie to kobieta nie powinna mieć nic do gadania ", ktoś miał rację pisząc o tobie, że jesteś zdominowany przez kobietę.I faktycznie wyładowujesz swoje frustracje tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×