Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Małgosiak

Zwężenie moczowodu/wodonercze

Polecane posty

Hej! Widzę, że ciężką historię masz za sobą... Mam nadzieję, że Twój ból w końcu minie i dolegliwości ustąpią, bo nie chce sobie nawet wyobrażać jak się teraz czujesz... Ja sama przechodziłam przez leczenie zwężenia moczowodu metodą laparoskopową, ale jakoś dużo łagodniej przez to przeszłam. Tylko że ja zdecydowałam się na zabieg prywatnie w SCM clinic w Krakowie, choć to raczej nie powinno niczego zmieniać. Komunikacja z lekarzem (dr Przemysław Dudek) – świetna, sam zabieg trwał około dwóch godzin i na szczęście nie trzeba było go powtarzać... Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie, dużo zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Myślę, że możesz spać spokojnie, jeśli dotychczas nie miałaś żadnych niepokojących objawów :). Ewentualnie można pro forma udać się do urologa i dopytać – tak dla wewnętrznego spokoju. Ja z kolei od zawsze mam problem z nerkami i z lekarzami po tej specjalizacji jestem już bardzo dobrze zaznajomiony :). Jeśli jesteś z Krakowa to najbardziej polecam dra Przemysława Dudka lub Łukasza Curyło z SCM clinic. Jest świetny i bardzo kontaktowy, więc na pewno odpowie na wszystkie ewentualne pytania, ale to już sama musisz wyczuć, czy masz potrzebę dopytania o jakieś kwestie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×