Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość my name is virginp

mam 25 lat i jestem dziewica

Polecane posty

Gość my name is virginp

Mam 25 lat i jestem dziewica. Ani sie tym nie szczyce, ani nie przejmuje, tak po prostu jest. Mam takie a nie inne zasady i strace dziewictwo za ok 2 miesiace z moim juz wowczas mezem. A dlaczego o tym pisze? Dlatego, ze zazwyczja gdy ktos tutaj pisze ze jest dziewica, od razu widac tylko odp w stylu " na pewno jestes gruba i brzydka" lub "bo nikt cie nie chce" to samo dotyczy facetow prawiczkow. A nikomu nie przyjdzie do glowy, ze niektorzy naprawde chca zaczekac z tym do slubu? I to bzdora, ze facet zostawi dziewczyne, ktora bedzie chciala zaczekac z seksem...uwierzcie, ze jezeli naprawde kocha to nie zostawi i nie mowie tego tylko na swoim przykladzie...Jezeli ktos nie chce czekac niech nie czeka to indywidualna sprawa kazdego. Tylko po co od razu krytykowac? Masz duzo partnerow seksualnych - zle, nie masz zadnego - zle...wiecej nie bede sie wypowiadala wiec inne pozniejsze wypowiedzi z moim pseudonimem to podszywy;p i od razu uprzedze prosbe jednego pana z forum - nie pokaze foty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale właściwie
o co ci chodzi? Mnie nie interesuje to, co masz między nogami. A ciebie interesuje, co ja tam mam, naprawdę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdy
Zazdroszczę, bo ja od 11 lat już dziewicą nie jestem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanuję Twoje zasady bo to naprawdę rzadkość. Ale istnieje też druga strona medalu. Co będzie jeżeli nie będzie Ci dobrze w łóżku z mężem? Jeżeli się nie ,,dopasujecie" ? Jeżeli będzie miał jakieś problemy z sexem co teraz nie rzadko się zdarza? Jeśli będzie wam poprostu nie za dobrze? Może bedziecie mieć też różne libido np Ty będziesz chciała częstop ,a on rzadko ,albo odwrotnie? Małżenstwo jest na całe życie ,a seks to ważny element i dlatego ja nie czekałam z seksem do ślubu, miałam już kilku partnerów i kiedy trafię na ,, tego jedynego" to przynajmniej będę miała porównanie jak jest z nim ,a jak było z innymi i czy mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak
jedna moja kolezanka czekala z sexem do slubu i sa z mezem bardzo szczesliwi. Inna sie rozwiodla bo zupelnie nie byli dopasowani pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to miało jakieś
znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no tak
chcialam jeszcze dodac, ze gdyby mial jakies problemy z sexem np. nie stawal by mu a on by to przed Toba ukrywal to z miejsca dostaniesz uniewaznienie malzenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy z " pierwszym pocalunkiem" albo "pierwsza macanka" :) tez bedziesz czekala do slubu? bo w sumie idac tokiem twojego rozumowania to niema roznicy miedzy tymi rzeczami a sexem bo to i to to grzech! pewnie zabrzmi to glupio ale ja swoje stracilam w wieku 24 lat!! i ZALUJE ze czekalam tak dlugo bo faceci to DUPKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zygus mokre majtki
ale wlasciwie nie rozumiesz, ze chodzilo jej o krytyke tego ze jest sie dziewica albo sie nie jest kazdy tylko krytykuje nigdy nie jest dobrze, w tylkach sie poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze do slubu nie trzymac cnoty,ale i nie tracic ja z byle kim,lecz z partnerem,do ktorego cos sie czuje. Pewnie autorko to jest Twoj pierwszy partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym podziwiam Cię bo ja bym tyle nie wytrzymała ;) to w końcu nie naturalne ,żeby młoda ,zdrowa kobieta żyła bez seksu.. w ten sposób uciekają Ci najlepsze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 45 lat
i też jestem dziewica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak sadze
jak ktos chce sie bzykac niech sie bzyka a ja nie chce to nie tylko tutaj jak ktos powie ze sie bzyka to jest puszczalski a jak powie ze nie to jest bleee wiecznie tylko zle ostatnio jak gralam w literaki i wygrywalam to mnie jedna wyzwala od szmat i ku**** tak wiec nigdy nie wazne za co krytykujesz, wazne ze to robis z- to chyba motto dzisiejszej mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunice88>>>>>>>>>>> uwierz mi da sie wytrzymac, ale w dzisiejszych czasach nie warto, bo idealni faceci zdarzaja sie tylko w bajkach AUTORKO>>>>>>> pewnie jestes nim zafascyowana, ja nie popieram twojej decyzji ale zycze ci szczescia i zeby ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kuzynka mojej kolezanki
tez ma ponad 40 lat i jest dziewica , facet zostawil ja po 2 latach bo sie z nim kochac nie chciala...przykre troche a ona szuka milosci...zalezy na kogo sie trafi, jedni maja szczescie inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz się czym chwalić
25 lat dziewica, masz chłopa ciula i koniotłuka i cała tajemnica, pajęczyny między nogami, albo tak cwanego, że się nawet niedomyślasz jakie masz poroże, żałosna dziewico, i wiem co mówię bo miałem taką "dziewicę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia krysia
Autorko gratuluje wytrzymalosci :) ps. czy z Twoim facetem na pewno wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miales taka dziewice
i ja zdradzales? itp itd a jej pajeczyny miedzy nogami rosly? to Ty jestes zalosny wspolczuje tej twojej "dziewicy" ze miala takiego *******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz się czym chwalić
miałem w tym wieku też taką dziewiczą partnerkę. Najpierw byłem dumny, że taka czysta, i nieskalana. Po dwóch latach, trochę mi duma zmalała, tym bardziej , że trafiła się koleżanka chętna , i stało się, przyprawiłem jej rogi, raz drugi i potem juz poszło na całego. Roztałem się znią z litości, bo nie mogłem już znieść widoku tej rogatej głowy. Mam nadzieję, że ona też mi przyprawiała, muszę znaleźć ją na naszej klasie i się dowiedzieć, będę miał mniejsze wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is virginp
a jak ktos uprawiał seks analny to nadal jest dziewicą??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i masz się czym chwalić
i tak przez głupi kawałek skóry i przesądy straciła męzczyznę, który kochał ją i kocha od czterdziestu lat.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athena wawa - > popieram ;) my name is virginp -> utrata dziewictwa wiąże się z pierwszym seksem (nieważne czy anal czy oral itd) a nie z przebiciem błony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×