Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaa

kolega wziął ode mnie kasę ! jestem w szoku

Polecane posty

Gość czyli dobre wychowanie
zobowiązuje do wożenia za darmo ? :D powiedz to MZK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czyli dobre wychowanie
udajesz, ze nie wiesz o co chodzi czy naprawde jestes taki tępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditexs
Amaleta moze podejmisz sie pracy jako gornik lub na platformy wiertnicze tam gdzie Ja bylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biip
Boze co ty to tak przezywasz...sama wyjechalas z propozycja zaplaty , wiec co sie teraz prujesz???? nasteopnym razem siedz cicho i tyle..albo jedz pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest że na kafe
siedzą w wiekszosci faceci - skąpcy i buraki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak brak argumentów
to wyskakują z kopalniami, oj chłopczyki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczący z wiedźmiami
równouprawnienie to głupota, Ale jak sama nazwa brzmi oznacza równe prawa. Czyli nie przepuszczamy w drzwiach, nie całujemy w dłonie , nie płacimy , nie ustępujemy miejsca. Etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditexs
Amaleta zapene jako murarz,tynkarz alpinista co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem że ty nie znasz
słowa przysługa, to po pierwsze. Jeżeli jadę w tym samym kierunku, to ponoszę takie same koszty, niezależnie od ilości pasażerów, to po drugie. A na sam koniec ośmielę się zauważyć, że kolega to jednak osoba znajoma, którą podejrzewam powinno się lubić. Może ty przeliczasz znajomości na pieniądze, ale w takim razie niewiele są one warte. Jeżeli każdą czynność wyceniasz, to pokaż mi cennik innych twoich usług. Za wizytę u siebie w domu i wypitą herbatę też każesz sobie płacić? Bo jeśli nie, to jedzą za darmo. Powiedz o tym w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy ocenia podług siebie
lubię komuś pomóc i ciesze sie, ze ta osoba jest zadowolona...jakos nigdy nie pomyslalam, żeby brak znajomych kasę za cos. No ale jak widac są rozni ludzie, ktorzy wszystko kalkuluja czy im sie to oplaca czy nie i ile będa stratni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy ocenia podług siebie
o widzę, ze ktos mysli podobnie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zaplacilabys za bilet
moze nie powinien wziac az tyle, mogl z 10 zl zawolac ... ale wie ze i tak wydalabys na bilet a tak to on raz cos z tego podwozenia ma osoby z autem zawsze traca ... bo jedna na 10 osob zapyta czy cos zwrocic a reszta wozilaby dupy za darmo ja tam dokladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli dobre wychowanie
tępe to są takie lampucery jak ty , podwiózł do domu , zapytała się ile ma zapłacić , podał cenę i larmo na forum :D 🖐️ to ,że masz tzytzki i przerwe między udami ( pozdrowienia w tym miejscu dla przerwy między palcami :P) nie powoduje automatycznie ,że masz darmowy transport :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego ugadac sie
że bedziemy razem dojezdzac i wtedy podzielic sie kosztami a co innego raz kogos wziąc i podwieźć. W zyciu bym w takiej sytuacji nie wziela pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to dobrze ze ja nie mam
takich "wyliczonych znajomych", zreszta sama też taka nie jestem.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, sama go poprosiłaś o podwiezienie? Bo jeżeli zaproponował Ci to nie powinien brać pieniedzy, ale jeżeli Ty wpadłaś na pomysł wspólnej podroży to według mnie - powinnaś zapłacić połowę za paliwo :) Nie rozumiem ludzi, którzy w ten sposób chcą oszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylam jedno...
nieokrzesane buraki znalazly sobie swietną wymowkę w postaci "rownouprawnienia" byle tylko za nic nie zaplacić, miejsca nie ustapić, w drzwiach nie przepuscic itp. Nic dziwnego, że wciaz są sami!:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaa
on mnie właśnie raz podwiózł. i mało tego jeszcze sam mi zaproponował ,że mnie podwiezie.. ja mu parę razy pożyczałam notatki ze studiów więc też powinnam powiedzieć mu ile ma zapłacić za wypożyczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym równouprawnienie
miało dotyczyć możliwości pracy, rozwoju, samostanowienia o sobie, a zrobić z kobiet mężczyzn, a tym samym drodzy panowie z mężczyzn kobiety. Już widzę te zastępy panów na tacierzyńskim, gdy żonka w pracy. A jeszcze chętniej zobaczyłabym mężczyznę w ciąży. Tak, kobieta nie musi rodzić dzieci. Ale sama w ciążę nie zachodzi... Jednak temat dotyczy rozliczania znajomych i przyjaciół, a nie sytuacji kobiet i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jesli on sam zaproponowal
a potem wzial kasę to juz rece opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co dobre maniery
skoro i tak dupy nam nie dacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra panowie gledzacy
o rownouprawnieniu, fajnie ze sie zgadzacie!:D to teraz po urodzeniu dizecka wy idziecie na urlop, zajmujecie sei dzieckiem i domem, gotujecie, sprzatacie itp. a my do pracy!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditexs
do roboty nieroby,a nie zyrowac na zaradnych facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tańczący z wiedźmiami
topik to niezła podpucha , ale zwraca uwagę na problem równouprawnienia. Kobiety opowiadają o nim a nie wiedzą , jakie to ma konsekwencje . Mówiąc krótko kobiety marudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaaaaa
i tu nie chodzi o to ,że jestem dziewczyną. TYlko o zwykla, bezinteresowną koleżeńską pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wozilam kolege za darmo
do domu. ten sam kierunek. nigdy nie chcialam kasy choc uwazam ze on choc powinien zaproponowac ze sie dolozy. albo nei wiem..choc piwo postawic. on uwazal ze skoro ja jade w tym samym kierunku to dokladac sie nie musi.co z tego? pociag tez jedzie. moze ja nic nie trace ale on oszczedza czas i pieniadze. no wiec? skonczylo sie za jakims 20 razem kiedy powiedzialam dosc. teraz jest obrazony ale ja takich kolegow nie potrzebuje rozumiem raz na jakis czas. pewnie czemu nie. ale takie cos mnie co najmniej wkur**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa a co on
na tym stracił, skoro i tak tam jechał? Z nią czy bez koszt byłby taki sam. Nawet jeśli byłby to jej pomysł, to są znajomymi, nic nie tracił, nawet powinien się cieszyć, że nie wraca sam. To chyba miłe podróżować z przyjaciółmi. A może dzisiaj wszystko ma już swoją cenę? Nawet przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozroznijmy regularne jazdy
od jednej czy sporadycznych przypadków - w pierwszym przypadku powinien byc podzial kosztów ale w drugim w zyciu bym nie wizela kasy, tym bardzije gdybym to ja zaproponowala podwiezienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×