Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

...kobietka

co za wspaniały dzień!

Polecane posty

no poprostu - za***bisty! zostałam zwolniona z pracy za swoje przekonania:/ po prostu rewelacja.... ale i tak mam dobry humor kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och witam w klubie. rano stłuczka, potem przejbana robota, uwziela sie na mnie taka jedna w pracy, matka mi kasy nie pozyczyla:O ale już mam humor dobry-jestem już w domciu piję kavę zaraz moj wraca z pracy z siatką browarow, wpadnie kolezanka na chlanie a mojego pogonie do kumpla. żyć nie umierać:P a jutro w końcu się wyśpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe, ja na chlania umówiłam się na jutro z kolegami z byłej już pracy, a co najlepsze - kilka goodz po mnie wymówienie przyniósł mój kolega z pracy, i jeszcze 2 osoby sa na granicy zwolnienia się - hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie przekonania
polityczne? religijne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniacha
ja zostałem zwolniony wczoraj :( i nie wiem co będzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:kciukiem hmm... min za to że nie byłam słodką idiotką i umiałam używać głowy i rozumu we własciwy sposób, na dodatek byłam w stanie wytknąc błąd kierowniczce i koordynatorce... ehhh burdel firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że dobrze zrobiłam.... teraz wertuję portale z ogłoszeniami:P a może ktoś tutaj szuka osoby do pracy - branża zoologiczna:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×